Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:38:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deindustrijalizacija Srbije  (Pročitano 20243 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
A sada imamo i novu vrstu zvanu patriJota/mali rus.
ko o cemu,ovaj o patriotama i malim rusima.ti si puko,skroz.  Smile
Ko beše Mišković ?
Miskovic je kriv sto se u hranu proizvedenu u Evropi za nase trziste ubacuje otpad i otrovi?
znam ja da ga mrzis,mrzim ga i ja,i znam da volis svoj zapad,al,nemoj se praviti bas toliko lud.  Smile

Vidiš,nekada je ovde postojala kontrola kvaliteta, pa se nije baš bilo šta uvozilo.

Hrana i igračke sa olovnim bojama (Kina je zemlja porekla, beše  Smile) stižu u Srbiju preko uvoznika,
a pogodi kako to funkcioniše i ko to sve kontroliše ? Pa vrsta zvana šverc-majstor. Kojima se jako
dopada da kupuju tu robu, jer na njoj MNOGO više zarađuju, pošto takvu robu i proizvode razvijenije zemlje NEĆE da uvoze (ako i prođe, desi se skandal, pa ministri daju ostavke, pa idu odštete i sl.).

Drugim rečima za ovo stanje smo krivi mi sami, ma koliko ti hteo da to prikažeš kako antisrpsku
zaveru judeo - šta ti ja znam šta.

Teorija da se nama namerno izvozi zatrovana hrana i slično je jedna obična glupost.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 14:38:38 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Vidiš,nekada je ovde postojala kontrola kvaliteta, pa se nije baš bilo šta uvozilo.

Hrana i igračke sa olovnim bojama (Kina je zemlja porekla, beše  Smile) stižu u Srbiju preko uvoznika,
a pogodi kako to funkcioniše i ko to sve kontroliše ? Pa vrsta zvana šverc-majstor. Kojima se jako
dobada da kupuju tu robu, jer na njoj MNOGO više zarađuju, pošto takvu rubu razvijenije zemlje
NEĆE.
a jel ti kapiras da mi i sa tom kontrolom kvaliteta mozemo da se slikamo,posto bilo da ona postoji,ili ne,hrana i proizvodi pravljeni na zapadu za nase trziste ce opet biti 10 puta gore kvaliteta nego za druge zemlje.i sta onda-mi kazemo "necemo vas otpad",i,od koga da uzimamo robu?
sem toga,postoje i druge drzave koje su skoro usle u Evropu,i koje nemaju idiote tipa Miskovic,pa opet placaju debelo sve sto uvoze,a kvalitet je takodje nula.
Drugim rečima za ovo stanje smo krivi mi sami, ma koliko ti hteo da to prikažeš kako antisrpsku
zaveru judeo - šta ti ja znam šta.
ma,vidim ja da ti bas imas problema i sa citanjem...

Teorija da se nama namerno izvozi zatrovana hrana i slično je jedna obična glupost.

da,one silne (zabranjene) hemikalije i sastojci su tu radi postizanja "wellnessa"...
aktvno deluju na kozu i metabolizam i pospesuju hidrataciju...hahahaha....
a dozica radijacije je tu radi pospesivanja rada hormona i zlezda...
eto,oni nama jos cine uslugu i cine nas lepima,a mi to ne vidimo...  Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 14:47:52 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14

   judeo-liberali ispranih mozgova ce naravno opet za sve da krive milosevica  Smile . naravno , niko ne tvrdi da je milosevic bio bezgreshan ,ali podaci se odnose na period od 2001 naovamo   Smile .situacija je prilichno jasna :


-   milosevicevi kriminalci koje je legalizovao djindjic nikad nisu ni bili preterano zainteresovani za proizvodnju . poshto nisu znali ni kako da je organizuju ,a josh manje da od nje dobiju profit , oni su je izbegavali .

- strani vlasnici (koje je nasha judeo-liberalna vlast gromoglasno najavljivala) , bili su zainteresovani samo za mali deo profitabilne industrije . dakle neshto shto je moglo da se kupi jeftino i da radi bez vecih ulaganja. tipichan primer je smederevska zelezara : kupljena za 23 miliona $ + 15 miliona $ djindjicu i ekipi (tzv konsultanti  Smile ) . takodje su budzashto kupovane firme koje mogu da predstavljaju konkurenciju i promptno zatvarane - magnohrom iz kraljeva je dobar primer.

