Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:59:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DirectX 10 na WinXP 64  (Pročitano 1604 puta)
02. Maj 2008, 00:29:26
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S7
Na Visti je radilo kako treba,medjutim morao sam da se vratim na XP zbog uredjaja koje Vista ne podrzava.E sad DirectX 10 igre mi mnogo losije rade...ne u brzini vec u kvalitetu slike.Jel imao neko slican problem?
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
DX 10 na XP ,kako? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
lako ... ali bezveze na xp 64 ... to su oni uradili cisto da bi kao unapredili xp i dali mogucnost korisnicima xp-a da koriste dx10 ... ali to je obican shit Smiley ... nema dx10 bez viste ... taj dx 1o ti je kao da si felne od 22" sa mecke na ficu ... pa lepo izgleda ali vidi se da nije za njega i ne radi kako treba ... pa samim tim to nije to  Smile slikovito  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S7
DX 10 na XP ,kako? Smile

Ovako  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(295.5 KB, 1258x718)
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
ako je to ono shto ja mislim da jeste ...  Smile to je josh u alpha fazi ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
XP 64-bit ?
a i to nije MS izdao vec neki valjda rusi ... i inace ... ja to u svoj komp na XP ne bih ubacio pa makar mi ne radile neke igre zbog toga (mada sve imaju i za 9.0c)
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia E75
XP 64-bit ?
a i to nije MS izdao vec neki valjda rusi ... i inace ... ja to u svoj komp na XP ne bih ubacio pa makar mi ne radile neke igre zbog toga (mada sve imaju i za 9.0c)

Jel ti to hoces da kazes da Microsoft nije izdao WinXp x64........ili se ti to nesto salis,kakvi bre Rusi,sta ti pricas,rusi izbcuju uglavnom neke Black Edition verzije sistema,a Win XP x64 se pojavio odavno,dal je moguce da toliko nisi inforimisan ili se ti malo salis sa nama.... Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Evo ti jedan link sa Microsoftovog sajta pa ti vidi kad je to jos izbaceno i nauci nesto o tome,mislim budi u toku...

http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
« Poslednja izmena: 02. Maj 2008, 11:55:17 od bizmark »
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
axaxa nisam mislio da ms nije izbacio XP 64 naravno da jeste .... pa nece ga izbaciti moja baba Smiley i prodavati kao ms Smiley nego sam mislio na dx10
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia E75
axaxa nisam mislio da ms nije izbacio XP 64 naravno da jeste .... pa nece ga izbaciti moja baba Smiley i prodavati kao ms Smiley nego sam mislio na dx10

axa... pa tako reci....da te citav svet razume.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia E75
E pazite sad situaciju kod men:
Do pre nekih mesec dana sam imao stari komp i graficku klasicnu agp 7600 i ono igrao sam sta sam mogao i onda promenim komp i sada imam 8800gs,instaliram sve lepo one drajvere i igrao ja tako sa njom dosta igara,a izmedju ostalog i Assasin creed,koji ima dva kreka na disku,jedan je za igranje pod DirectX9,a drugi za Dx10 i normalno kad sam instalirao prekopiram ja oba kreka i pokusam sa onim za Dx10 i naravno da nije htelo i onda nakon izvesnog vremena dobijem od druga neki Dx10 za WinXP,instaliram ja to i kad sam ponovo pokusao igrati Assasins creed nije htelo,odem tamo gde je instalirana igra i pokrenem onaj krek koji radi pod Dx10 i igra se ladno pokrene i extra radi,sve je ono malo drugacije i lepose,razlika se definitivno vidi,izadjem iz igre i jos sam par puta pokusao sa onim krekom koji je namenjen za Dx9 i nije bilo sanse da se pokrene,evo i slike u kojoj stoji da "kao" radi pod DX10.....o cemu se tu tacno radi-nemam pojma,a niti me zanima,meni su sada sve igre mnogo bolje izrazenije graficki i sta god da je u pitanju ostajem na tome jer je uzitak igranja mnogo bolji.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DirectX10.JPG
(86.63 KB, 966x706)
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:59:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.