Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CNN - GENIJALNO :)  (Pročitano 11114 puta)
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Citat: SAnja
@mcmatelj


Imam samo jedno da kazem za vas velike Hrvate!

U Splitu sam provela deo detinjstva, bilo mi je veoma lepo tamo, kako i ne bi, jos smo tada uzivali u ostacima "Bratstva i jedinstva". Moja tetka se udala za Hrvata, Splicanina, rodila mu je dva sina, od udaje jednom godisnje je dolazila u Srbiju, Vojvodinu, da vidi roditelje, u Splitu je bila preko 25 godina, a onda je pukao rat, njima je vojska upala u stan, odveli su im sinove, pod izgovorom da su SRBI!, tecu su prebili od batina kao i nju, jer je ozenio srpkinju, nju su zatvorili, bila je u zatvoru par meseci, tek kad je potpisala da se odrice svog porekla pustili su je!
Toliko o velikim hrvatima!!!!


Ček, ček, SAnja mene znaš.  Znaš i da sam ja ono što bi se reklo veliki Hrvat. Ja to shvaćam kao domoljublje. Volim svoj narod, zemlju, običaje...kao što mislim da bi i svatko trebao. I Hrvat i Srbin i Nijemac i Englez i.....
A ova priča koju si navela nije jedina. I nije se događala sam s naše strane granice. Iz Vojvodine si uostalom znaš o čemu pričam.

E sad...taj nesretni rat i priče o njemu....... Problem je što svi volimo generalizirati. I volimo si umišljati da smo mi čuvari "svete istine o svom narodu". Pa onda idemo u krajnosti, u svađe i vrijeđanja.

Ti nemaš predrasude ni o kome. Nemam ni ja. Ili ćemo tako reći. U međusobnim odnosima smo to i dokazali. Ali  šta ćeš, mi se znamo, dobri smo si, cijenim te (i usuđujem se neskormno reći da i ti mene cijeniš), družili smo se i družimo se na chatu, družili smo se i družit ćemo se na idućim okupljanjima. Ali probaj se sjetiti te famozne utakmice u Kranju i možda si i ti u prvom trenutku kad si vidjela što hrvatski "navijači" radili pomislila:"Oni su ionako stoka, koja ne zna drugačije..." Ako nisi ne možeš reći da dobar dio ljudi u Srbiji nije tako pomislio i naslađivao se našom sramotom. Al kad se sjetiš što je poslije bilo pred hrvatskim ambasadama i konzulatima.....zar bih ja bio pošten kad bih rekao svi su Srbi takvi?

Ono što želim reći niti si ti svi Srbi, niti ja svi Hrvati. Ali mi imamo tu sreću da se poznajemo i da smo se sreli pod sretnim okolnostima, da smo mogli graditi neke normalne odnose na ovom forumu i privatno u onoj mjeri koliko to možemo. Kao i Ivan i ja. Jer netko bi rekao gle antipoda...ivan je zvezdaš, ja Dinamovac, on ima nick Serbian...ja pak šahovnice i dinamov smajli.....al taj bi bio budala jer kako bi nas dvojica drugačije i trebali? On biti hajdukaovac ili ja partizanovac? On imati crven- bijel-plavi a ja 4 C. Ma boli njega briga tko sam što sam i za koga navijam kao i mene za njega dok god mi možemo ljudikati. a da bi se do toga došlo neko vrijeme treba i proći, osobito u ovakvim situacijama.

Jer ne možeš reći da sam ja bio oduševljeno dočekan čim sam došao na forum, a ja još manje mogu reći da sam došao pun ideala i želje za suradnjom. Prva tema koju sam vidio i na kojoj sam postirao je bila Mrzim ustaše!!!!
Samo što sam ja na svoju sreću bio tvrdoglav pa shvatio da vi niste takvi. Vi..kao Ivan, Killer, ti, Sanjica,........... I nije mi i nikad mi neće biti žao.
Pazi ona tri dana u BG meni nitko ne može platiti, kao ni vaš postupak prema meni. Da niste ekavci :wink:  ne bih nikad ni pomislio da sam bio toliko daleko od kuće.....al vidiš..zato je trebalo vremena.

Eto ova nova članica je imala taj "problem" da su joj prve u oči upale stvari koje je protumačila kako je protumačila. Al zar nije na neki način i obratno? Zar nije SF napisao da na svim hrvatskim forumima čim čuju da je netko iz BG-a svi ga napadnu? Ali koliko sam ja vidio na www.forum.hr u onom dijelu o web-designu gdje piše, nije baš tako. Uostalom zar mene ovdje baš svi "gotive"? Pa...nema veze..meni ste bitni vi koje sam nabrojao i još neki koji znaju na koga mislim, a nisam ih poimence naveo.

Zar ja napadam Ivana samo zato što je iz BG? Neka Dinamo i Zvezda prođu u iduće kolo, neka se sretnu, neka Dinamo izbaci Zvezdu.....svađat ćemo se 100 na sat....al ostat ćemo dobri jer smo dobri jer znamo lučiti sport od međusobnih odnosa....ponavljam normalno je da navija za Zvezdu ko što je njemu normalno da ja ne navijam. Da navijam za Dinamo.

