Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Дејан Рамбо Петковић  (Pročitano 41495 puta)
Jet set burekdzija


1389 Косово Србија 1389

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5508
Zastava КРАЉЕВИНА СРБИЈА
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8GB HTC HD2
Јакшо јесу ово навијачи Фламенга?
IP sačuvana
social share
За Србе са Косова пасоша нема, а Бразилац га добија без проблема!
Црвена Звезда...Спартак Москва...Олимпијакос...три клуба...две боје...једна Вера...Православна Браћа.. Боље је умрети храбро,него живети живот роба, и зато борим се,борим с вером у себе и Бога!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Samsung S8
Јакшо јесу ово навијачи Фламенга?

Po dresovima u publici bih rekao da jesu.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

Brazilci hoće Ramba!


Dejan-Rambo Petković doživljava drugu mladost u Brazilu, gde navijači i mediji traže od selektora Karlosa Dunge da ga uvrsti u nacionalni tim za Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi. Rambo priznaje da mu prijaju zahtevi navijača da obuče žuti dres, ali misli da pored birokratskih problema i nedostatka pasoša postoje objektivni, sportski razlozi zbog kojih nije moguće da se ispuni njihova želja.

- Narod me voli i želi u reprezentaciji, što mora da mi prija, ali mislim da su aktuelni reprezentativci Brazila u boljoj kondiciji od mene. Brazil je najbolji tim na svetu, skup sjajnih fudbalera, samo još treba da osvoje Mundijal, pa da se ostvari san navijača - kaže Petković.

Od 37 navršenih godina, Rambo je 12 proveo u najvećoj fudbalskoj zemlji, gde je igrao za najbolje tamošnje klubove.

- Zahvaljujem se svima koji misle da sam zaslužio dres Brazila. Pre nekoliko godina sam očekivao da ću biti pozvan da nastupam za Srbiju, ali više ne bih da otvaram to pitanje. To je prošlost.

As Flamenga postaće Brazilac kada se reše birokratski problemi.

- Jednog dana će se i to dogoditi, da postanem Brazilac. Nemam vremena da završim sve poslove oko sticanja državljanstva, a postoje i problemi sa birokratijom. Kada dobijem papire, selektor bi mogao da me učini srećnim jednim pozivom da odigram prijateljsku utakmicu - našalio se Petković.


Izvor: http://sportal.rs/news.php?id=12532



Liverpool FC jesu bre valjda navijaci Flamenga, vidis da je u dresu Flamenga na slici(ako ja ne gresim)...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Мало по мало удавиште са Рамбом  Smile

Ок, супер је то што је он поново доживео "рођење" у Бразилу, и да са тих 37 година игра врло добро, али екипу треба спремати на неке дуже стазе, са млађим фудбалерима који су ту да се докажу.

Поштујем Рамба, али приче да он иде на СП су мало је рећи смешне  Smile Ок, позвати га за неку пријатељску, ево већ у новембру, и одјебати га од репрезентацији тј. пустити Антића да ради свој посао, а не свако ко да гол прозива самог себе преко медија и кука како би могоа заиграти за другу репрезентацију.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Prvo, da ne preterujes ti malo?

Nit je iko rekao da ide na prvenstvo, nego se svi slazu da ga pozovu na prijateljsku... Takodje ocigledno je da je ovaj intervju dat u Brazilu, a da ga je Sportal preneo... On je covek samo odgovarao na pitanje medija...


Drugo, zar nema Argentina gomilu mladih napadaca, pa ih cica Palermo odvede na prvenstvo... Isto tako i Blanko u Meksiku sa 36 godina, kida...


Jedan od vecih problema nase reprezentacije do sada je preterano forsiranje mladih igraca i dizanje u nebesa nekih, koji su tek na pocetku karijere... Za rezultate potreban je sklad mladosti i iskustva...

Sto se mene tice, covek igra na  veoma deficitarnoj poziciji, plejmejkera, organizatora igre i sl. nemamo, dakle neka dodje neka odigra prijateljsku, neka pokaze sta zna... Ako se pokaze da zna, i da moze da odigra i 45 minuta na visokom nivou, i ako ne utice lose na atmosferu, ja bih ga vodio i na prvenstvo, jer nam fali taj tip igraca... Tako je i Lane dosao kao zamena za nekog povredjenog i na treningu pokazao da zasluzuje da bude tu, i od tada igra kao zmaj...

Ako nista, bice dovoljna i ta prijateljska utakmica da se covek ispostuje...



« Poslednja izmena: 22. Okt 2009, 19:40:55 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Drugo, zar nema Argentina gomilu mladih napadaca, pa ih cica Palermo odvede na prvenstvo... Isto tako i Blanko u Meksiku sa 36 godina, kida...

Да је Марадона од почетка квалификација звао играче које треба, никада себе не би довео у ситуацију да га на СП одведе Палермо.

Себе је у ту позицију управо довео позивајући Верона, Палерма, Скијавија, Монтенегра и сличне индијанце.

Али није тема Марадона и Палермо.

Можда сам мало био превише груб према Рамбу са овиме "одјебати" га. Ја сам за то да се позове на пријатељску утакмицу, али ништа више. Није он далеко од завршетка каријере, и не требамо тежити на томе да у његовој 37 години ми заснивамо нашу игру на њему.

