Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:51:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojke usmrćene u zoru  (Pročitano 487 puta)
05. Apr 2010, 10:56:29
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N95 8gb


ĆUPRIJA - Na periferiji Ćuprije, na potezu poznatijem kao “Ada” na samo pedesetak metara od obale Velike Morave, pronađena su beživotna tela devetnaestogodišnje Biljane Obradović i dvadesetšestogodišnje Ivane Stojković, obe iz ćuprijskog sela Krušara, izjavili su istražni sudija Višeg suda u Jagodini Zoran Petrović i Miodrag Nastasijević, načelnik PS u Ćupriji.
Stravičan zločin, koji ne pamte ni najstariji Ćupričani, otkrio je oko 8.30 na Uskrs Života Dimitrijević, čija se vikendica nalazi stotinak metara od mesta dvostrukog ubistva. Kako je Dimitrijević naveo za “Novosti”, za volanom “honde sivik” sive boje jagodinskih saobraćajnih oznaka zatekao je, kako je i istraga utvrdila, Ivanu Stojković sa prostrelnom ranom na glavi, dok je telo nesrećne Biljane ugledao kako leži kraj otvorenih vrata automobila u lokvi krvi.
Po svemu sudeći, za sada nepoznati ubica zverski je usmrtio devojke iz vatrenog oružja. Inače, Ivana je bila apsolvent stomatologije, dok je Biljana bila maturant ćuprijske Gimnazije. Kako se ovde moglo čuti i jedna i druga devojka bile su u svemu primerne, dobre
učenice i omiljene u društvu. Za njih su svi imali samo reči hvale tako da nikome nije jasno ko je i zašto mogao da izvrši ovako monstruozan zločin.
Kako “Novosti” saznaju od rodbine tragično stradalih devojaka, zna se samo da se jedna od njih, vraćajući se iz noćnog provoda u Jagodini, dok je prolazila kroz Krušar pored doma svoje tetke, oko četiri sata ujutru javila mobilnim telefonom i kazala da ide za Ćupriju. Od tada, pa do stravičnog otkrića njima se izgubio svaki trag. Prema nezvaničnim informacijama, jedan ili više ubica na mestu krvavog pira ostavili su dosta tragova, ali više detalja u cilju istrage nije saopšteno. Tela tragično stradalih devojaka poslata su na obdukciju koja će možda dovesti do počinilaca ovog nedela.
- Moja sestra je danima govorila o tome kako će za Uskrs doći Ivana i kako će se lepo provesti za praznik i evo šta se dogodilo. Pa, ona ni mrava nije zgazila niti je kome šta dugovala. Zašto da joj dušmani uzmu život na ovakav način. Čime je ona to zaslužila na ovaj veliki praznik kome se toliko radovala. Ovih dana trebalo je da polaže vozački ispit, ali nažalost na taj ispit neće stići - kroz suze priča Biljanin rođeni brat Bojan Obradović.

NAĐENE U LOKVI KRVI
- U rano jutro na Uskrs pošao sam do svoje vikendice i nedaleko od nje ugledao sivi auto - ispričao nam je u nedelju vidno uzrujani Života Dimitrijević. - Put me je vodio nekoliko metara od njega tako da sam u prvi mah ugledao žensku osobu presamićenu preko volana. Mislio sam da spava čekajući nekoga za koga sam mislio da u šumi bere koprive ili pečurke. Nakon dvadesetak minuta učinilo mi se nešto sumnjivo i ja sam prišao kolima. Tada sam ugledao stravičan prizor. Devojka za volanom bila je mrtva sa velikom ranom na glavi, okrvavljenog lica, a drugu nesrećnicu sam pronašao sa druge strane automobila. Ležala je na leđima u lokvi krvi majice podignute u visini grudi, golog stomaka. I ona je na glavi imala veliku ranu, a da li je silovana nisam ni pokušao da utvrđujem, jer sam odmah otrčao da obavestim policiju.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:51:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.