- najveci problem je shto su kod nas ekonomsku politiku vodili ljudi obrazovani na judeo-liberalnom kapitalistichkom modelu : bozidar djelic , goran pitic ,mladjan dinkic ,labus , kori udovichki i plejada drugih "eksperata" . taj model , po kome proizvodnja moze da se zameni "uslugama" , nije radio ni u americi (otuda kriza) . josh manje ce onda da radi u siromashnoj srbiji . oni sada nemaju nikakvu ideju o tome shta se deshava i jedino reshenje koje vide je novo zaduzivanje . posledice ce biti katastrofalne ,shto se vec i oseca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Vidiš,nekada je ovde postojala kontrola kvaliteta, pa se nije baš bilo šta uvozilo.

Hrana i igračke sa olovnim bojama (Kina je zemlja porekla, beše  Smile) stižu u Srbiju preko uvoznika,
a pogodi kako to funkcioniše i ko to sve kontroliše ? Pa vrsta zvana šverc-majstor. Kojima se jako
dobada da kupuju tu robu, jer na njoj MNOGO više zarađuju, pošto takvu rubu razvijenije zemlje
NEĆE.
a jel ti kapiras da mi i sa tom kontrolom kvaliteta mozemo da se slikamo,posto bilo da ona postoji,ili ne,hrana i proizvodi pravljeni na zapadu za nase trziste ce opet biti 10 puta gore kvaliteta nego za druge zemlje.i sta onda-mi kazemo "necemo vas otpad",i,od koga da uzimamo robu?
sem toga,postoje i druge drzave koje su skoro usle u Evropu,i koje nemaju idiote tipa Miskovic,pa opet placaju debelo sve sto uvoze,a kvalitet je takodje nula.
Drugim rečima za ovo stanje smo krivi mi sami, ma koliko ti hteo da to prikažeš kako antisrpsku
zaveru judeo - šta ti ja znam šta.
ma,vidim ja da ti bas imas problema i sa citanjem...

Teorija da se nama namerno izvozi zatrovana hrana i slično je jedna obična glupost.

da,one silne (zabranjene) hemikalije i sastojci su tu radi postizanja "wellnessa"...
aktvno deluju na kozu i metabolizam i pospesuju hidrataciju...hahahaha....
a dozica radijacije je tu radi pospesivanja rada hormona i zlezda...
eto,oni nama jos cine uslugu i cine nas lepima,a mi to ne vidimo...  Smile Smile


Jeste kako da ne , svi dobavljači sveta skovali zaveru protiv Srbije i njenog nebeskoletećeg naroda, kako
da ne, nemaju pametijeg posla.

Znaš li ti kako uopšte funkcioniše cela priča ? NE OČIGLEDNO.

Sve zavisi od NAŠIH uvoznika ( bivši šverc-majstori i ratni profiteri a danas bizMismeni ) , ako uzmu kvalitetniju
robu, mogu da naplate manju maržu. Jednostavno zar ne ?

I nema marže od 300% nego 20% e to boli bato !!!

Zato se potplate inspekcije i politikanti, kako bi propustili svakakvo đubre u Srbiju. Naravno kako politikanti ne bi bili krivi ,stvori se gomila raznih patriJotskih organizacija koje su tu da guslaju o svetskim zaverama Pape,Soroša, judeoliberala i ko zna čega.

Znači problem je u stvari u našem narodu, jer su ti šver-majstori i ratni profiteri (sada bizMismeni) upravo njegov
najgori deo.

Citat
bili su zainteresovani samo za mali deo profitabilne industrije

Znaš @bf_109_g_6, neko ko ima dovoljno novca i sposoban je da investira novac, nije baš glup toliko
da ga investira u neku firmu/preduzeće koje nema nikakvu budućnost.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 15:21:52 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Ne možeš da prodaš nekome nešto ko nema para.
Зато су измишљени кредити. Троши и онај ко нема.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Ne možeš da prodaš nekome nešto ko nema para.
Зато су измишљени кредити. Троши и онај ко нема.

Idi u banku i probaj da uzmeš kredit, za automobil. Izneadićeš se sigurno kada vidiš da proveravaju
tvoju "kreditnu sposobnost".

Znaš li šta to znači ? Proveravaju da li možeš da vratiš novac.. Jeste čudno od strane banki
čiji su vlasnici debili po tvome mišljenu, ali tako je.