И оно што је јако важно, имамо сјајан тим, који је састављен од наших најбољих играча! Изнели су ове квалификације на својим леђима, и зато и треба да играју на СП. (сем Раће)

Ето толико.
« Poslednja izmena: 22. Okt 2009, 20:53:05 od trstra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Samsung S8
Ne kapiram sto je problem pozvati ga? Ne moze da odmogne, moze samo da pomogne. Ako Brazilu takav igrac odgovara, ne vidim sta mi mesamo babe i zabe. Uzeti da ga da odigra dok moze.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung SGH-E590
Ja mislim da on ni ne moze da igra za Brazil zato sto je vec igrao za Srbiju tj. Jugoslaviju...


I ja mislim da on ne treba da bude pozvan sad u reprezentaciju zato sto ima 37 godina i vise nije za profesionalni fudbal. On golove daje na iskustvo i svaka mu cast za to, ali nama on nije potreban na svetskom prvenstvu, a nije mu mesto ni na prijateljskim utakmicama, jer one sluze za uvezbavanje ekipe i isprobavanje novih igraca od kojih se ocekuje da ce i u buducnosti igrati fudbal!
Nek Rambo razmisli sto nije igrao pre 10 godina, a ne sad da se prica o njemu!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Mogao bi on da pomogne na svestkom...takav igrac na klupi je pravo blago...on moze da odigra pola sata na vrhunskom nivou. Sjajno izvodi prekide,dobro asistira.
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Rambo: 'Samo jednom za Srbiju'



Zvezda Flamenga, Dejan Petković, koji je na poslednjem meču svog tima postigao gol iz kornera, izjavio je za 'Novosti' da bi voleo da bar jednom igra za Srbiju.


Popularni Rambo je izjavio da mu je veoma žao što nije više igrao za reprezentaciju kada je bio mlađi i igrao u top formi, a da sada ne razmišlja o pozivu Antića. " Nije prirodno da sada dobijem poziv, pa ga i ne očekujem. Moje reprezentativno vreme je prošlo, a mogu samo da žalim što nisam nosio dres sa državnim grbom kada sam zaista igrao sjajno".

Petković je u poslednjem kolu bio dvostruki strelac protiv lidera šampionata Palmeirasa, a zadivio je fudbalsku javnost golom iz kornera. Posle ovog meča mogi su se odmah zapitali zaslužuje li Rambo poziv u reprezentaciju Srbije za SP 2010.

S obzirom na to da je Palermo, samo godinu dana mlađi, odveo Argentinu na Mundijal, da je još stariji Blanko bio najbolji igrač Meksika u kvalifikacijama, da je selektor Dunga vratio Adrijana, a verovatno će i Ronalda, da je selektor Engleske Kapelo vaskrsao Bekama.

"Ne, zaista nisam razmišljao o tome. Reprezentacija Srbije igra odlično, što je pokazala plasmanom u Južnu Afriku. Tim je oformljen i zašto bi selektor Antić menjao ono što je dobro. Uz to, on ima sve igrače pred sobom, a ja sam ipak daleko, imam i 37 godina. Moje reprezentativno vreme je prošlo. Znam kako igra reprezentacija, gledao sam neke utakmice, možda i nedostaje igrač mog profila, ali kada to godinama unazad nije smetalo nekim ljudima da me ne zovu, kada sam možda bio i neophodan, zaista ne očekujem da se nešto drastično promeni. Zaista je teško pozvati igrača sa 37 godina, bez obzira na to kako igra".

"Voleo bih jedino da odigram bar jednu utakmicu u dresu Srbije. Jednu, prijateljsku, da kažem da sam igrao za svoju zemlju, za Srbiju. Ono je bila Jugoslavija, a to svakako nije isto", istakao je Rambo.

U periodu od 1995. do 1999. godine igrao je samo sedam puta bez postignutog gola.

"Bilo, prošlo", izjavio je kratko Petković koji nije hteo da ulazi u polemiku koja se oko njegovog imena vodila godinama.

Prvi kratak spoj nastao je u Buenos Ajresu, na utakmici Argentina - Jugoslavija (1:0), kada je tadašnji selektor Slobodan Santrač hteo da ga uvede u igru nekoliko minuta pre kraja. Rambo je odbio i od tada je počela priča o “neposlušnom mladiću”. Petković nije pozvan na SP 1998. godine u Francuskoj. Vratio ga je u septembru iste godine Milan Živadinović. Rambo je kao igrač Vitorije Baia obukao državni dres upravo protiv Brazila u Sao Luisu (1:1), a na utakmicu je doputovao zajedno sa reprezentativcima “karioka”.

U decembru 1999. godine čak je nosio kapitensku traku na dve prijateljske utakmice odigrane u Španiji, tada je iz Venecije prešao u Flamengo gde je briljirao, ali je opet izostao poziv za Evropsko prvenstvo 2000, kada je selektor bio Vujadin Boškov.

Rambo je ipak, i dalje sjajan u brazilskom prvenstvu iako je već veteran sa 37 godina.

"Vreme donosi svoje. Kada sam bio mlad i, zašto ne reći nadobudan, jer sam verovao u sebe, onda sam rezonovao u stilu: “Dajte meni loptu, a ja ću da završim akciju, golom ili asistencijom, svejedno.” E, kada omatoriš shvatiš da si deo ekipe i kroz kolektivnu igru tražiš rešenja. I dobro mi ide. Mada, išlo mi je i ranije dobro".

Specijalno za Petkovića “Adidas” je napravio nove kopačke, sa njegovim imenom i grbom Brazila i Srbije. Pored srpskog Ramba iste kopačke imaju još samo Mesi, Adebajor i David Vilja.



http://www.b92.net/
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.