Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:39:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dishonored  (Pročitano 28484 puta)
17. Apr 2012, 19:06:24
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Nemam pojma šta je ni koji je žanr ali trailer je brutalan  Smile



Elem, opis:

"Dishonored is set in Dunwall, an industrial whaling city where strange technology and otherworldly mysticism coexist in the shadows. You are the once-trusted bodyguard of the beloved Empress. Framed for her murder, you become an infamous assassin, known only by the disturbing mask that has become your calling card. In a time of uncertainty, when the city is being besieged by plague and ruled by an oppressive government armed with neo-industrial technologies, dark forces conspire to bestow upon you abilities beyond those of any common man -- but at what cost? The truth behind your betrayal is as murky as the waters surrounding the city, and the life you once had is gone forever."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
 Evo koji screenshot.
















Boli glava.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia N95 8gb
ovo kad bude izaslo,bice jedan od najvecih promasaja godine!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ovo kad bude izaslo,bice jedan od najvecih promasaja godine!

Misliš zbog first person kamere?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
SonyEricsson K610i
Zapisao u podsetnik... pa da probam kad budem mogao. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne znam jeste primjetili kako su moćno povezane različite istorijske epohe u jednu jedinstvenu cjelinu?

Oni žandari su iz XIX- vijeka (doba ratova za ujedinjenje Njemačke, Pruske kao evropske velesile i Oto Fon Bizmarka)

Njihov šef koji je na trejleru glavna meta je iz XVIII  (doba američke revolucije i Džordža Vašingtona i Njutna)

Autmobil koji vozi - iz prve polovine XX-og (doba dolaska Hitlera na vlast - valjda je tu i otkrivena referenca koja se odnosi na naciste i unosi dodatnu jezu)

A napolju Darkwalker kiborzi iz neke bizarne steampunk fantastike, nalik na Bioshock.

Kakva mješavina!  Smile
« Poslednja izmena: 18. Apr 2012, 00:40:59 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia N95 8gb
Ne znam jeste primjetili kako su moćno povezane različite istorijske epohe u jednu jedinstvenu cjelinu?

Oni žandari su iz XIX- vijeka (doba ratova za ujedinjenje Njemačke, Pruske kao evropske velesile i Oto Fon Bizmarka)

Njihov šef koji je na trejleru glavna meta je iz XVIII  (doba američke revolucije i Džordža Vašingtona i Njutna)

Autmobil koji vozi - iz prve polovine XX-og (doba dolaska Hitlera na vlast - valjda je tu i otkrivena referenca koja se odnosi na naciste i unosi dodatnu jezu)
 
A napolju Darkwalker kiborzi iz neke bizarne steampunk fantastike, nalik na Bioshock.

Kakva mješavina!  Smile
ne samo zbog FPS-a,zbog svega ovoga pomalo sto si napisao,smesno je,kao da je neka parodija,a ne igra,SF-retro...  Smile  Smile  Smile   jesi provalio u traileru kad skoci sa krova na nekog i zabije mu neki mac u rame-ledja i kad ovaj padne mrtav na pod,nema nikakve rane na mestu uboda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S4
Meni ovo djeluje zanimljivo i neobicno, upravo zbog izmjesanosti. Danasnje igrice sve vise teze realnosti i stvarnom zivotu, dok je kod filmova obrnuta situacija, tako da mi je ovakva igrica osvjezenje. Rana od uboda noza se ne vidi od kape(mozda je svakako ne bi bilo, ali eto  Smile ) Ima krvi uglavnom, vidjelo se kad bode one u kuci.
Sto sam vidio iz trailera, meni ne lici uopste na neke od pomenutih igara, mozda nenamjerno podsjeca...tesko je danas u moru igrica napraviti neto sto nekoga nece podsjecati na neku vec postojecu igru. Igra ce mozda biti govno, ali mi se svidja pokusaj zasad.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia n95
mene podseca pomalo na bioshock infinite,zbog grafike i gameplaya...mada mi se cini da ce mi se ovo vise svideti zbog price  Smile
« Poslednja izmena: 20. Apr 2012, 00:04:15 od Aleksandar Andric »
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Vidjeli ljudi da je Bioshock izuzetno uspijela i popularna formula, pa što da i oni ne uzmu parče kolača.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:39:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.