Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:13:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deindustrijalizacija Srbije  (Pročitano 20245 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
postoji samo jedan recept kako drzava moze da napreduje , i on je isti kroz sve vekove i sve sisteme .

stvar je vrlo jednostavna : mora se proizvesti vishe nego shto se potroshi ,a ono shto preostane mora da ide u razvoj nove proizvodnje   Smile Smile

 da bi se to postiglo u srbiji , moramo da se reshimo parazitskog sloja koji danas vodi ovu drzavu i da izvrshimo nacionalizaciju bogatstva koji danas poseduju milosicevsko-djindjicevski kriminalci ,kao i da sprecimo strani kapital koji ulazi u srbiju da se ponasha na pljackashko - kapitalistichki nacin. oko tih stvari nema pogadjanja , to su jednostavno nuzni preduslovi bilo kakvog boljitka u ovoj zemlji.
mora se proizvesti vise nego sto se potrosi....
ova recenica mi nije jasna ni malo!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
postoji samo jedan recept kako drzava moze da napreduje , i on je isti kroz sve vekove i sve sisteme .

stvar je vrlo jednostavna : mora se proizvesti vishe nego shto se potroshi ,a ono shto preostane mora da ide u razvoj nove proizvodnje   Smile Smile

 da bi se to postiglo u srbiji , moramo da se reshimo parazitskog sloja koji danas vodi ovu drzavu i da izvrshimo nacionalizaciju bogatstva koji danas poseduju milosicevsko-djindjicevski kriminalci ,kao i da sprecimo strani kapital koji ulazi u srbiju da se ponasha na pljackashko - kapitalistichki nacin. oko tih stvari nema pogadjanja , to su jednostavno nuzni preduslovi bilo kakvog boljitka u ovoj zemlji.

Bas me zanima kako ces da izvrsis nacionalizaciju kad su u skoro svemu hipoteke? MIslim, mos da iskuliras zapad, nacionalizujes sve i briga te. Samo sto nece niko trgovati sa tobom jer ce malo da izgube poverenje u tebe. A mozes i da zatvoris vrata stranom kapitalu. pa da zivis ko Albanija u doba Envera Hodze. A mozes i ponovo da uvedes socijalizam pa celi svet da ti se smeje osim Kim Sunga  Smile

Judeo-liberali, Hazari, Jevreji ... sve vam je to ljudi zavera protiv Srba! Ne dajte se prevariti. Oni svi tacno znaju gde je Srbija na mapi i prate svaki nas korak, ali nece to otvoreno da priznaju, jer bi ih Srbi onda provalili i igra bi se zavrsila. Sve je sasvim logicno! Zato pamet u glavu!  Smile Smile

Srbi se moraju otarasiti svega, da bi sami krenuli putem slave i prosperiteta.  Smile Mislite o tome.

Zastita na radu, pazite da ne kradu  Smile
Inace ti Hazari, Jevreji, nacisti i soroshevi na celu sa papom jasno su uperili svoj imperijalisticko-judaisticko-nacisticki nisan na malu i slobodarsku Srbiju  Smile


mora se proizvesti vise nego sto se potrosi....
ova recenica mi nije jasna ni malo!

Kako nije jasno, eto, prroizvedes 10 kila paradajza, pet pojedes a drugih pet se ubudjavi i to bacis, sasvim prosto  Smile
« Poslednja izmena: 13. Okt 2009, 20:00:04 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Sve neki filozofi i drkadzije. Pa posle, "zasto Srbija ne moze napred!?"
Pa ne moze ljudi, kad ste oterali inzenjere napolje, ostali advokati, filozofi i menadzeri. Sve prevarant do prevaranta. Puna usta reci, a dela = 0%. Zna se ko je stub drustva (inzenjeri i proizvodjaci), a ko su birokrate (ovo ostalo)! Nema tu velike filozofije i velikih reci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Pa ne moze ljudi, kad ste oterali inzenjere napolje

