Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:51:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojke ubijene u šumi  (Pročitano 9614 puta)
05. Apr 2010, 12:40:42
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Dvostruki zločin kod Ćuprije
Devojke ubijene u šumi
Anita Đukić | 05. 04. 2010. - 00:02h | Foto: A. Đukić | Komentara: 108

Ćuprija - Tela Ivane Stojković (25) i Biljane Obradović (18) iz sela Krušar kod Ćuprije policija je pronašla juče u 8.30 časova na mestu Ada iza vikenda naselja u blizini Kazneno-popravnog zavoda.
 
Mesto zločina: Prema prvim informacijama, jedna devojka je imala prostrelnu ranu na glavi

Prema nezvaničnim informacijama, jedno telo je pronađeno u automobilu marke „honda“ sa prostrelnim ranama, dok je drugo bilo oko tri metra od vozila sa prostrelnim ranama. Kako saznaje „Blic“, dvostruko ubistvo počinjeno hicima iz pištolja.
Prema prvim informacijama, jedna devojka je imala ranu na glavi. Biljani je polomljena noga, ali se još ne zna da li je ta povreda nastala od metka ili udarca tupim predmetom. Policija juče nije saopštila ni da li je pronađen pištolj kojim je izvršen zločin.


Juče su topole pored Morave čuvale dva beživotna mlada tela i mnogo tajni koje su ostale iza ovog dvostrukog ubistva za koje motiv niko još ne naslućuje. Rodbina je stizala u panici i s nadom da se radi o nekim drugim devojkama, a ne o njihovim sestrama, ćerkama, drugaricama.
- Pustite me. Pustite me, policijo, da vidim moje dete, da vidim je l’ to ona. Ja sam otac... ja sam otac - vikao je Ivanin otac Ljuba.

Otac nastradale devojke satima je stajao ispred policijaca i preklinjao, tražio, vikao, pokušao da se rve s njima kako bi mu dozvolili da vidi svoje dete.
- Je l’ ovo nagrada za Uskrs, Bože? Je l’ si nas ovako nagradio? Možda ćeš ti ipak dati da ovo nije moja sestra, možda je ovo neko drugi - pričao je više za sebe Biljanin brat Bojan dok je stajao ispred policajaca koji su obezbeđivali mesto zločina.


On kaže da je Biljana, maturantkinja ćuprijske gimnazije, u subotu uveče izašla u grad sa najboljom drugaricom Ivanom.
- Jedva je čekala da je vidi. Ivana je u petak došla iz Beograda, gde studira. Bilja je skoro raskinula sa dečkom Markom, ali su se za subotu uveče dogovorili da izađu svi zajedno jer su njih dvoje ostali u dobrim odnosima. Otišli su iz Krušara u jagodinsko izletište Potok. U povratku Bilja mi je javila da će otići svi zajedno do Marka koji živi u selu Ribare, jer je bilo lepo veče da sede u dvorištu. Kada su se svi rastali, Ivana i Bilja su prošle kroz Krušar, ali su nastavile dalje, na našu veliku nesreću - rekao je Bojan.

Prema priči Ivaninog brata Ivana, kada su oko četiri sata ujutru prošle kolima marke „honda“, videla ih je Ivanina tetka koja je rano ustala da sprema uskršnju trpezu.
- To su moja nesrećna kola koja je ona vozila kada dođe iz Beograda, pošto je bila apsolvent Stomatološkog fakulteta. Prošle su pored tetkine kuće i mahnule. Ništa ne znamo, ni da li ih je neko zvao na Adu, ni zašto su tamo otišle, ništa. Strašna tragedija nam se desila, evo na Uskrs. Strašna. Ceo život su se roditelji mučili da je školuju, bila je i dobar student i dobra devojka, a danas je nema.

Majka me je oko pola šest probudila i rekla da Ivane nema u kući. Počeli smo da zovemo redom i da ih tražimo. Prošao sam svaki deo Ćuprije i Jagodine i tek mi je na kraju palo na pamet da pogledam pored reke. Kad sam došao, policija je već bila ovde. Kada sam video da ne stižu kola Hitne pomoći, znao sam sve, znao sam da nema nade - priča u očaju Ivanin brat Ivan.

On je sestru zvao tokom noći, ali se ona nije javljala na telefon, dok je Biljanin mobilni bio isključen.
U jednom trenutku stigao je i Biljanin bivši momak Marko s kojim su dve drugarice provele veče.
- Bili smo zajedno u Potoku, njih dve, ja i jedan moj drug. Ja sam Ivanin brat od strica, a Biljin bivši momak. Nešto pre četiri su otišle od mene i rekle su da će pravo da idu kući. Zaspao sam kad sam stigao kući. Ne znam ni da li ih je neko zvao, ni šta se desilo - kaže Marko kroz suze.
Policija i istražni sudija Višeg suda u Jagodini Zoran Petrović rekli su da se intenzivno traga za počiniocima ovog zločina, ali detalje nisu iznosili.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Užas, k'o u nekom horor filmu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1202
Zastava Sirbistan
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3310
Јеботе... где ми живимо.....  Smile
IP sačuvana
social share
like.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
RIP Ivana

Isla je sa mnom u srednju,ja jos u neverici.Dobra devojka pre svega,jos uvek ne mogu da verujem da se njoj to dogodilo

Cuprija je poznata po takvim nemilim dogadjajima ali ovo je cak i za njih previse
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
   
Uhapšen ubica devojaka iz Ćuprije



Policija uhapsila Toplicu Markovića (30), osumnjičenog za ubistvo dve devojke čija su tela pronađena u nedelju ujutro u blizini Ćupriji.

