Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:28:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Digitalni andjeo  (Pročitano 46358 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
I ti si medju njima samo da te obavestim


Е само кад си ти њу обавестио, сад ће 100% лакше да заспи.  Smile

Nocas cu spavati kao beba...
Kako mi je drago sto sam onesvescena...

BTW. tatex... ono je bilo moje upozorenje kao moderatora... tako da... ovo ti je mozda poslednji put da se takvim upozorenjima protivis... okrecemo novi list...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Čekaj,što me prozivaš ako ne možeš da podneseš kritike?Ti si moderator,ok to poštujem ali ako se raspravljamo na normalan način onda smo isti.Nisam vredjao nikog,rekao sam ono što jeste.Da vidiš šta meni rade na lovu i ribolovu i nikom ništa...Otvoreno prete,psuju,ponižavaju i ti postovi opstanu većinom.

OnTopic:

Moju inteligenciju vredja kad neko odbacuje vrlo argumentovane stvari o mikročipovanju.
To je stvar koja dolazi polako ali sigurno a na nama je da li ćemo dozvoliti čipovanje naših beba sutra.
  Zavere postoje samim tim što smo mi obični smrtnici krvoločno zavadjeni oko svega i svačega.
  Kada bi svi televizori zamrli istog momenta-ljudi bi bili poput zombija,niko nezna kako da živi dok o tome ne čuje na tv-u.

  A ti izvini ako si se našla uvredjena,nije mi to bila namera.
« Poslednja izmena: 01. Jul 2008, 23:29:37 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Nikola34-Šta fali emisiji "Na rubu znanosti

Iako je off moram da stanem u zastitu jedne od najboljih emisija koje postoje na nasem govornom podruciju a znam da se sa ovim misljenjem slaze ogroman broj ljudi jer ako pogledate net o toj emisiji se mnogo govori naravno na pozitivna nacin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Izvinte a jel' treba da zavijemo glave aluminijumskom folijom da nam vlasti ne bi kontrolisale misli ?  Smile Smile


Citat
Kada bi svi televizori zamrli istog momenta-ljudi bi bili poput zombija,niko nezna kako da živi dok o tome ne čuje na tv-u.

Ne bi prešli bi na net, gde imaju još širi izbor izvora infomacija.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Pa samo se zapitaj:
"Radim li bilo šta što nisam čuo na tv-u?" i videćeš da smo zombiji.Mi mislimo da smo slobodni a ustvari pratimo instrukcije.

 Gde je rešenje?Za početak bar ne stavljati tačku na svako mišljenje jer pitanje je čije je i ono uopšte...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Pa samo se zapitaj:
"Radim li bilo šta što nisam čuo na tv-u?" i videćeš da smo zombiji.Mi mislimo da smo slobodni a ustvari pratimo instrukcije.

Naravno da ne radim sve što sam video na TV, nisam masovni ubica ili ratni zločinac. Budi realan, koliko ljudi stvarno proguta reklame
« Poslednja izmena: 02. Jul 2008, 00:24:15 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Na sve mislim.Šta jedemo i pijemo,kako se oblačimo,šta treba da volimo a šta ne..Sve nam to tv kaže.Razmisli i videćeš.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ne bi prešli bi na net, gde imaju još širi izbor izvora infomacija.

Ili bi otisli na odmor... Smiley

Na sve mislim.Šta jedemo i pijemo,kako se oblačimo,šta treba da volimo a šta ne..Sve nam to tv kaže.Razmisli i videćeš.

Ne znam bas da je tako... Gro ljudi u svetu nema ni tv, ni kompjuter... cak ni radio... pa ipak zive... Smiley

To sto ti uvek polazis od ponasanja dela Zapadnjaka kao opsteg ljudskog modusa ponasanja je pogresno i zabrinjavajuce...

Vecina svetske populacije zivi u nerazvijenim i zemljama u razvoju... nedostupan im je veliki broj tehnickih stvari... tako da se na njih tesko moze primeniti trabunjanje nekog lovca na gustere... Smiley
« Poslednja izmena: 02. Jul 2008, 07:54:07 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Taxtex burazeru batali se toga da pokusavas da probudis uspavane, nema od toga vajde, shvatice to kad im se bude obilo o glavu, neki mozda ni tada.
Znas sa kim mozes normalno da pricas o ovakvim temama i nas nekolicina slusamo i razumemo suvise dobro. To sto masa je na nivou krda to je drugi problem i od toga nema leka za sada. Zavere nisu teorija jer onda bi zavera da se eliminise Cezar bila teorija sto nije, zavera da se eliminise Kastro bila terija a nije, zavera da se makne JFK bila teorija, i da koristimo i jedno nase, zavera da se makne Djindjic bila teorija. Dakle veoma efikasne teorije nema sta, nepostojece a sve dolaze do izrazaja. Heloti ce uvek biti heloti dok se ne ujedine, i ne probude a dok toga dodje ihaj ima da prodje mnogo vremena.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Citat
Ne bi prešli bi na net, gde imaju još širi izbor izvora infomacija
 Neverovatno je koliko ljudi misli da je ovo što žive&znaju neprikosnovena realnost....Strašno.


Ili bi otisli na odmor... Smiley

Na sve mislim.Šta jedemo i pijemo,kako se oblačimo,šta treba da volimo a šta ne..Sve nam to tv kaže.Razmisli i videćeš.

Ne znam bas da je tako... Gro ljudi u svetu nema ni tv, ni kompjuter... cak ni radio... pa ipak zive... Smiley

To sto ti uvek polazis od ponasanja dela Zapadnjaka kao opsteg ljudskog modusa ponasanja je pogresno i zabrinjavajuce...

Vecina svetske populacije zivi u nerazvijenim i zemljama u razvoju... nedostupan im je veliki broj tehnickih stvari... tako da se na njih tesko moze primeniti trabunjanje nekog lovca na gustere... Smiley

"Lovca na guštere"...
 Još ne skidoh poslednju etiketu a sad sam dobio novu-idi begaj ...

  Uporedi likove bez  sa tv-a sa maničnim u takozvanom"civilizovanom svetu".

 To što uglancani ljudi čitaju sa screen-a ispred kamere i dobro glume ni u kom slučaju ne podrazumeva istinitost izveštavanja.
 
 Svi klucaju jedno te isto-koji god kanal da otvoriš dok je realnost sasvim drukčija.
   Prozivala si me da mi se pričinjavaju nlo-i a ja se kunem u život da sam video 3.Jesam lud možda?Ili ne postoji bilo šta od onog što misliš da postoji?Tja...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:28:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.