2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Desavanja iz sveta kosarke: Transferi, povrede i jos ponesto..  (Pročitano 60390 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
riley je najavio otpushtanje tri igracha vecheras, ako je burks medju njima, eto ga u zvezdi vec od nedelje...

nema šta, informacije iz prve ruke  Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Nikola Vučurović krilni košarkaš iz Nikšića potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom. Vučurović je među crveno-bele stigao da pojača spoljnu liniju.

„Drago mi je što sam došao u Crvenu zvezdu, klub o kome imam izuzetno visoko mišljenje. Zahvalio bih se stručnom štabu i Upravi na pruženoj prilici i mogu samo da obećam da ću na svakoj utakmici i na svakom treningu pružati maksimum“, rekao je Vučurović.

Vučurović ima 26 godina i u dosadašnjoj karijeri nastupao je za Vojvodinu, Ibon, Lovćen, Ergonom, francuski Klermonferan i nemački Keln, sa kojim je prošle sezone osvojio titulu državnog prvaka.

Novi član Crvene zvezde visok je 200 centimetara i igra na poziciji krila. Prošao je sve mlađe selekcije Jugoslavije, a najzapaženiji nastup imao je 2002. godine na Global Games u Dalasu. Vučurović će u Zvezdi nositi dres sa brojem „14“.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Antonio Burks konačno u Zvezdi?
Američki plej dobio otkaz u Majamiju i uskoro bi mogao da pojača crveno-bele * Majra Četmen, druga opcija, previše skup iako je "spustio" cenu na 400.000 dolara

Američki plejmejker Antonio Burks (26, 183) dobio je otkaz u Majami Hitu i mogao bi uskoro da pojača Crvenu zvezdu. Iako se poslednjih dana pričalo o rezervnoj opciji, Majri Četmenu, ta varijanta je daleko od realizacije, mada je bivši igrač Dinama iz Moskve dobro spustio svoju cenu.
Četmen, koji je u ruskom timu zarađivao oko 750.000 dolara po sezoni, u Zvezdu bi, prema nezvaničnim informacija, došao za njega tričavih 400.000. Međutim, konačna odluka je na treneru Crvene zvezde Draganu Šakoti, koji insistira da mu prvi organizator igre bude Burks. Doskorašnji plejmejker šampiona NBA lige je odličan igrač, a uz to je jeftiniji od Četmena sa popustom, i košta oko 250.000 dolara, pa je varijanta njegovog dolaska na Mali Kalemegdan mnogo realnija.
- Četmen je veoma skup igrač, ali pošto je sezona počela i svi klubovi imaju popunjene timove, on je spustio cenu da bi lakše našao angažman. Međutim, Šakota je zapeo za Burksa, koji je jeftiniji, a i odličan igrač. S druge strane, Četmen je rekao da bi radije igrao Evroligu, pa je on ispao iz kombinacije - kaže izvor Pressa blizak Crvenoj zvezdi.
Zvezda je dala svoju ponudu i sada se čeka samo konačan odgovor Burksa, koji je rekao da bi rado došao na Mali Kalemegdan, ali će narednih dana razmotriti i ostale ponude iz Evrope. Zvezda je već sve pripremila za dolazak igrača, obezbeđen je stan u blizini "Pionira", koji je prvobitno pripadao Vrbici Stefanovu, kao i kola sa vozačem koji treba da mu pomogne u snalaženju po gradu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson w700
Pa dobar je on kosarkas ali svako resenje je dobro kad nemate pleja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Pa dobar je on kosarkas

dobar? e, ako ti kazesh da je dobar, onda je opushteno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
Vučurović do kraja sezone u Zvezdi

Nikola Vučurović od četvrtka je i zvanično košarkaš Crvene zvezde. Vučurović je sa crveno-belima potpisao jednogodišnji ugovor.

26 godišnji Nikšićanin je u dosadašnjoj karijeri nastupao je za Vojvodinu, Ibon, Lovćen, Ergonom, francuski Klermonferan i nemački Keln, sa kojim je prošle sezone osvojio titulu državnog prvaka.

Novi član Crvene zvezde visok je 200 centimetara i igra na poziciji krila. Od njega se očekuje da "popuni" minute kada je van parketa MIlan Gurović.
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC HD2
Zdovc sportski direktor Olimpije

Višestruki šampion Slovenije Union Olimpija objavila je u ponedeljak uveče da je novi sportski direktor kluba Jure Zdovc, nekadašnji reprezentativac SFRJ i Slovenije.

Zdovc se tako na velika vrata vraća u slovenačku košarku posle  4 sezone koje je proveo u Slovanu, Krki, Splitu i solunskom Iraklisu.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC HD2
Antonio Burks za MONDO: Volim pritisak!

Novi plejmejker Crvene zvezde Antonio Burks (26 godina, 183 centimetra) stigao je u Beograd i u ekskluzivnom razgovoru za MONDO poručio da sa nestrpljenjem čeka debi u dresu svog novog tima.

On je posle dve sezone provedene sa Memfis Grizlisima probao da se nametne treneru NBA šampiona Majami Hita, ali mu Pet Rajli po završetku trening kampa ipak nije ponudio dugoročnu saradnju - na zadovoljstvo Dragana Šakote i crveno-belih.

