Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojke,zašto ne možete 5 minuta bez mobilnog,slušalica i sličnih sra*a?  (Pročitano 13000 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
ne vadim telefon iz tasne za vreme voznje prevozom, muziku ne slusam vise preko slusalica jer mi smeta glasnost, a obzirom da su autobusi iz proslog veka i da drndaju veoma glasno, da bi cula muziku sa sluski u busu moram da pojacam do daske i pritisnem bubice u usima rukama.. a to je veoma besmisleno   Smile  kad god se smaram, ja nesto zderem  Smile ili se prosto smaram, posmatram ljude
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
ne vadim telefon iz tasne za vreme voznje prevozom, muziku ne slusam vise preko slusalica jer mi smeta glasnost, a obzirom da su autobusi iz proslog veka i da drndaju veoma glasno, da bi cula muziku sa sluski u busu moram da pojacam do daske i pritisnem bubice u usima rukama.. a to je veoma besmisleno 

I got something for you  Smile



Back on topic:

Sta ja znam, eto, nije prijatno okruzenje pun bus ljudi koji se drndaju pa pobegnes malo mentalno iz tog okruzenja, stim da je posluzavnik ili smart phone opcija koja je mnogo sarena i privlacna pa moze i stojecki da se radi, za knjigu je potrebna veca koncentracija  Smile
Naravno, minus ako njakas to cudo na predavanjima, niko nikog ne sili da studira i da se smara  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Citat
kako radi taj današnji prosečni srpski mozak,koji 20 sati dnevno provodi na internetu ili porukama.

ти мислиш да је тако само у србији? да у свакој држави на планети нема зомбија који бауљају по улици са смарт послужавницима? Smile

мислим да сам већ писао о томе...има близу две године како сам узео галакси w ...мислим да сам га чачкао два дана и то је било то...од тада стоји на столу Smile  да га сад лепо запакујем у кутију могу га продати као новог Smile
ако сам напољу или у ауту једино што ме може интересовати на нету су резултати утакмица Smile а њих могу видети и на службеној нокии 206 Smile
контам да има људи који требају да испрате статусе,да лајкују,да моментално прочитају најновију мудрост оро или станије,да твитују како су добру клопу кркали у дафу или да размене 760 смс-ова дневно...све разумем и не осуђујем али ја нисам из те приче ...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
ti si mrgec bas dosadan lik. Smile

a tema, ovaj...da, da...bas je to strasno sa tim smart telefonima, avionima itd... Smile
« Poslednja izmena: 01. Nov 2013, 14:14:26 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
вероватно јесам...али,тако ми се свиђа Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Munka,Leonora,hvala na komentarima. Smiley
Ali nikako da čujem i ovu drugu vrstu devojaka.  Smile

I got something for you  Smile

Jeste,samo što ti glava verovatno bridi posle 10 minuta od tih silnih talasa, vibracija i kontra-vibracija. Uništi ti uši jbt... Mene zaboli glava i posle sat vremena držanja sluški srednje veličine i srednje jačine na glavi, u kući,gde nema spoljne buke... a mogu da zamislim šta se dešava sa ušima kada su istovremeno bombardovani i zvucima sa ulice, i zvucima iz slušalica,i  tim kontra-zvucima...

Nek sam proklet ako za jedno 5,10 godina pola mladih ne bude gluvo ko top.A i slepo bogme...


@Mrgi,pa ko je rekao da je to samo kod nas? Ja nisam rekao. Ali jeste prilično često i zastupljeno kod nas. Bez imalo preterivanja,70% osoba starosti ispod 40 godina koje sam juče video na ulici za tih 45 minuta,je u rukama držalo telefon.Sad,neko je dr*ao nešto, neko je slušao muziku,neko je pričao... ali 70% ih je imalo u ruci. Pa reko aj da otvorim temu da saznam šta je to toliko magični,bitno i neizostavno u tim stvarčicama.  Smile
Inače se potpuno slažem sa ostatkom tvog posta. Jebi ga...ti,Munka,Leonora,ja... mi izgleda spadamo u onaj dosadan deo ljudi koji nemaju svoju berzu i fan-club.  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Munka,Leonora,hvala na komentarima. Smiley
Ali nikako da čujem i ovu drugu vrstu devojaka.  Smile

I got something for you  Smile

Jeste,samo što ti glava verovatno bridi posle 10 minuta od tih silnih talasa, vibracija i kontra-vibracija. Uništi ti uši jbt... Mene zaboli glava i posle sat vremena držanja sluški srednje veličine i srednje jačine na glavi, u kući,gde nema spoljne buke... a mogu da zamislim šta se dešava sa ušima kada su istovremeno bombardovani i zvucima sa ulice, i zvucima iz slušalica,i  tim kontra-zvucima...

Stvar je ta da je Sennheiser, inace jedan od vodecih firmi za audio uredjaje u svetu (imam njihov direkcionalni mikrofon, hebe kevu za intervju na bucnoj ulici, nanisanis na izvor zvuka sa razdaljine 2-3 metra i ne cujes nista osim toga) je to razvio specijalno za pilote kako bi smanjili zamor od konstantne buke motora kao i razgovetnije slusanje kontrole leta. Po mom iskustvu, od jeftinih slusalica boli glava, od skupljih ne posto ih nekad imam na glavi skoro osam sati kada montiram neki video pa ne osetim nista ali od jeftinih posle pola sata zuljaju.
Stvar je u tome da te slusalice rade kontratalase, to jest na buku odgovaraju kontrabukom pa se to oduzima, znaci, ne bombarduju te kontrazvukovima vec neutralisu iste...
Ideja je jednostavna:



Sto se tice tih smartija, zavisi kako koristis, meni se svidja prvo navigacija, posle druge neke stvari, recimo da chekiras let ne moras da isprintas kartu vec samo ti skenira display, onda internet kad ti treba, ne mozes ga naci ali Wi-Fi imas dosta cesto i tako te stvarcice. Sto se tice foruma, FB-a (koji nemam) i ostalih dangubica, za mene naravno glupost
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Samsung 111111
Stalno slusanje muzike preko slusalica rizikuje se gluvocom .. i to vrlo ranom.
Ali ja sa jedan od poslednjih koji moze o tome da prica..jer ih i sam mnogo koristim.
A fazon je sto ih koristim i ako sam dovoljno svestan i znam da rizikujem da ostetim trajno sluh.To jedino moze da znaci da sam budala.

Inace..Naravno da telefon sluzi svacemu i ubija vreme.
Igrice..muzika,filmovi,internet..Msm to vise i nije telefon nego neka vrsta dzepnog racunara.
Pa bi pitanje vise bilo sto volite da gubite vreme na tehnologiju.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Qtek 666
Ја висим по цео дан на телефону. Проводим у превозима некад и по пет сати дневно, пешачим по 4, 5 километара, и да није радија, тачно бих се рокнула. Исто важи и за чет, остало не користим. Кад сам у друштву, слабо га користим, осим кад је тај што седи са мном толики давеж, да ми је занимљивије да се мувам по Буреку, него да њега слушам. Има и таквих. Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
ali pazi nijedna od njih ne slusa flac,ape,waw ili neki slican losless format,vec samo sugavi mp3 u sugavih 128/kbs
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.