Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:00:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Digitalni andjeo zig zveri  (Pročitano 13966 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
mob
HTC HD2
Citat
Значи закључак: ни на једном коду нема три шестице


Pa sta i da ima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
evo nashao se i jedan pametnjakovic =D>Ceo svet zna da u bar kodu ima tri sestice samo si ti nashao da tvrdish suprotno zato shto je tamo neki lik rekao da to nisu tri shestice.Verujem da si od onih zadrtih ateista ali nema veze,znash kako djavo kaze:"Ateisti,mmm,oni su mi najdrazi"!!!

Не зна цео свет него само ограничен круг људи који не проверавају ствари него узимају здраво за готово..
Исто тако није тамо један лик рекао, него је прилично познато, само треба наћи. Сајт сам изложио као доказ.

Иначе си маестрално погрешио, нисам атеиста већ православац.

Citat
Значи закључак: ни на једном коду нема три шестице


Pa sta i da ima  Smile

Ништа. Ја само кажем да нема.
« Poslednja izmena: 08. Apr 2008, 22:00:54 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
A,inace da vam kazem da 666 nije broj  zveri,nego broj coveka...ali dobro sad ovo je uzelo maha,a orginalni broj zveri je po svemu sudeci 616,evo nesto o tome...."616 (Six hundred sixteen in American English, Six hundred and sixteen elsewhere) was the original Number of the Beast in Christian mythology, in the Book of Revelation, but was most likely mistranslated. Different early versions of the Book of Revelation gave different numbers, and 666 had previously been widely accepted as the oldest and original number. In 2005, however, an early fragment of papyrus was revealed showing that the Number of the Beast was originally 616. 666 remains the most widely recognized number, however."

Spominje se i 665 kao pravi broj.

IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


SRBIJA SRBIMA

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e51
zasto ne stavljate nekad citate sa nekog pravoslavnog sajta vec uvek citirate te kvazi strucnjake.Broj coveka nije 666 vec samo 6 a broj zveri je 666.Vidi se da poznavanje NOVOG ZAVETA nije na zavidnom nivou,niste ga nikad procitali i smatrate ga nebitnim ali to kako ga tumace neki shatro teolozi to je najbitnije("sta znaju zatucani pravoslavni Oci")!!!
Ghost,ti da si neki pravoslavac ne bi se toliko trudio da tumacish na svoj nacin svete knjige.Tako isto su na svoj nacin poceli da tumace i katolici i protestanti i anglikanci i ...
IP sačuvana
social share
I da nam muske uzmete zivote,grobovi nasi borice se s vama!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
zasto ne stavljate nekad citate sa nekog pravoslavnog sajta vec uvek citirate te kvazi strucnjake.Broj coveka nije 666 vec samo 6 a broj zveri je 666.Vidi se da poznavanje NOVOG ZAVETA nije na zavidnom nivou,niste ga nikad procitali i smatrate ga nebitnim ali to kako ga tumace neki shatro teolozi to je najbitnije("sta znaju zatucani pravoslavni Oci")!!!
Ghost,ti da si neki pravoslavac ne bi se toliko trudio da tumacish na svoj nacin svete knjige.Tako isto su na svoj nacin poceli da tumace i katolici i protestanti i anglikanci i ...
A,da li ti znas koliko je jevandjeja izbaceno iz Novog zaveta,zato sto nisu odgovarali Svetoj crkvi u Vatikanu i koliko puta je puta biblija brisana i dopisivana???A inace ovo sto sam ja postavio je jedan deo Otkrovenja po Jovanu,koji je skoro otkriven,znaci nisam ja to izmislio,nego to pise na ovom papirusu,a ti kako hoces.... Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2008, 09:40:40 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Ghost,ti da si neki pravoslavac ne bi se toliko trudio da tumacish na svoj nacin svete knjige.Tako isto su na svoj nacin poceli da tumace i katolici i protestanti i anglikanci i ...
Где сам ја то тумачио?

Ја сам само рекао да нема три шестице на бар коду.
« Poslednja izmena: 11. Apr 2008, 10:12:25 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


SRBIJA SRBIMA

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e51
pa u knjizi "da vincijev kod" pishe da je Isus Hristos imao decu pa ako stvarno zelish da u to verujesh...objasni mi samo zasto bih ja verovao u ta novootkrivena "jevandjelja"(kako si toliko siguran da to nije podmetnuto od strane neprijatelja pravoslavlja),bas me cudi kako takve stvari pronalaze bas oni koji ne veruju u Boga ili koji su neke druge veroispovesti(uglavnom su to jevreji)!!!u NOVOM ZAVETU pishe sasvim dovoljno da bi covek postao verujuc a ti(ne mislim samo na tebe) ako ne zelish da verujesh uvek ces traziti neke razloge i postavljati nepotrebna i suvishna pitanja!
IP sačuvana
social share
I da nam muske uzmete zivote,grobovi nasi borice se s vama!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


SRBIJA SRBIMA

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e51
Citat
Ghost,ti da si neki pravoslavac ne bi se toliko trudio da tumacish na svoj nacin svete knjige.Tako isto su na svoj nacin poceli da tumace i katolici i protestanti i anglikanci i ...
Где сам ја то тумачио?

Ја сам само рекао да нема три шестице на бар коду.

a kakv sam ja to covek?
IP sačuvana
social share
I da nam muske uzmete zivote,grobovi nasi borice se s vama!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
a kakv sam ja to covek?
Људима прилепљујеш ствари које нису. Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2008, 10:17:11 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


SRBIJA SRBIMA

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e51
jbg,nisam mislio na tebe vec na ovog sirkana
IP sačuvana
social share
I da nam muske uzmete zivote,grobovi nasi borice se s vama!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:00:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.