Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Disk Checker pri Boot-ovanju izbrisao Program Files  (Pročitano 2354 puta)
03. Maj 2010, 18:08:27
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
Opis uzroka problema:

Pre nekoliko dana, otvorio sam WinAmp i hteo da dodam par pesama na listu.    Kada sam prevukao prvu pesmu, kompjuter se zakočio na par trenutaka, a onda se vratio u normalu.    Kada sam prevukao drugu pesmu, kompjuter se opet zablokirao ali umesto par trenutaka, ovo je potrajalo par minuta.   
Posto nije odgovarao ni na jednu komandu, restartovao sam ga na dugme i tada su poceli problemi.   

Prvo kompjuter nije uspevao da se boot-uje, i restartovao se više puta na mestu kada Windows počinje da se učitava.    Nakon nekoliko automatskih restartovanja, isključio sam ga, i posle nekog vremena opet pokušao da ga uključim.    
Kada je došao do mesta kada se restartuje, nije se restartovao ali je boot-ovanje trajalo oko 10-tak a možda i više minuta.   
Nakon toga, uključio se, ali je bio jaako usporen.    Nisam mogao da udjem ni u jedan folder, niti program jedno 20 minuta, a onda sam samo uspeo da pokrenem task manager i google chrome preko njega i jedino sam internet i koristio.    Kada sam pokušavao da nadjem neke druge programe kao što je Kaspersky i uključim ih preko Task Managera, pojavljivala se greška da disk nije formatiran kada bih došao do foldera Program Files.   

Posle svega toga, nisam bio kući sve do malo pre, a moja sestra je isključila kompjuter i to tako što je izvukla kabal iz struje.    Kada sam ga ja malo pre startovao, pri boot-ovanju, ukjučio se i disk checker, ili kako se već zove, i otklonio neke greške.    Po završetku rada Disk Checkera, komp se restartovao i uključio normalno, kao da mu nije ništa, sem toga da sada nemam folder Program Files a sa njim ni jedan program u kompu.   

Pitanje:

Interesuje me šta je to moglo da bude sa mojim kompom i ako neko zna, kako da pokažem sistemu da nemam programe tipa Windows Live Messenger, jer kad pokušam da ga instaliram, piše da je već instaliran, iako ga ja nemam.   

Takodje, ako znate kako da povratim Search u Windowsu jer izgleda da se i to izbrisalo.   .   

Hvala unapred!

Edit: Takodje, upravo pokušavam da instaliram Microsoft Office, ali se instalacija ne pomera uopšte. .   :cry:
« Poslednja izmena: 03. Maj 2010, 18:27:59 od nikolanidzapo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia E61
reinstaliraj windows  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 229
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
Probaj System Restore.. ali najbolje reinstall Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
Pa probao sam system restore, ali je zabagovan.   Nece da se otvori.  

A izgleda da mi je reinstalacija sistema jedino resenje.   Hvala vam na odgovorima, nego da li bih ja mogao samostalno da reinstaliram sistem, da ne moram da ga nosim u servis? Jel to neki komplikovan proces?

Pomagajte ljudi, noob sam sa ovime.  .  .   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ma meni je sve popravio i pohebo u isto vreme ...jbg...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 229
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
Pa nije komplikovano,ali ako nikad nisi radio najbolje pozovi nekog druga. Evo ti pogledaj ovaj klip mozda ce ti pomoci malo,da znas kako se to radi:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
Ok, verovatno cu pozvati nekog druga da mi to odradi ili pokaze, ali i video je od velike pomoci, hvala vam puno svima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
 

A izgleda da mi je reinstalacija sistema jedino resenje.   Hvala vam na odgovorima, nego da li bih ja mogao samostalno da reinstaliram sistem, da ne moram da ga nosim u servis? Jel to neki komplikovan proces?

   


Ovo sam ja odštampao svojoj deci pa bi sad samo da ruše sistem  Smile kako bi instalirali XP.
Dosta je lepo objašnjeno na sprskom i sa slikama.
Od izvora sam koristio par foruma (izmedju ostalih i Burek forum) za tekst i slike a napisao sam i ja koju
pametnu. Smile

Nadam se da će ti pomoći pa da ti posle par puta neće više ni trebati ovo uputstvo.

http://rapidshare.com/files/383744555/Instalacija_Windows_XP-a.rar
 Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung e250
Aman ljudi pocnite redovno da radite bekap sistema. Imam 4 operativna sistema na bekapu i mogu da biram koji cu da postavim. Posao cirka 15 minuta. Nema reinstalacije i svih problema koji uz to idu.
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.