Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:27:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Definisite banove!  (Pročitano 8060 puta)
22. Sep 2017, 17:35:21
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 59
Molim admine da negde napisu kojim redosledom se dobijaju banovi i ako je moguce da se toga drze i da pred banovima budemo svi isti posto nigde u opciji pomoc ne pise koliko iznosi koji ban, ranije je bilo!
Zasto ovo pisem?
Na pocetku ove verzije bila je neka prica kako su banovi postali rigorozniji i kako sada, ako se ne varam a tako je nesto bilo, banovi idu redosledom 15, 30 pa trajni chat ban, s tim sto ovaj prvi od 15 dana admini ponekad skinu i posle 3 dana jer prekrsaji uglavnom nisu ozbiljni. Onda dolazimo u situaciju nekog nedefinisanog banovanja, prvo sam na svojim nalozima to osetila, 15 pa 30, pa opet 15 pa mi daju trajni pa skinu trajni, pa opet 15 dana na kraju ja dodjoh do pravog trajnog chat bana. Verujem da sam jedan od retkih, pored sebe znam jos dvoje troje ljudi koji su dobili taj famozni trajni ban, delom mozda i zasluzeno jer umem da smaram na javnom, delom i jer je opste poznato da me zenski deo cq admin tima ne gotivi. Znam nekoliko ljudi koji su bili  banovani na ovoj verziji bar 10 puta otkad je krenula, ti ljudi ne dobise ni jednom trajni chat ban, zasto su oni povlasceni u odnosu na mene i recimo Alex Grey, fejsbuk1, Rasa995 kojima banovi uglavnom regularno idu i dodju do trajnog bana?
Sad cete vi pricati vasu pricu "kako ovde ne treba traziti pravdu, kako nije svaki prekrsaj za trajni ban itd", jasno je meni to sve, ni ne kazem da neko zbog pisanja vise poruka na javnom treba da dobije trajni, ali onda nemojte pricati neku pricu o banovima cija se duzina povecava pri svakom narednom prekrsaju ako vec to ne primenjujete u praksi kod svih.
Trebalo bi negde u okviru opcije "pomoc" jasno da definisete za koji prekrsaj sledi koji ban, lupam sad trajni chat ban za nekoga ko konstantno vredja na javnom, ful za onoga ko pravi duple naloge, dan dva za manje prekrsaje itd, neka vrsta banovanja kao na prvoj verziji gde je i bilo najpravednije, a ne neka prica 15, 30 pa trajni koju ni kod koga ne primenjujete i koja je stvarno glupa i smesna. Uveli ste neko rigorozno banovanje u trenutku kad vam na igrici obitava u vrh glave 100 ljudi. A ako nastavite ovako da banujete kao u poslednje vreme za svako najnormalnije raspisivanje na javnom izmedju ljudi verujte da cete izgubiti i tih 100.
Prijatan dan.
IP sačuvana
social share
Sve je to ponekad tako malo
sve je to, videćeš, sasvim dosta.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
zasto su oni povlasceni u odnosu na mene

Osim sto ovo apsolutno nije tacno. Wink

Banovi su skidani posle 3 dana zbog softverske greske i vracani rucno do isteka 15 dana.

A vi svi ste vec toliko puta banovani, pravili nove naloge, banovani, pravili troduple naloge, da su svakako drugacija pravila za vas, problematicne korisnike, nego za one koji jednom pogrese i retko kada doguraju dalje od upozorenja.


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 42
heheh evo ja sam banovan skroz nepravedno! znaci nisam nikog vredjao, nisam zatrpavao cet glupostima, znaci nista? i dobijem ban:D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 59
Tratincice koliko puta su do sada na novoj verziji banovani Tokarov_ i lepotan1 ajde reci, takodje problematicni igraci koji nikako da doguraju do trajnog bana pa posle pricaj o tome kako su za nas "problematicne" drugacija pravila. Mozda kad bismo uplacivali svakodnevno zlato kao ova dvojica mozda nas ne bi niko dirao.
IP sačuvana
social share
Sve je to ponekad tako malo
sve je to, videćeš, sasvim dosta.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 59
Ja sam pre neko vece pisala o tome kako je Blazinjo napustio kviz, nikoga nisam dirala, ono ban. Ajde pre dok sam pisala jesam prozivala i sve to al na ovom novom nalogu nikoga ne diram i opet neki ban, ja ne znam ko je ovde lud.
IP sačuvana
social share
Sve je to ponekad tako malo
sve je to, videćeš, sasvim dosta.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 42
razumi ih, nije lako raditi na kvizu Smile krvav je to leba, nema socijalno, nema penzija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 59
Sazaljevam slucaj Smile
IP sačuvana
social share
Sve je to ponekad tako malo
sve je to, videćeš, sasvim dosta.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Tratincice koliko puta su do sada na novoj verziji banovani Tokarov_ i lepotan1

Tokarov - 3, lepotan1 - 4, i pre neki dan sam mu ja skinuo taj ban, i dobio je upoyorenje da mu je sledece iskljucenje verovatno i  trajno.
Od toga su pojedini banovi skinuti (skripta) pa ponovo vraceni posle dan-dva, kada se primeti da je ban skinut pre vremena.

Nase je pravo da banove produzimo ili skratimo ukoliko smatramo da je to ispravno.
I opet se vracam na to da ce i u nasim procenama biti gresaka, alije to nesto sa cim mi na dalje treba da zivimo.

Takodje - ne ocekuj da se prema svim igracima identicno odnosimo, kada ni svi igraci nisu identicni.
Poneko dolazi da ubije vreme, poneko da se druzi na javnom, pojedinci radi hota, pojedinci da troluju/prozivaju, a pojedinci su strogo maliciozni, i tu su samo da bi napravili sranje.
Kako i koliko ce pojedinac biti banovan, i koliko puta da bi dobio trajni ban - to strogo zavisi od toga koji je tip igraca u pitanju i kakav odnos imate prema igri i igracima.
Neko ce biti i sedam puta banovan, ako su prekrsaji ciste gluposti, tipa pevanje/postavljanje linkova/pricanje viceva...i takvim igracima znam i da istolerisem daleko vise prekrsaja od onih koji su strogo maliciozni i zlonamerni. Kod takvih igraca i prvi ban moze biti trajni.

Ovo je nesto sto smo do sada opisali i objasnili desetinama puta, i dalje pojedincima nije jasno.

Zao mi je sto ova prica se svodi na to da zavisite od procene trenutnog administratora, ali se sa tim morate pomiriti.

Prijatan dan.

Takodje.

[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:27:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.