Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Definicija trening teretana pomoc  (Pročitano 8010 puta)
10. Feb 2012, 15:12:57
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
Browser
Chrome 17.0.963.46
Zdravo 4umovci ovo mi je prva tema pa se nemojte ljutiti ako sam nesto pogresno napravio ili uradio samo mi treba mala pomoc od malo strucnijih ljudi za teretanu i trening, zelim da mi neko tacno kaze sta je za mene najbolje da radim :)
Zovem se Aleksandar, iz Podgorice (Crna Gora)
Imam 16 godina
Treniram kosarku
Visok sam 202cm
Tezak sam 141 kg
Idem u teretanu


Sta mislite sta je najbolje da radim za definiciju osim sto treba da skinem 20 kg sala viska sto  vec znam, pitam iz razloga jer sam ''mlad'' jos a ovakve sam gradje i nisam uopste trom za moju kilazu i visinu :)


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 10. Feb 2012, 15:16:06)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 15.0.874.106
Aleksandre, moj predlog je da, obzirom da si još uvek veoma mlad i u procesu rasta, ne rešavaš jedno takvo bitno pitanje putem foruma, već da odeš kod nutricioniste koji će najbolje znati da te posavetuje kako da izgubiš višak kilograma i dođeš do željene građe. Raditi takve stvari na svoju ruku u tim godinama može da bude opasno, stoga ti savetujem da se obratiš stručnom licu za pomoć pri gubljenju težine, a što se tiče određene građe i definicije, znaš da je tu potrebno mnogo rada, odnosno bavljena sportom. Nadam se da u tim godinama nemaš ideju da koristiš kojekakva sranja od suplemenata da bi se što pre ''napucao''. Eto još jednog razloga da pitaš nekog ko se u to zaista i razume - lekara. Srećno. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Nokia krntija
Слушај шта ти ова горе тета прича.

Citat
A jel ovo zauzeto

 Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
Tezak sam 141 kg

 Smile

Ajde da pitam ako se opet pojavis - kako dodje do ove cifre leba ti?! Ja sam visok skoro 2 metra a trenutna tezina mi je 98 kg. I nisam mrsav uopste, cak sta vise planiram u najskorije vrijeme da skinem 4-5 kg...
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
Naravno da ne zelim da se sad nesto napucam, samo zelim da stekntem odredjenu definiciju u ramenima, biceps-u. . . (da licim na nesto :D )
Ja sam u cetvrtom osnovne imao 96 kg :D
Imam 140 kg al' ovako drugove kad pitam sta mislis ovo ono cisto u prici svi mi kazu tu do 110 kg (ne izgledam debelo)
Ne kazem da nemam sala, al' aktivno se bavim kosarkom, imam kondiciju mogu da trcim dosta. . .
Samo pitam da mi preporuci ako se neko razumije da li ima neki blazi kreatin za definiciju cuo sam da monohydrate nije los :)

Cisto se informisem necu nista na svoju ruku da preuzimam :D

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Nokia 6220
Nisam neki strucnjak, evo ti moj dobronameran savet, probaj da radis ovo par dana pa vidi kako se osecas (to je najbitnije). Nadji teretanu gde ima dzak za boksovanje. Radi sklekove, zgibove(ako mozes) ili neke uobicajene vezbe u teretani, ali tako da ti jedan pokret traje po pola minuta, minut. Znaci ne serija, nego jedan pokret, radis izuzetno sporo, sto sporije mozes, u skladu sa tim odaberi tezinu opterecenja. Radi te vezbe ne duze od pola sata, a nakon toga bar 15 minuta udaraj dzak, jako , eksplozivno. To ti je nekih 45 minuta dnevno, nije puno vremena, i sto je najvaznije, nece ti smetati igranju kosarke.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia E
Citat
jedan pokret traje po pola minuta, minut.
Da li mozes sebe da zamislis kako spustas ili podizes teg po ceo minut, za jedno podizanje i spustanje tega po tvojoj matematici trebace mu minut i po za pola sata koliko ga savetujes da to radi uradice 20 ponavljaja sto je brat bratu oko 2 serije i onda da udara u dzak  a sve to mu nece smetati igranju kosarke  Smile zanimljivo


@A jel ovo zauzeto
Koliko obroka imas dnevno?
Koliko secera unosis dnevno?
Koliko vode popijes dnevno?
Sta jedes u toku dana?
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
Sto se tice ishrane brate, jedem kad stignem od skole, treninga (znm da to ne valja)

A sto se tice toga da radim po pola minuta jedno dizanje(kako si vec rekao) to ne valja, jer idem u teretanu kod covjeka koji je trenirao Nikolu Pekovica i rekao je da sto brze i sa manjom kilazom je za definiciju a to sto ti kazes je za masu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Nokia 6220
Citat
Da li mozes sebe da zamislis kako spustas ili podizes teg po ceo minut, za jedno podizanje i spustanje tega po tvojoj matematici trebace mu minut i po za pola sata koliko ga savetujes da to radi uradice 20 ponavljaja sto je brat bratu oko 2 serije i onda da udara u dzak  a sve to mu nece smetati igranju kosarke   zanimljivo
Nisam radio to sa tegovima, ali sam tako radio sklekove, trbusnjake i zgibove, i osecao sam se mnogo bolje nego posle klasicnog treninga u teretani. Kao sto rekoh, nisam neki strucnjak, govorim iskljucivo iz iskustva, a coveka nista ne kosta da proba par dana.
Decko verovatno nece da igra centra i klasican rad sa tegovima i teretana od sat i po, dva, ce samo da mu sjebu osecaj za sut, tribling, pokretljivost itd.
Citat
A sto se tice toga da radim po pola minuta jedno dizanje(kako si vec rekao) to ne valja, jer idem u teretanu kod covjeka koji je trenirao Nikolu Pekovica i rekao je da sto brze i sa manjom kilazom je za definiciju a to sto ti kazes je za masu
Uzmi neki veci teg i videces da nema sanse da izvedes pokret od pola minuta, dakle i ovo su manje tezine. Taj deo zapravo i nije trening za definiciju, vec samo zagrevanje misica. Udaranje u dzak je taj brzi deo koji oblikuje misic.
I da se razumemo, to sto ti je taj covek rekao je vrh za definiciju, ali mozda ti skodi na kosarkaskom planu. Zato sam ti preporucio ovaj drugaciji pristup. Ja sam kratko vreme u borilackim vestinama, a pre toga sam isao u teretanu, i mogu da ti kazem da posle teretane, iako izgledas lepse i jace, pokretljivost, osecaj i orijentacija su ti nula, dok sa ovakvim vezbama dobijes mnogo vise, zato ti po treci put kazem, probaj ako te ne mrzi pa sam odluci kako ces dalje.
« Poslednja izmena: 10. Feb 2012, 23:16:28 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
Odlucio sam da cu do ljeta da dobijem snagu i da se radi teretana a onda ljeto sluzi za kosarkaske treninge i vjezbe za odraz...

P...S... Igram klasicnog centra (5)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.