Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:14:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Demonsko trojstvo  (Pročitano 7048 puta)
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
 Smile Smile Smile



abrahqamse, slusaj ovamo,

Pocetno crvenilo
pomalo neobicno
i odurno
razlilo se nebom iznad velike kladuse

najbolje da pisam
sto prije,
prije nego
prijatelji prijave
.....................
jesi li to mislio?

vidis kako se mi razumijemo.

i naravno,

treba da kao pravi bosnjani, raskinemo okove bolesnog nacionalizma i kvazipatriotizma i religioznosti.
 pustimo kose, odrezimo nokte na nogama, moj abramse! neka vijore zastave nase bosne, budimo ponosni sto smo normalni u nenormalnim vremenima. jer samo ako zajedno budemo radili stvarali i njegovali ljubav medju nasim narodima, mozemo se nadati da ce nesvrstani vaskrsnuti.
cuce svijet jos za bosanski komsiluk! kada budemo vladali svijetom u inat ovima sto nam se sada smiju, citava planeta bice jedan komsiluk! cijela evropa jedna mahala! e pa kad onda zakoljemo janje, prase i konja na obalama missisipija!
pa kad zapjeva himzo polovina ima da se useru oni ratnohuckaci sa mtv-ja.
sta je zivot, abramse, bez ljubavi u bosni? cijeli svijet se sjatio da nam pokvari ceif i da seiri nad nasim nevoljama. hocemo li im dati da nas razjedine? necemo, jer nismo nikada ni dali. kako meni moze biti blizi neki tamo srbijanac, od tebe, mog komse i jarana iz nase bosne? e ne moze. najgori su ovi sto pricaju da smo mi ratovali jedni protiv drugih. nikad mi nismo ratovali jedni protiv drugih iako smo morali. mene su tjerali iz srbije, tebe iz irana, ali zapamti abramse, ja kad sam pucao po vasim polozajima, uvijek sam u zadnjem trenutku dizao nisan i gadjao vazduh iznad glava mojih sunarodnika i komsija. znao sam ja da cemo mi opet u komsiluk, da je bosanska raja jaca i od cetnika i od ustasa i od mudzahedina... moj ti abramse, kuco moja...

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

odlicna tema.   
 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile





   


IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
[/center][/b]
LJETINA

Mnogo je slijepe
kiše palo
na moje sneno tjeme

jedrim
da ne zalutam
da ne potonem

vidik ne prepoznajem
ne vidim svjetionik
jedrim

mnogo je slijepe
kiše palo
na moje sneno tjeme.

NAKON SNA

Sa praga
za prvo jutro
zakači se ne pitaj
gdje će

gdje će
nije pitao Mjesec
Zemlju Zemlja
Sunce pitala nije
gdje će

gdje će
nije pitalo Sunce
Svjetlost Svjetlost
Tamu pitala nije
gdje će

jutro
svako je veliko
jutro
živ ne popuštaj
čovječe.

VJERUJEM

U novi milenij
ulažem pedeset
gotovih godina

tipujem
na Ikarevu sestru
Robinju

od ledenog praha
oblak je pod njenim
zimzelenim trepavicama,

vjerujem u usnulu
Zvijezdu
Vodilju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
O cemu se ovdje radi? lock :dizzy:

IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:14:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.