Tela 26-ogodišnje studentkinje Ivane Stojković i 19-ogodišnje maturantkinje gimnazije Biljane Obradović, pronađena su juče u mestu Ada u neposrednoj blizini Velike Morave. Direktor policije Milorad Veljović potvrdio je za B92 hapšenje Markovića, navodeći da je uhapšeni iz istog sela odakle su i žrtve, kao i da je dugogodišnji poznanik ubijene Ivane Stojković.

"Naime, 4. aprila oko 04.00, Stojković Ivana i Obradović Biljana vraćale su se iz grada vozilom marke ‘Honda’, kada ih je u neposrednoj blizini svoje kuće, kuda inače i prolazi put, zaustavio Marković Toplica i seo na zadnje sedište vozila. Potom ih je primorao da se odvezu u mesto Ada, u neposrednoj blizini Morave", objašnjava direktor policije Milorad Veljović.

"Tada je i došlo do verbalnog sukoba Marković Toplice i Stojković Ivane, nakon čega Marković vadi pištolj marke CZ-M70 i sa dva hica puca u glavu Stojković Ivane. Obradović Biljana tada pokušava da pobegne iz vozila, ali Marković puca u pravcu iste i pogađa je u desnu butinu, a potom joj prilazi i ispaljuje hitac u predelu slepoočnice", navodi on.

Predsednik opštine Ćuprija Borivoje Kalaba izjavio je da je "Ćuprija u šoku, građani su zaprepašćeni, radi se o mladoj deci".

"Ne mogu da dođem sebi, ovo je strašno, nemam reči koja bi bila toliko jaka i primerena osudi ovog zlodela", rekao je Kalaba.

Rajko Kozomora, direktor gimnazije u Ćupriji, čiji je đak bila Biljana, izjavio je da je Biljana "bila primeran đak, iz primerne porodice čiji je brat pre nekoliko godina završio ovu gimnaziju".

"Nije bila skolna situacijama od kojih se moglo očekivati ovako nešto, ovo je strašno", rekao je Kozomora.

Kozomora je ocenio da "celo društvo mora da stane iza toga da se uvede red. Ako nam 'kafići' rade po celu noć, ako nam deca budu celu noć van kuće, šta da očekujemo".

"Ako se alkohol prodaje u svakoj prodavnici prehrambenih proizvoda, ako nam duvan stoji iznad kase da ne možete proći, šta reći, samo deklarativno se borimo protiv toga", rekao je Kozomora.


B92
« Poslednja izmena: 05. Apr 2010, 15:37:17 od Дулаћ »
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1045
Citat
"Ako se alkohol prodaje u svakoj prodavnici prehrambenih proizvoda, ako nam duvan stoji iznad kase da ne možete proći, šta reći, samo deklarativno se borimo protiv toga", rekao je Kozomora.
Stvarno mi nije jasno kakve veze prodaja alkohola i cigareta imaju veze sa time što je neki psihopat ubio dve nesrećne devojke.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Nisam video da je ubica uhvacen nadam se da je priznao a onda bez talasanja i odugovlacenja sudjenja robija 2x40 godina da malo razmisli o svemu!
Licno mi je zao sto nemamo smrtnu kaznu!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Sony 
i meni je ža što nemamo smrtnu kaznu , za takve ljude život nije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Pusti to, kad dodje do greshke smrtnu kaznu ne mozhesh ispraviti, ali zato kad ga strpash 40 godina u samicu, e to je vec neshto.

Ja ne mogu da shvatim zashto se ne zabrani posedovanje oruzhja i da se za tako neshto robija 10 godina, pa se ti kockaj ako hocesh.
« Poslednja izmena: 05. Apr 2010, 18:31:28 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
Pusti to, kad dodje do greshke smrtnu kaznu ne mozhesh ispraviti, ali zato kad ga strpash 40 godina u samicu, e to je vec neshto.

Ja ne mogu da shvatim zashto se ne zabrani posedovanje oruzhja i da se za tako neshto robija 10 godina, pa se ti kockaj ako hocesh.
Ne bi zabrana oružja ništa pomogla,i onako se većina ubistava radi sa oružjem kupljenim na crnom tržištu,a i kod nas malo ko ima dozvolu za nošenje oružja,sem službenih lica,svi dobijaju dozvole za držanje,a ne nošenje oružja.
           I nema 40 godina samice,neće celu kaznu da provede u samici,mada bi bilo pošteno da provede toliko u samici. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:51:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.