u pravu si...eto,i ti si pobegao...vrsni klozetski inzenjer specijalizovan za new mexico i south dacota Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Sve neki filozofi i drkadzije. Pa posle, "zasto Srbija ne moze napred!?"
Pa ne moze ljudi, kad ste oterali inzenjere napolje, ostali advokati, filozofi i menadzeri. Sve prevarant do prevaranta. Puna usta reci, a dela = 0%. Zna se ko je stub drustva (inzenjeri i proizvodjaci), a ko su birokrate (ovo ostalo)! Nema tu velike filozofije i velikih reci.
nemoj tako. Ima na zelenjaku diploma koliko hoces, samo svi beze od inzenjerskih diploma, jer trebas znati i neki jezik. naime sa njom mozes ovde dupe da obrises, a napolju moras da beknes po nesto kao, moje drug Paja, koji je na understand uvek koristio :amsterdam?
Bog da mu dusu prosti, uvek je sve objasnjavao na srpskom i na kraju, posto ga svi gledaju zabezeknuto, kaze : lako je to, amsterdam? Kad smo mu objasnili da amsterdam i undestand nije isto samo je mahnuo rukom: ma isti qrac kad pojma nemaju. Smile Smile Smile
A managere, ti je proizvodio genijalac u managementu: Dr. Bogi. Sve moj do mojega. Sadi beli luk naopako, a ima diplomu managera za green field investicije. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Okt 2009, 22:23:25 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Sve neki filozofi i drkadzije. Pa posle, "zasto Srbija ne moze napred!?"
Pa ne moze ljudi, kad ste oterali inzenjere napolje, ostali advokati, filozofi i menadzeri. Sve prevarant do prevaranta. Puna usta reci, a dela = 0%. Zna se ko je stub drustva (inzenjeri i proizvodjaci), a ko su birokrate (ovo ostalo)! Nema tu velike filozofije i velikih reci.
nemoj tako. Ima na zelenjaku diploma koliko hoces, samo svi beze od inzenjerskih diploma, jer trebas znati i neki jezik. naime sa njom mozes ovde dupe da obrises, a napolju moras da beknes po nesto kao, moje drug Paja, koji je na understand uvek koristio :amsterdam?
Bog da mu dusu prosti, uvek je sve objasnjavao na srpskom i na kraju, posto ga svi gledaju zabezeknuto, kaze : lako je to, amsterdam? Kad smo mu objasnili da amsterdam i undestand nije isto samo je mahnuo rukom: ma isti qrac kad pojma nemaju. Smile Smile Smile
A managere, ti je proizvodio genijalac u managementu: Dr. Bogi. Sve moj do mojega. Sadi beli luk naopako, a ima diplomu managera za green field investicije. Smile Smile Smile

Advokati, menadzeri i pravnici ... chepaju se, ne mogu svi da stanu. Svi bi da prodaju maglicu, jer proizvoda ni nema, pa onda menadzeri za "kako srati u javnom WC-u", advokati koji te tuze zato sto si istovario van rupice i filozofi koji sve to gledaju iz "vise uglova" ... nije sve tako crno Smile a za konkretne stvari i akciju zovemo Milana Tarota... zabavi nikad kraja.

PR za ovo, PR za ono Smile Pogledaj samo saobracaj u BG-u. Sirene, psuju ko radikali Smile svi negde zure, a niko nista ne radi. Gde zuris bato?

I na kraju, ko je kriv? Naravno Jevreji i zapad, zato sto nam ne daju pare kad mi trazimo i koliko trazimo  Smile A guza u kaficu u debelom 'ladu od 8-20  Smile

E pa nece moci braco Srbi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
"kako srati u javnom WC-u

разносачева професионална деформација Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Citat
"kako srati u javnom WC-u

разносачева професионална деформација Smile
Slozili smo se ja i ti da imamo najveci standard u evropi.!!!
To je to sto pise raznosac.

Nasa industrija nikada u nicemu nije bila efikasna. Cak ni u daleko hvaljenom sektoru gradjevinarstva.
« Poslednja izmena: 14. Okt 2009, 16:20:40 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:13:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.