Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dilema oko upisa fakulteta - pomoc i info potrebni  (Pročitano 4378 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Slozio bih se sa klodijem.  Smile

Upisi ono s cime si poceo. (Posebno sto u tvom slucaju dobijas kasnije lep i placen posao.). Imacesh neko predznanje i siguran sam da ce ti biti lakse nego ostale varijante. Ja sam zavrsio srednju tehnicku smer El.Racunara i sad sam na Visokoj Elektrotehnickoj (verovatno cu u trecoj polagati razliku predmeta i nastaviti dalje Smile ) Ovi sto su dosli iz gimnazije umiru na predavanjima. Najblize sto su imali veze sa ovom materijom je fizika i informatika (veoma blaga) koju su ucili u srednjoj. Ima jedan lik, dosao iz graficke  Smile jel mi verujesh da pogibe na predavanjima sto zbog terminologije sto zbog samog sadrzaja predmeta s obizrom da je manje vise landarao u toj srednjoj i njihovim crtkanjem.  Smile  Meni je opet mnoogo lakse jer sam se 4 godine zaebavao sa ovim sto sad ucimo na faxu. Dodushe pored "moranja" imam i volju i zelju za ovim znanjem. Lepo i korisno.
Idi na medicinski, veruj mi.  Smile

ovaj.. FON.. naravno da sam cuo.. ali stvarno pojma nemam cime se konkretno bave tamo.. Smile
Mali osnovci koji ne znaju sta ce sa svojim zivotom upisu gimnaziju. Srednjoskolci odnosno gimnazijalci koji jos uvek nisu pronasli sebe i, i dalje ne znaju sta ce sobom upisuju FON  Smile

Isto je ko i gimnazija jer uche sve i svashta, i prirodne i drustvene nauke... ali nista temeljno i do kraja...  Smile
Fensi Opushtene Nauke iliti drzavni Megatrend.
« Poslednja izmena: 06. Nov 2008, 15:59:41 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 3Gs
Hvala svima na odgovorima, prilicno ste mi pomogli.. Dakle, medicina za sada vodi..  Smile
Znao sam ja da cu ukoliko upisem ono sto sam ucio i u srednjoj skoli imati odredjenu prednost, ali cini mi se da sve vise shvatam kakvu.. Pre svega kada je u pitanju anatomija, patologija i slicne stvari..
Ima jos vremena za razmisljanje.. ali.. sve sam blizi..
Hvala jos jednom Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia ispo iz modu
Медицина је свакако ''најбољи избор'' од свега наведеног али обзиром да си навео да имаш много више склоности према друштвеним наукама добро размисли. Греота би било да после 3-4 године буде варијанта јао сморио сам се мене то не занима. А дешава се и није реткост невезано само за медицину. У сваком случају из свега наведеног звучи као најперспективније али ипак ти још мало размисли.
« Poslednja izmena: 07. Nov 2008, 00:38:59 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Upisi ono sto volis Wink Ako ceo zivot budes radio sa mukom na licu neces biti zadovoljan zivotom  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Moj predlog ti je, nastavljaj medicinu  Smile

A whitegoa me je preteko, FON je bukvalno gimnazija, samo imas ispite umesto kontrolnih  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.