Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:35:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Design kucista  (Pročitano 13542 puta)
17. Jun 2007, 12:58:42
Hronicar svakodnevice


quotes r for wimps

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Lav iz in the air
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k810i
Pozdrav ljudi!
poludeo sam jedan dan na komp i sneo ga u radionicu i isekao ga brusilicom, kako divnim cudom nisam ostetio komponente "prostro" sam ga po stolu povezao i radi fino tako razbacan na stolu. E sada mi pade na pamet da uz malo pleksiglasa i drveta napravim lepo kuciste prema mojim potrebama pa otvaram ovu temu da me usmerite prema nekim stranicama ili vasem dizajnu kucista. imam sve masine da napravim bilo sta, ali ideja je bitna pa da vidim neke slike raznih kucista pa da znam sta da napravim.
evo kako izgleda moj komp sada.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Picture 001.jpg
(21.5 KB, 352x288)
06-06-07_2035.jpg
(45.27 KB, 640x480)
« Poslednja izmena: 17. Jun 2007, 13:07:42 od andesmile »
IP sačuvana
social share
gde da stavim otisak?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Imas odlicno hladjene sta ce ti kuciste. Gde ti pada na pamet brusiliciom .... Smile Smile
Ako si umesan evo ti moj predlog. To kuciste je nekoliko stotina evra. Dupli zidovi od pleksiglasa, a izmedju voda i ribice. Pravi akvarijum od kucista a i lepo izgleda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


quotes r for wimps

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Lav iz in the air
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k810i
jel ima slika negde...kesh nije problem, al bi sam da ga napravim, to mi neki trip....imam sve CNC masine strugove i glodalice pa mogu da napravim sta god hocu...
IP sačuvana
social share
gde da stavim otisak?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Jbm li ga gde to vidoh. Lepo izgleda. Iza onih travki i ribica porovide se komponente, a jos dodate neonke u boji. Negde na netu sam video, ali sad me ubi ne mogu se setiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
"sneo ga"  Smile Ljudi postali i kokoske krenuli da nose jaja pa ih posle snesu Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
lele,crni AS,pa sto ne izvadi komponente iz kucista pre rada sa njim  Smile
zezam se,ja sam se nosio jedno vreme mislju da napravim home made kuciste od drveta(video negde na netu kako bi to trebalo da izgleda,ali odustao bio od ideje,jer je prvo bila skupa,drugo,dosta zajebano za uraditi(najveci problem je upravo materijal od koga se radi,tj samo drvo  Smile )
na netu mozes da nadjes mnogo bas strana gde ljudi moduju svoja kucista,sve zavisi od ukusa i kreativnosti tvoje.Ovo sto je lightsoft predlozio sa ribicama je extra ideja stvarno,mogla bi cenim veoma dobro da se sprovecde u delo i mislim da bi bila veoma ostvarljiva,stime sto je dosta komplikovano za izraditi to.
@lightsoft:zaintririga me za tu ideju,cu se bacim na razmisljanje oko ideje  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 6630
ma kave ribice bre ljudi treba to neko da hrani  Smile..ali postoji bolja varijanta kupi plasticne ribice..one ne jedu,ne kenjaju i ne prljau akvarijum..video sam to negde i ne izgleda toliko lose,u vacis samo pumpu za vazduhizgleda kao da su prave i da plivaju.. ...i neces imati trip sa travama...i ciscenjem ..jer akvarijum trazi ciscenje...zamisli da svake 2 nedelje vadis ribice is tog kucista..i komponente i peres kuciste ap asve ponovo vratis...mnogo posla..
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


quotes r for wimps

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Lav iz in the air
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k810i
pa i mene zainteresova....fino ribice i sve to...mogao bi ubaciti zalman vodeno hladjenje i fono upakovati...drvo cu lako nabaviti, najbolje je od bukovog drveta jer je najtvrdje i najpodesnije za obradu na masini.Imam vec neku ideju u glavi...jos studiram hidroenergetiku pa se nosio mislju da bi mogao da napravim neku kao skalirani model hidroelektrane sa kompjuterskim komponentama unutra...al too komplikovano..to bi bolje islo kao fontana...gornje, donje jezero i hidro izmedju...zanimljivo...

@ Milan91 ....get a life...
« Poslednja izmena: 17. Jun 2007, 13:52:44 od andesmile »
IP sačuvana
social share
gde da stavim otisak?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1490
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone 4S 16GB
uzmi daske boje stola, i napravi kao da je u stolu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 6630
@ta fora sa modelom hidrocentrale nije losa..
mozda bi mogao da napravis neku pravu mmini hidrelektranu koja ce davati neki mali napon za napajanje led dioda  Smile
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:35:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.