Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:59:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojčice su pametnije od dečaka?  (Pročitano 12710 puta)
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.503.0
Ne bih se usudio sloziti se sa vama...vezano za zavrsavanje fax-a...da je to lako, zavrsavao bi ga svako...
  a i, bez diplome, nece da te pozovu na razgovor, za posao...dzaba sto ti imas silno znanje...ne vredi... (to pricam iz iskustva).
@:o)
Eh sad, ti ga bas cipidlacis...de se seti bas filoloskog  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.53
Aman, skoro nijedan posao ne možeš valjano obavljati bez znanja stečenog na faksu, ma koliko ono bilo teorijsko i naizgled nemalo veze sa praksom. Ne računam tu one boranija fakultete tipa menadžer za seckanje kupusa itd.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2010, 20:37:36 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Zene su zajebana bica. To sam provalio za ovih 30godina. U seksualnom i mentalnom pogledu su jace od nas muskaraca. Mi imamo ove misice (nemoj sad neka da pita 'Koje misice, vidi kako si mlitav?' Smile Smile  ) koji su nam sluzili poslednji put u Srednjem veku da valjamo neko kamenje valjda... Smile
Treba odvojiti jednu za sebe. Bice jebeno vec vidim... Smile
Nema, koristicu sva sredstva; od neuro-lingvistickog programiranja (bamb ocekujem pomoc oko ovog) do onesvescivanja kamenom i odvlacenja u moj brlog! U ljubavi i ratu je sve dozvoljeno... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.503.0
Aman, skoro nijedan posao ne možeš valjano obavljati bez znanja stečenog na faksu, ma koliko ono bilo teorijsko i naizgled nemalo veze sa praksom. Ne računam tu one boranija fakultete tipa menadžer za seckanje kupusa itd.
   S tim sto ponekad se desi da na fax-u nista novo ne naucis...a ta diploma je krucialna...za zaposlenje...bla bla
To je jedan od razloga zasto neko kupuje diplomu ali...velika vecina od onih koji je kupe, su oni koji su je kupili jer ih mrzi da uce i ko zna jos zbog cega ne sve...
A smatram da inteligentna osoba to sebi ne moze dozvoliti, ili bolje receno, nece...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Emotivno nezrela poput ove moje bivse, itekako hoce veruj mi.. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
diplome ...

leto taman zavrsili srednju skolu , upisali se na fakultete i moj drugar iz srednje , sada divni sjajni profesor fizickog vaspitanja, tada najveca pijandura i specijalista za zeciji gulas, pravi neku zurku samo za nas razred na nekom sklepanom splavicu na dunavu . mi svi dosli puni utisaka , ko se gde upisao ...kad stize sapatnik iz srednje sada vec budza, sin novosadskog budzovana i nosi fasciklu . a u fascikli diploma pravnog fakulteta  Smile
glupan koji je u srednjoj nosio telefon , onaj crveni sa okruglim brojcanikom , i pravio se da prica na mobilni , som kojem je tata kupio 12 racunara da bi se upisao u gimnaziju ima diplomu pravnog  Smile
sad stavljam  Smile a tada mi je doslo da placem na sav glas .
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.53
(bamb ocekujem pomoc oko ovog) do onesvescivanja kamenom i odvlacenja u moj brlog!
You can count on me for both.  Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
(bamb ocekujem pomoc oko ovog) do onesvescivanja kamenom i odvlacenja u moj brlog!
You can count on me for both.  Smile
 Smile


I sure will do! Smile
Za neuro-lingvisticko programiranje mi spremi stivo za citanje (neka u podnaslovu bude: 'Kako imati sex sa 10-om?') a za ovo drugo, ti ces da je vuces ja cu je kamenovati... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
a i, bez diplome, nece da te pozovu na razgovor, za posao...dzaba sto ti imas silno znanje...ne vredi...
Ne bih bas rekao. Sto se tice obicnih poslova mozda si u pravu ali za zahtevnije, strucnije poslove najpre znanje pa onda sve ostalo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
Apple iPhone 4
Ova slika savrseno govori o inteligenciji i o tome u kom je stanju mozak devojcica u osnovnoj skoli, a to sto su devojcice bolje u skoli od decaka mislim da ima veze sa drugim stvarima.


Stupid facebook stuff...  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:59:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.