Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojka ušla u pogrešan voz, nađena u lokvi krvi pored šina  (Pročitano 1378 puta)
30. Sep 2008, 10:26:00
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Teško povređena putnica brzog voza Subotica - Beograd
Devojka ušla u pogrešan voz, nađena u lokvi krvi pored šina
Autor: M. Popadić | Foto:b. vučković | 30.09.2008. - 05:00


SUBOTICA - Našao sam je pored pruge u lokvi krvi. Bila je bez svesti. Odmah sam pozvao Hitnu pomoć. Podigao sam je i odneo do obližnjih garaža, do kojih može da dođe automobil - priča o onome što se desilo te noći Srđan Krstin, čija je devojka Milana D. (18) oko 4.20 iskočila iz voza u koji je ušla greškom.

- Zvao sam odmah i oca da javi Milaninom tati šta se dogodilo. S njima sam bio u bolnici nekoliko sati. Molim se Bogu da se sve dobro završi - kaže Srđan, učenik srednje hemijske škole.
Poslednji jučerašnji lekarski izveštaj o Milaninom zdravstvenom stanju nije ohrabrujući. Teško je povređena i lekari subotičke Opšte bolnice daju maksimum da Milani zaustave krvarenje kako bi njeno lečenje bilo nastavljeno na nekoj od klinika u Novom Sadu ili Beogradu.
- Milana je zadobila teške povrede tela i glave. Borimo se za njen život - rekao je za „Blic“ načelnik urgentnog odeljenja, doktor Bojan Bagi.
Srđan je juče oko četiri sata ujutru ispratio Milanu na železničku stanicu odakle je trebalo da otputuje kući, u selo Novi Žednik. Milana se popela u brzi voz Subotica - Beograd, mahnula u znak pozdrava, a posle samo nekoliko minuta Srđanu telefonom javila da je ušla u pogrešan voz.
„Šta da radim? Ušla sam u brzi voz koji ne staje u Novom Žedniku“, rekla je Milana Srđanu.
- Skoro istog časa je prekinula vezu. Bilo mi je sumnjivo. Vratio sam se na stanicu i potrčao niz prugu. Našao sam je trista metara dalje, tek što je voz prošao skretnicu izlaska iz stanice. Ležala je na betonu, u krvi, bez svesti. Izgleda da je iskočila iz voza - priča Srđan i briše suze.
U Novom Žedniku, u kuću Milanine porodice, stigle su brojne komšije. Ona je jedno od troje dece Milanka i Ljilje. Završila je srednju hemijsku školu i, kako nije uspela da se zaposli, upisala se na kurs za kozmetičare.
- Zabavljamo se osam meseci. Milana je predivna devojka. U nedelju uveče smo se našli i kao uvek šetali se gradom, kovali smo planove za budućnost… Ona je vozom krenula kući. Ušla je, ni sam ne znam kako, u pogrešan voz - priča Srđan.
Subotička policija se juče nije oglašavala povodom ovog slučaja.

Šok u Subotici
Na železničkoj stanici u Subotici svi žale zbog nesrećnog događaja.
- Taj voz ne staje u Novom Žedniku i ona je, izgleda, kada je to shvatila, posle 300-400 metara, oko skretnice broj dva, odlučila da iskoči. Da je barem povukla ručnu kočnicu ili da je produžila do prve stanice, sve bi bilo u redu. Čuo sam da je njen momak, nakon što ga je pozvala telefonom, trčao za vozom i da ju je našao pored pruge u lokvi krvi - kaže Miloš Joksović, šef železničke stanice u Subotici.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Preminula devojka koja je iskočila iz voza
Autor: M. Po. | Foto:b. vučković | 01.10.2008. - 05:00
Milana Drljača (18)

SUBOTICA - Milana Drljača (18) iz Novog Žednika preminula je juče u 1.35 sati na odeljenju reanimacije subotičke Opšte bolnice. Borba lekara za život mlade devojke okončana je dvadeset dva sata nakon što je Milana ispala iz voza Subotica - Beograd, u koji je ušla greškom.

Lekari kažu da su povrede koje je Milana zadobila bila takve da je čudo da je preživela skok iz brzog voza. Nažalost, spasa devojci nije bilo. Svi meštani Novog Žednika juče su s tugom izjavljivali saučešće porodici Drljača, majci Ljilji i ocu Milanku. Telo preminule devojke biće danas preneto u Novi Žednik, a posle podne će biti sahrana. Milana je nastradala prethodne noći kada je greškom ušla u brzi voz koji saobraća ka Beogradu. To veče, ona je bila u Subotici sa momkom Srđanom Krstinom. On je oko četiri sata Milanu dopratio na železničku stanicu, gde je trebalo da vozom otputuje kući u Novi Žednik. Milana je ušla u voz, a samo nekoliko sekundi kasnije pozvala ga je telefonom.
- Rekla mi je samo da je ušla u pogrešan voz i onda se veza prekinula. Uplašio sam se da se nešto nije desilo. Zvučala je uplašeno. Potrčao sam istog momenta za vozom. Trčao sam trista metara i tu sam je i našao. Pored pruge, u krvi, bez svesti - izjavio je Srđan.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
o Boze jebali ih holivudski filmovi  Smiley 1 Smiley 1 treba ukinuti bagru i ovo se nece desavati! Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.