Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:14:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Desktop i ikone  (Pročitano 1498 puta)
17. Dec 2007, 12:10:19
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Problem koji se pojavljuje nije toliko bitan, ali me interesuje razlog zbog kojeg se desava, pa forumasi vi ste sad na potezu, ko zna. Radi se o tome da se ikone programa na desktopu izgube kada izadjem iz nekog programa, trenutno se radi o  antivirusu NOD32. Nakon zatvaranja tj izlaza iz njega nestanu ikone, a sto je nainteresantnije, a to je sto se izgube samo one koje su dosle instalacijom windowsa. Ostale od programa koji su instalirani poslije se ne gube. Refresom vracam ponovo sve nestale ikone. Takodje u kontrol panelu ne prikazu mi se sve ikone, ustvari budu bijele, a prelaskom misa preko njih dobije se prava slika. Isto se desava (ponekad)i otvaranjem internet explorera, nema ni teksta ni slika. Refresom dobivam pravi izgled.Da li ima nacin da se to ispravi nekim postupkom na windowsu. To sam primjetio i ranije da se desavalo kada bi napravio novu instalaciju operativnog sistema. Kad bi je nakon izvjesnog vremena opet ponovio, te anomalije nije bilo. To me navodi da se greska desi prilikom usnimavanju windowsa, drajvera. Isti windows instalirao sam i na drugi racunar i navedenu gresku nemam. Mozda se neko susreo sa ovim i dokucio zbog cega nastaje taj problem pa moze pomoci i drugim da ga otkloni. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 405
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
to radis tako sto pritisnes F5, najlakse je, mozda ti ovo pomogne:

System Key: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Update]
Value Name: UpdateMode
Data Type: REG_DWORD (DWORD Value)
Value Data: default = 1
IP sačuvana
social share
There's more then one way to lose your life to a killer
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Red Orange81 hvala ti na upustvu, pomoglo je. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:14:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.