Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:09:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Demigod  (Pročitano 9272 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Obzirom da igram dotu redovno, ovo mi je od pocetka delovalo kao... pa nesto daleko manje igrivo od dote. Ne verujem da ce bilo ko od fanova i igraca dote da predje na ovo. Nice try, tho.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Igra je predobra... Grafika,igrivost... sve za pohvalu
Inace,igram preko Game Rangera i bas sam se navukao!!!  Smile
I jel dobar protok?
Ja sam cuo da je igra 0 za online...tj multiplayer...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
SonyEricsson k800i
Kako moze da bude 0 za online. Igra moze u online modu samo da bude bolja.  SP mod je u stvari samo svojevrstan poveci Tutorial za online igranje.
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ne znam kako moze da bude ali sam cuo da neko ovde igra pa reko da pitam.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
SonyEricsson k800i
Ja sam chuo da kada su ljudi sa piratskim kodovima pokushavali da se uloguju online da je to dosta opteretilo server, pa zbog toga je bilo dosta laga. Ne znam da li su to reshili.
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Fali im jos kilo heroja da igra bude zanimljiva i blizu kao dota... A, dobro, pokusali su barem ljudi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
   Fali im jos kilo heroja da igra bude zanimljiva i blizu kao dota... A, dobro, pokusali su barem ljudi.  Smile
Citao sam pre neki dan o igri i igra nije uoste kao DoTA.
Samo je ideja tj povecanje levela i izbor vestina ili carolija,kupovina raznih stvari iz prodavnica i mogucnost upravljanja samo jednim "Demigod"-om....uzeto iz Dote.
Dota nema mogucnost unapredjivanja baze tj glavne tvrdjave, u Doti nema unapredjivanje jedinica, cak u igri postoje "zastave" (neznam kako se zove precizno) koje omogucuju posedovnje rudnika zlata,portala ili drugih prednosti.Staze tj mape su predobro odradjene...s tim sto u Doti nije radjeno na mapama.
A sto se tice heroja odnosno "Demigod"-a oni su samo 8 ali su zato veoma zanimljivo uradjeni i bolji od polovine Dotinih.

Ja sam igrao ovu igru, igra je bila rip pa nije sve lepo radilo, ali sam posle uzeo od druga full verziju i veoma sam se prijatno iznenadio.
Igram i Dotu i Demigod ali ne moze se reci da Demigod-u treba "jos kilo heroja"... meni je trenutno zanimljiviji Demigod, ali ni Dota nije za bacanje.

Moze se reci da je "Gas Powerd Games" uradio dobar posao i da ce sa sledecim delom biti jos bolji...

PS. Igra je bazirana na Doti ali se mnogo radilo na tome da se razlikuje od Dote.
« Poslednja izmena: 12. Jun 2009, 10:54:15 od vandemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
SonyEricsson k800i
Igrao sam malo, nekih 15 min. Uzeo sam onog Torch Barriera i zanimljiv je lik. Ne svidja mi se onaj shop sve je preskupo, mada nisam se previshe udubio u gledanje itema. Ne mogu sad detaljno da probam igru, a sutra idem na more(sa mojima Smile) pa tek kad se vratim bi mogao. JBG deluje onako zanimljivo.
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:09:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.