Zato nema potrebe da se sad ovdje prepiremo. Ovo što je krenulo o kvaliteti življenja u Hrvatskoj.....neka se otvori nova tema. Pa da pišemo bez te MI><ONI note.....vidjet ćeš da će sve bit u redu.

Kad žena vidi da ste ovdje većinom OK ekipa ostat će. Ako je došla samo provocirati, brzo će otići. Gdje su Bajazit, AKSH, Kosmička Energija, Spy i ostali?


@ SF

OK su sportski podaci koje si nabrojao, ali zar nisu najslađe pobjede u nogometu? :wink:

SRJ -Hrvatska 0:0
Hrvatska - SRJ 2:2

Partizan - Dinamo 1:0
Dinamo Partizan 5:0

OK znam da bi ti i odbojku brojao, ali još se nismo sreli. :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@laki


Naravno da te znam, i znam da ti nisi takav, kao i vecina ljudi, a zasto sam navela bas tu pricu, jer je doticna gospodja dosla ovde i pocela nas da vredja kao da smo mi najgori narod na svetu a pritom stavljajuci hrvate na vrh pijedestala, i kao da ste vi jedini bili koji ste patili u ratu. e zato sam to napisala.

Ako sam te uvredila ili bilo sta to mi nije bila namera, znas i sam koliko si mi drag, i nadam se da znas da o tebi ne mislim nista lose, cak sta vise, ali morala sam to da napisem jer izvini ali ona previse (sad cu da kazem ruznu rec) kenja!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Citat: Laslo
Samo što sam ja na svoju sreću bio tvrdoglav pa shvatio da vi niste takvi. Vi..kao Ivan, Killer, ti, Sanjica,........... I nije mi i nikad mi neće biti žao.
Pazi ona tri dana u BG meni nitko ne može platiti, kao ni vaš postupak prema meni. Da niste ekavci :wink:  ne bih nikad ni pomislio da sam bio toliko daleko od kuće.....al vidiš..zato je trebalo vremena.


to je moj KUM !!!

p.s. samo kume zaboravljas na onaj poraz dinama od sartida Wink Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ SAnja

Nisi me uvrijedila..šta ti je......

Samo sam htio reći da treba malo vremena da se stekne dojam o konkretnim ljudima koji na konkretnom forumu pišu. Koliko ja vidim iz postova Splićanke ona nije jedna od Bajazita ili Energija.......pa da je malo pustite da diše.... :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 56
Dali ste videli da je 'nash' snajperista OZENJEN? .. Burma na prstu!!! Smiley
IP sačuvana
social share
Smiley Smiley Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@laki

Zaboravila sam nesto da kazem....

Laki nije problem u tome da li treba vremena da se neko upozna, problem je bio taj sto je ona dosla na forum  negledavsi nista, otvorila je ovu temu i onda je pocela da prica kakvi smo mi Srbi, sama je priznala da nije gledala po forumu vec samo ovu temu. A kao sto svako razuman zna da se na osnovu jedne slike, ili odgovora ne moze suditi po coveku tako ni ona nije smela to da uradi, a slika je bio samo jedan kuriozitet da se na cnn-u nalazi slika naseg vojnika, nista vise. Eto zato smo svi mi reagovali....

@bad

ja sam primetila Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
SRJ -Hrvatska 0:0
Hrvatska - SRJ 2:2

Partizan - Dinamo 1:0
Dinamo Partizan 5:0

Ja sam rekao sem tog jednog sramnog poraza.. preracunaj se...
A partizan RIJEKA?
A zvezda cibona? Smiley A zvezda - zadar? jos se nismo vratili pognute glave Smiley dobili ste nas jednom u beogradu jedan razlike u zvezdinoj najlosijoj sezoni i to bez prisustva publike... a opet ste iste godine i ako je zvezda bila poslednja u grupi u sred hrvatske izgubili 17 razlike.
Samo ste nas jednom dobili u vaterpolu Smiley Ajde ajde Smiley


@Mcmatelj
Pazi ... vi nikad necete imati jasnu sekaric, sanju ivosev...
Sekaricka je preko 45 kg [!!!!] medalja do sada osvojila Smiley
Nikad necete imati strugara koji je 5 godina ne porazen u kikboxu...
Nikad necete imati sasu djordjevica koji ce nama zabosti kos u poslednjoj sekundi... a tako je najsladje.
Meni je zaista detinjasto da se sa tobom raspravljam ciji tata ja jaci Smiley statistika dovoljno govori.


Ajde idi vezbaj Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Eto ova nova članica je imala taj "problem" da su joj prve u oči upale stvari koje je protumačila kako je protumačila. Al zar nije na neki način i obratno? Zar nije SF napisao da na svim hrvatskim forumima čim čuju da je netko iz BG-a svi ga napadnu? Ali koliko sam ja vidio na www.forum.hr u onom dijelu o web-designu gdje piše, nije baš tako. Uostalom zar mene ovdje baš svi "gotive"? Pa...nema veze..meni ste bitni vi koje sam nabrojao i još neki koji znaju na koga mislim, a nisam ih poimence naveo.

Na onoj temi je bilo ok, na vecini tema je ok.. ali svako malo dodje neka budala pa isproziva i to bas najcrnje i najruznije... to modovi posle obrisu jer sam sa svima njima dobar, ali.... ziljci ostanu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.