Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:37:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30 32 33 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dejvison horoskop  (Pročitano 100675 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Andjo, u mom i njegovom Dejvisonu u 5. polju sada je tranzitna Venera. To bi moglo znaciti da su bolje sanse da nesto izmedju nas pocne, zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bd.jpg
(162 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Shvatam da je ovde bas velika guzva sa pitanjima i kartama ..... Smile
ako bi neko bio ljubazan i kratko odgovorio na jednostavno pitanje: kako se tumaci konjukcija sunca i venere (naravno u dejvisonu) u VII kuci (devica). Eto samo toliko Smile hvala

   konjukcija sunca i venere trebalo bi da daje vezu slave i lepote,poštovanja, sjajna veza, venera u okupana sjajem sunca, ljubav pod zastitom sunca, brak koji ce i okolina dozivljavati kao skladan i uspesan.  naravno vazno je kakvi su i drugi aspekti, da li podrzavaju ovu divnu poziciju sunca i venere.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
može li mi neko reći nešto za moj dejvison,čekam od 28 str.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a meni nece niko da pogleda? jos na 27oj strani chekam! Smiley

Neznam u kakvim si odnosima sa ovom osobom,al evo pisacu o odnosu kroz vrijeme sa njom,na chemu se i bazira Dejvison

Odnos je pocheo sa emocijama,pri chenmu je mozda starija osoba unijela vishe emocija ...a mladja bila malo hladnija..a li kako je vrijeme prolazilo,kao da se odnos hladio.
Peta kuca ljubavi je u Shkorpiji,znaku sklonom regeneraciji,a vladar retrogradan,pa bi se moglo reci da poslije vashih,da kazemo odlazaka,moguca su vracanja,regeneracija ljubavi.
Zenska osoba je unijela dushu u ljubav ove veze,a mushkarac je mozda chak bio sklon prevari,a ako nije onda je idealizovao.

Shto bi se desilo sa kucom zajednichkog doma,ako bi osobe ostale u vezi,u domu da zajedno zive,svadje bi bile izvjesne,neshto kao da ni roditelji,nebi bili zadovoljni.

Ovo vidim u Dejvisonu,ukratko,a trebalo bi vidjeti i uporedni horoskop da bi se dobila cijela slika

 Smile
hvala ti puno! evo ti uporedni!
ja se doduse malo i zanimam za astrologiju, ajde pogledaj pa cemo razmeniti misljenje, odnosno ono sto ja mislim da je u uporednom i kakva je trenutna situacija! pozdrav! Smile
http://i17.tinypic.com/8f482ut.jpg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zainteresovani ucenik

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Shvatam da je ovde bas velika guzva sa pitanjima i kartama ..... Smile
ako bi neko bio ljubazan i kratko odgovorio na jednostavno pitanje: kako se tumaci konjukcija sunca i venere (naravno u dejvisonu) u VII kuci (devica). Eto samo toliko Smile hvala

   konjukcija sunca i venere trebalo bi da daje vezu slave i lepote,poštovanja, sjajna veza, venera u okupana sjajem sunca, ljubav pod zastitom sunca, brak koji ce i okolina dozivljavati kao skladan i uspesan.  naravno vazno je kakvi su i drugi aspekti, da li podrzavaju ovu divnu poziciju sunca i venere.   

veliko hvala na odgovoru ! Smile ali moram da dodam da sto vise gledam tu nasu kartu sve mi je losije i zbrkanije .... jer jeste ova pozicija sunca i venere jako lepa, ali kada pogledam T kvadrate, saturn u istoj kuci i jos stosta toga cini mi se beznadezno. posto sam neuka u astrologiji, ostavicu ovde kartu pa ko je voljan da pogleda bicu zahvalna. veza traje godinu i po i za sada se nezna u sta ce prerasti. hvala jos jednom. .... pozzzzz

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_64gw_02_01_cookie_many_of_us.82016.16362.gif
(56.02 KB, 748x1102)
« Poslednja izmena: 24. Nov 2007, 23:11:40 od marrrrija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 239
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N70
jaoooj andjelice jurim te po svim mogucim sajtovima Smiley
plizzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Prema zajednickom istrazivanju jedne moje prijateljice i mene dejvison predstavlja dusu veze, kada gledate tranzite planeta na Dejvison dobijate sliku dogadjaja unutar samog odnosa...znaci bitnije stvari koje ce se desiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uran u 7.polju,znak Vage. Lose ili ne? Tu je i Pluton, a i Venera (u Devici). Uranpravi sekstil sa Suncem i Mesecom, polusekstil sa Venerom, kvadrat sa Merkurom i opoziciju sa Marsom. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Draga Andjela, zamolila bih te ako stignes da pogledas ovaj Davison..

http://s233.photobucket.com/albums/ee29/Dijance26/?action=view&current=Davisonnov.gif

Ne znam da li je dobar ili los .. zbunjuju me neki aspekti: kao npr. Mo90Sa i Ve90Ur ..
da objasnim: ja i on upoznali se preko neta, ja se njemu odmah dopala na pocetku, meni on nikako! htela sam samo druzenje sa njim .. nakon njegovog insistiranja, duzeg druzenja i njegovog udvaranja .. meni nesto kvrcne u glavi i naglo pocinjem da razmisljam o njemu... resim da mu dam sansu ... i pocinje da mi se sve vise svidja .. maltene se smuvamo..(ako je ikako to moguce) preko neta.. i takvu vezu odrzavamo skoro vec 3 meseca, intenzivnim dipisivanjem, vidjanjem preko web cam, telefonom i sl.... strasno sam se vezala za njega i sada me jako privlaci fizicki .. preko web cam osecam neke vibracije i on isto.. strasnu privlacnost i fizicki i ponasanjem ... uskoro sledi preokretnica.. treba da se konacno po prvi put sretnemo uzivo! dalje sledi ... neizvesno!!!
Drugi podaci: ja sam razvedena, upoznala ga kada sam bila u emotivnoj krizi, veza je tajna i dalje ..., on neozenjen, izmedju nas velika daljina, on je stranac ili ti ja strankinja za njega  Smile... zivim u inostranstvu.. eto bas me interesuje tvoja prognoza za buducnost veze!!!

P.S.= Da li kvadrat ve i Urana, s obzirom da je Ve i vl. 5. kuce ... osim sto moze da oznaci kraj ljubavi Smile, moze da znaci da je veza izmedju nas naglo krenula?.. tj. da sam se ja iznenadno zaljubila?
Hvala u svakom slucaju!
« Poslednja izmena: 23. Maj 2008, 15:25:57 od MikyM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30 32 33 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:37:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.203 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.