Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojčicu ujeo pas policajca  (Pročitano 888 puta)
01. Avg 2014, 11:10:04
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Apple iPhone SE 2020
Devojčicu ujeo pas policajca

Ivan Popović   | 31. 07. 2014. - 23:27h | Foto: I. Popović   | Komentara: 0
Hanu Jovanović (7) iz Sokobanje napao je i povredio šarplaninac na izložbi pasa u Aleksincu.



Hana Jovanović ima povredu stomaka
Devojčicu je pas, kome vlasnik nije stavio korpu na usta, u subotu ujeo za stomak i lakše je povredio.

- Bila sam s mamom na izložbi pasa. Vodili smo našeg psa mopsa na izložbu. Pošla sam da kupim vodu i prošla pored kombija za koji su bili vezani šarplaninac i još dva psa. Udaljila sam se, ali je šarplaninac skočio na mene, oborio me i ujeo za stomak. Uspela sam da se izvučem, pa su ljudi pritrčali da mi pomognu. Došla je i mama - priča i dalje uplašena devojčica.

Milan Jovanović, otac devojčice, bio je iznenađen reakcijom vlasnika šarplaninca. Gazda je optuživao Hanu da je izazivala psa.

- Nisam bio s njima, ali mi je supruga ispričala da je vlasnik šarplaninca, umesto da pomogne, počeo da galami na moju ćerku i optužujući je da je ona izazivala psa. Tvrdio je da ju je zato i napao. Mi u dvorištu imamo dva staforda, i odmalena smo vaspitali našu ćerku da ne prilazi tuđim psima bez dozvole - kaže Jovanović.

Otac objašnjava da na izložbi pasa nije bilo ni patrole policije ni ekipe Hitne pomoći. Zato su devojčicu morali do hirurgije aleksinačke bolnice da prevezu privatnim automobilom.

- Nije mi jasna reakcija vlasnika šarplaninca. Predstavio se kao policajac iz Aleksinca. Nismo želeli da pravimo gužvu. Supruga je samo pitala da li je pas vakcinisan, a njegov vlasnik se nije ni ponudio da pomogne. Posle toga smo čuli da je taj isti pas ujeo još tri deteta - kaže Jovanović.

Jovanović, međutim, strahuje da će napad na njegovu ćerku zvanični organi, među kojima je i policija, pokušati da zataškaju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Ne znam baš, ne poklapa mi se sve ovde. Da policajac nije hteo da pomogne, verujem. Da je optužio nju, verujem. Da su hteli da prikriju, to jest da će prikriti, verujem. Da je ova džukela već ujela 3 deteta, verujem. Ali, možda je ona stvarno izazivala džukca, ne znam. Ne bi me čudilo da lažu, naravno.

Da tekst ima malo više sigurnih podataka pa onda, ali ovako...
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46928
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Док некога не убије ником ништа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Баш тако.
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Da je pas imao korpu kao sto je propisano od ovog nista ne bi bilo, ali gde da se deranzira pas. Na kraju zrtva uvek bude kriva...
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46928
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Знате како. Мени је фасцинантна потреба људи да увијек бране животињу па и власника. Чак и када немају информација шта се заиста десило. Тако је било и са оним вуком у ЗОО врту.  Већина људи је нападала дјевојчицу да је изазивала вука. Рекао сам им, господо нисте у праву. Људи који држе животиње су се огријешили. И тек када се појавио снимак и гдје се видјело да је ничим изазван напао било је јасно. Али нико није дошао да се извини и каже да није у праву и да му је жао што је дјете пропатило. Напротив и тада су неки нашли фазон да је опет окриве што се уопште случајно затекла ту. Чудни смо ми људи. Као да уопште немамо емпатије и способности да се саосјећамо са патњом других. Па шта да је угризао ваше дјете? Да ли би вам и онда било свеједно?
« Poslednja izmena: 01. Avg 2014, 11:49:53 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung 111111
Brane iz jednog razloga..
Ljudi koji cuvaju te pse (ili bilo koju drugu zivotinju) posle nekog vremena te zivotinje smatraju vise od toga.Toliko idu da ih dozivljavaju kao decu ili sl.

Macka i zec imaju mozak velicine nokta.Pas nesto vise.Ostale zivotinje tu i tamo.
Zivotinja (agresivna vrsta) ako lose protumaci neki potez deteta ili coveka moze da reaguje opasno.
Ljudi moraju da shvate da je zivotinja samo to..zivotinja.Da nije pametna da se iskljucivo vodi instinktima i nikad ne treba imati previse poverenja u istu.

Inace nikad nisam kapirao zasto uspavaju psa u ovakvim situacijama ?

Gazda je kriv ne pas.Pas kad bi znao sta radi gazda mu ne bi ni trebao.Odrati gazdu da jedva ima sebe da hrani posle ovoga.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Nokia 6300
Сва кривица је на газди. Мада из личног искуства знам да и деца знају да погрешно поступе, пошто ме је кад сам био клинац мојом кривицом ујео ловачки теријер мог стрица. Када би неко водио рачуна о томе да ли се опасни пси изводе без корпице, не би било оваквих случајева.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung SGH-E590
Pas je verovatno naucen da bude cuvar... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.