"Imao sam dobre ponude još dva-tri tima iz Evrope, ali sam se u dogovoru sa menadžerom opredelio za Zvezdu. Bili smo u kontaktu skoro mesec dana, čekali su me sve vreme dok sam bio u Majamiju i shvatio sam da me zaista žele. To mi mnogo znači", rekao nam je Burks u prostorijama Zvezde na Malom Kalemegdanu.

Bukvalno ceo život - od rodjenja, preko srednje škole i koledža do NBA lige živeo je u Memfisu. Krivo mu je što je morao da napusti omiljeni grad, ali to doživljava kao sastavni deo posla kojim se bavi.

"Nema nikakvih prepreka da ovde pokažem sve što znam. Čuo sam da je Srbija košarkaška zemlja, da Zvezda učestvuje u nekoliko takmičenja i da nema nevažnih utakmica, da uvek mora da se igra punom snagom. Odgovara mi ekipa koja uvek ide na pobedu jer ne volim da gubim", kaže Burks.

Na pitanje da li bi radije bio rezerva u NBA timu ili član prve petorke u ekipi poput Zvezde, bez trunke dileme bira drugu varijantu.

"Hoću da budem lider. Uvek sam voleo pritisak i odgovornost za rezultate tima. Nema ništa od sedenja na klupi, prava stvar je izaći na teren i boriti se za pobedu".

Kao debitant u Grizlisima imao je podršku tadašnjeg trenera Hjubija Brauna, kojeg je "mnogo voleo", ali su mu naredne godine kod Majka Fratela kola krenula nizbrdo. U konkurenciji iskusnih Dejmona Studemajera, Bobija Džeksona i kasnije Čakija Etkinsa nije imao puno prostora da se iskaže, a Fratela smatra "nekorektnim". Zašto?

"Vodio je politiku nezameranja veteranima. Odgovornost za poraze uvek je prebacivao na nas, mladje. Mislim da u svlačionici nije bio iskren".

Burks za sebe kaže da je pravi plejmejker, a kao najveći kvalitet ističe igru u odbrani. Odgovara mu košarka koja se igra u visokom ritmu. Uzori su mu Džejson Kid i Stiv Neš.

"Igram jaku odbranu, mogu da ispratim svakog protivnika. Prošle sezone sam skoro ceo meč čuvao Alena Ajversona, što smatram najtežim mogućim zadatkom. Ponosan sam što mi je dao samo 18 poena. U napadu radim za tim, mogu da poentiram, ali više volim da razigravam. Hoću da moji saigrači budu srećni", ističe Burks.

Od Srba iz NBA lige najviše ceni Stojakovića i Radmanovića, dok za Miličića kaže da "polako dolazi na svoje". O evropskoj klupskoj košarci ne zna praktično ništa, zapravo, samo ono što mu je preko telefona preneo nekadašnji klupski drug Andre Emet, sada član Lijetuvos Ritasa.

Burks je u Beograd doveo devojku Kristal, a očekuje da mu uskoro stigne još članova porodice, pre svih kćerka i sin, koji se takodje zove Antonio.

Velika strast su mu automobili. U dvorištu njegove kuće u Memfisu parkiran je "rejndž rover", a kada bude imao dovoljno novca - kupiće "rols rojs fantoma"!

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Lotomatika otpustila Francuza Moisoa

Rimska Lotomatika saopštila je u utorak da centar Žerom Moiso više nije njen član.

Nekadašnji reprezentativac Francuske i član nekolicine NBA ekipa nije zadovoljio ukuse stručnog štaba i glavnog trenera Jasmina Repeše, pošto je u prva dva kola Evrolige u proseku beležio tek 2,5 poena i četiri skoka.

Vižljasti Moiso, visok 208 centimetara, proglašen je za višak, pošto se u postavi Lotomatike ustalio srpski internacionalac Ognjen Aškrabić, pridošlica iz rasformiranog Dinama iz Sankt Peterburga.

Rimljani u trećem kolu B grupe Evrolige gostuju Makabiju u Tel Avivu. Oba tima imaju skor 1-1.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Četmen potpisao za Lotomatiku

Doskorašnji plejmejker moskovskog Dinama Majer Četmen (28 godina, 187 centimetara) potpisao je ugovor do kraja tekuće sezone sa rimskom Lotomatikom, objavio je u sredu italijanski sportski list "Gazeta delo sport".

Dovodjenjem Četmena Lotomatika je nastavila da uobličava sastav po ukusu šefa stručnog štaba Jasmina Repeše. U utorak je francuski centar Žerom Moiso dobio otkaz, dok je pre toga iz Sankt Peterburga stigao reprezentativac Srbije Ognjen Aškrabić.

Lotomatika se takmiči u B grupi Evrolige, zajedno sa Partizanom, a posle dva kola ima skor 1-1.

Iako formalno igra na poziciji plejmejkera, Četmen je pre svega poznat po izvanrednim realizatorskim kvalitetima. Igrača kog je trener Dinama Dušan Ivković otpustio zbog nediscipline, Lotomatika će plaćati oko 40.000 dolara mesečno.

Pre nego što je angažovala Antonija Burksa, za Četmena je bila zainteresovana i Crvena zvezda.

Četmen je diplomirao na Univerzitetu Teksas, 2002. godine došao je u Evropu, gde je dve sezone nosio dres letonskog Ventspilsa, a onda po jednu godinu proveo u Ortezu i Moskvi. U sezoni 2005/06 beležio je 14,2 poena, po četiri skoka i asistencije po utakmici.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.