Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deda popio "vijagru", pa umro tokom seksa s komšinicom  (Pročitano 806 puta)
21. Maj 2016, 12:16:39
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
REŠENA MISTERIJA SMRTI STARCA Deda popio "vijagru", pa umro tokom seksa s komšinicom


Preplašena žena je pokojnika iznela u dvorište i verovatno je pokušala da ga baci u Vrbas, ali nije imala snage: Mesto gde je pronađeno telo F. G. (68)

Istragom je utvrđeno da je umro prirodnom smrću jer je srce prestalo da mu kuca zbog "vijagre" koju je popio. Kobne noći je otišao do komšinice S. D. (75), a poslednji trenutak života dočekao je vodeći ljubav sa njom.

- Svi smo bili iznenađeni kada smo videli policiju i mrtvačka kola u dvorištu komšinice, a još kada su nam rekli da je u njenom dvorištu nađeno telo komšije, bili smo šokirani jer nismo znali otkud on kod nje. Tek nekoliko časova kasnije saznali smo detalje kako je umro. Bog da mu dušu prosti, ali nije mogao lepše skončati - ispričao je prijatelj pokojnika koji je zamolio da mu ne navodimo ime.

Nakon otkrivanja beživotnog tela starca, uviđaju je prisustvovao i lekar mrtvozornik koji je utvrdio da na telu nema tragova krivičnog dela. Nikome, međutim, nije bilo jasno otkud telo u dvorištu žene i to pored zida koji dvorište odvaja od Vrbasa. Nije dugo trebalo da se kockice poslože.

Izvor "Blica" blizak policiji ispričao je juče da je istragom otkriveno da je F. G. kobne noći popio "vijagru" i umro od infarkta tokom vođenja ljubavi, što je preplašilo njegovu partnerku.

- Još se utvrđuju okolnosti šta se dogodilo nakon smrti pokojnika, ali prema onome što je istraga do sada otkrila, žena je na neki način pokušala da prikrije da je pokojnik umro tokom ljubavnog odnosa - objasnio je izvor blizak policiji.

Dodaje da je preplašena žena nakon tragičnog događaja obukla pokojnika i iznela ga u dvorište, te da ga je najverovatnije pokušala baciti u Vrbas, ali nije imala snage.

- S obzirom na to da je Vrbas u neposrednoj blizini mesta na kojem je nađeno telo pokojnika, odnosno da je samo zid prepreka, verovatno ga je nameravala ubaciti u reku kako se ne bi otkrilo mesto smrti - zaključio je izvor blizak policiji.

Komšinica nam je ispričala da je žena nakon svega što se dogodilo otišla kod sestre u Visoko.

- Ne znam kako bih se ponašala u takvoj situaciji, verovatno bih umrla odmah za njim da mi se tako nešto dogodilo. Ne znam zašto odmah nije pozvala policiju, ali je došla do mene i ispričala mi da je on umro kod nje što me šokiralo - ispričala je komšinica koja je takođe zamolila da joj ne navodimo ime.

Vitalna gospođa

Poznanici žene kod koje je umro Banjalučanin ispričali su juče da je vitalna i po izgledu daleko mlađa od svojih godina.

- Živi na relaciji Švedska-Banjaluka i ona zaista dobro izgleda - izjavila je njena poznanica.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
AU! Što bi rekli: "Ne da meša, nego ubija."
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Kako kaze ona nasa stara narodna izreka: bez starca sa vijagrom, nema udarca
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.