Imaju još jedno izneneađenje, dozvoljeni minus nije neograničen, kreditne kartice imaju limite i slično.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 15:28:35 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14

Znaš @bf_109_g_6, neko ko ima dovoljno novca i sposoban je da investira novac, nije baš glup toliko
da ga investira u neku firmu/preduzeće koje nema nikakvu budućnost.

pretpostavimo da ti imash 100 miliona evra (ko shto nemash  Smile ) . da li bi investirao u neku firmu koja se bavi bio-inzenjeringom ( o chemu pojma nemash  Smile ) ili u npr ... trgovinu duvanom (shto pretpostavljam poznajesh ) ....

isti sluchaj i sa nashim "biznismenima" i sa judeo-liberalnom vladom - oni ne znaju shta moze da donese profit  Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 15:28:27 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs

Znaš @bf_109_g_6, neko ko ima dovoljno novca i sposoban je da investira novac, nije baš glup toliko
da ga investira u neku firmu/preduzeće koje nema nikakvu budućnost.

pretpostavimo da ti imash 100 miliona evra (ko shto nemash  Smile ) . da li bi investirao u neku firmu koja se bavi bio-inzenjeringom ( o chemu pojma nemash  Smile ) ili u npr ... trgovinu duvanom (shto pretpostavljam poznajesh ) ....

isti sluchaj i sa nashim "biznismenima" i sa judeo-liberalnom vladom - oni ne znaju shta moze da donese profit  Smile Smile

Prvo da imam 100 miliona evra, kao što nemam, tražio bih ili unajmljivao konsultante iz različitih industrija
i onda na osnovu njihovih izveštaja/mišljenja i slično bih mogao da ocenim koliko je nešto profitabilno ili nije.
Narvno, koristio bih više nezavisnih izvora, pratio akcije na berzi i slično.

Vidiš, problem sa vrstom ex-šverc-majstor-ratni-profiter (a sada bizMismen) je u tome što misle da u najpametniji
jer su se "snašli" kada drugi nisu. I odatle kreće naša slavna propast.

Nije problem u strancima koji neznaju ništa, oni tamo peru sudove, problem
je kod nas, oni su sada bizMismeni i finansijeri patriJotskih organizacija
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 15:33:57 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14

Prvo da imam 100 miliona evra, kao što nemam, tražio bih ili unajmljivao konsultante iz različitih industrija
i onda na osnovu njihovih izveštaja/mišljenja i slično bih mogao da ocenim koliko je nešto profitabilno ili nije.

 jbg , kad je neko slep kod ochiju  Smile Smile ... to je tipichno razmishljanje jednog judeo-liberala i to je radila i nasha vlada . iznajmljivala je usluge raznih "konsultanata" za koje chula da su struchni i od njih dobijala razne beskorisne savete .

Problem je sto ti nisi strucan za bilo sta kao i vecina glupaka u nashoj vlasti ,a raspolazesh sa ogromnim novcem. kad se nadje takva neka ovca na trzishtu ,ona veoma brzo biva oshishana.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs

Prvo da imam 100 miliona evra, kao što nemam, tražio bih ili unajmljivao konsultante iz različitih industrija
i onda na osnovu njihovih izveštaja/mišljenja i slično bih mogao da ocenim koliko je nešto profitabilno ili nije.

 jbg , kad je neko slep kod ochiju  Smile Smile ... to je tipichno razmishljanje jednog judeo-liberala i to je radila i nasha vlada . iznajmljivala je usluge raznih "konsultanata" za koje chula da su struchni i od njih dobijala razne beskorisne savete .

Problem je sto ti nisi strucan za bilo sta kao i vecina glupaka u nashoj vlasti ,a raspolazesh sa ogromnim novcem. kad se nadje takva neka ovca na trzishtu ,ona veoma brzo biva oshishana.  Smile



Moj odgovor se odnosio na tvoje hipotetičko pitanje: .... o chemu pojma nemash ....

Vidiš ja sam software designer, tako da ako bih i imao novac, investirao bih u tu granu, jer je poznajem.

A uz to se ne bavim guslanjem o "okretanju rusiji","naciJonalnim pitanjima","judeo liberalno zaverama"
i slično, jer znam da na taj način samo pomažem bivšim šverc-majstorima u njihovom marža-300%-bizmisu.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 15:47:22 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:38:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.