Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dečak pobegao od kuće s 90.000 evra  (Pročitano 1890 puta)
08. Sep 2008, 08:26:42
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Dečak pobegao od kuće s 90.000 evra
Autor: A.Ž.A. | 08.09.2008. - 06:00

BEOGRAD - Četrnaestogodišnji U. N. iz naselja Kumodraž, sin jednog biznismena, u petak je iz porodične kuće izneo kofer u kome je bilo 90.000 evra. Uprkos trodnevnoj potrazi policije, od dečaka ni traga.

Dečak je, prema nezvaničnim informacijama, tog dana novac stavio u žuti kofer i izašao iz kuće. U porodičnom domu u tom trenutku bili su i njegovi roditelji, ali u drugoj sobi. Kada su videli da im nema sina, da su nestale desetine hiljade evra, uznemireni roditelji, zabrinuti za život sina, odmah su pozvali policiju. Po dolasku u dečakov dom, ustanovljeno je da nema njegovog malog žutog kofera, pa se veruje da je dečak u njega stavio novac i otišao.
O nestanku maloletnika odmah su obaveštene sve patrole u prestonici, ali uprkos opsežnoj potrazi, U. N. još nije nađen. Inspektori su razgovarali i sa komšijama, ali niko od njih nije video dečaka sa koferom.
Jedino je radnica u obližnjoj trafici navela da je dečak razmenio 300 evra i otišao. Nekoliko sati posle prijavljenog nestanka, u petak uveče oko 22 sata, dečak koji odgovara opisu U. N., ali bez kofera, primećen je u blizini Narodnog pozorišta u centru grada. Međutim, dok je patrola došla do mesta na kome je viđen, on je već otišao.
Nestanak U. N. iznenadio je porodicu. Naime, prema njihovim tvrdnjama, dečak se prethodnih dana ponašao uobičajeno i ništa nije ukazivalo na to da će uzeti novac i otići od kuće. U. N. inače nije problematičan i nikada nije bežao od kuće. Niko od dečaku bliskih ljudi nije mogao da kaže gde bi on, u slučaju bekstva, našao skrovište.
Policija ne isključuje mogućnost da je U. N. po nečijem nagovoru ili naređenju uzeo novac iz kuće i dao ga toj osobi.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Tinejdžer koji je u petak nestao sa 90.000 evra ponovo kod kuće
Tatino bogatstvo spiskao u Delta sitiju
Ponedeljak - 08.09.2008

Dečak U. M. (15), koji je u petak ujutru nestao iz kuće i sa sobom poneo 90.000 evra, vratio se kod roditelja dan kasnije živ i zdrav!
Kako „Alo!“ saznaje, veći deo novca je potrošio u šopingu u „Delta sitiju“ sa svojim vršnjacima. Policija ispituje gde je i kod koga završio ostatak novca

- Moj sin se prekjuče javio drugovima i tako smo saznali gde se nalazi i da je dobro. Ne znam šta ga je navelo da ode od kuće i da sa sobom ponese taj novac. Njegovo ponašanje u petak je bilo isto kao i prethodnih dana. Bitno mi je da mi je dete zdravo i živo. Što se tiče novca, to će policija završiti. Istraga je pri kraju - priča nam otac U. M., koji je želeo da ostane anoniman.
Kako „Alo!“ saznaje, dečak je veću svotu novca potrošio sa drugovima u „Delta sitiju“ u Novom Beogradu, gde je kupovao garderobu za sebe, ali i za drugove. Šta se desilo sa ostatkom novca ni roditeljima ni policiji nije poznato.
- Ne znam da li ga je neko od drugova nagovorio da iz kuće iznese kofer pun para i kako da ih potroši. Zbog istrage koja je u toku ne smem da ulazim u detalje. Razumite me, on je dete. Napašće ga neko - objašnjava nam otac.

Uplašeni roditelji U. M. u petak ujutro pozvali su policiju i prijavili da im je maloletni sin otišao od kuće sa koferom u kojem se nalazi 90.000 evra. Ubrzo su obaveštene sve policijske stanice i dat je opis petnaestogodišnjeg dečaka koji se sa žutim koferom šeta po gradu.
Nekoliko sati kasnije, radnica iz jedne beogradske trafike obavestila je policiju o mališanu koji je razmenio 300 evra i nestao. Da se U. M. nalazi u gradu, i to kod Narodnog pozorišta, u petak uveče oko 22 sata prijavio je jedan od slučajnih prolaznika. Međutim, patrola policije pročešljala je centar grada, ali od njega nije bilo ni traga ni glasa.
Kako „Alo!“ saznaje, U. M. važi za dobro i vredno dete i dosad nije pravio probleme.
 
Prodavačice nisu primetile trošadžiju

Nijedan zaposleni u brojnim prodavnica šoping-mola „Delta siti“ ne seća se da je kod njih pazario petnaestogodišnjak sa svitom prijatelja.
- Verujte nam, da se pojavio klinac pun para i sa grupom prijatelja, zapamtili bismo ga. Uostalom, nismo mi toliko skupi da se taj novac kod nas može potrošiti - gotovo identično su odgovarali prodavci i upućivali nas na neku „skuplju“ konkurentsku firmu.
Njihov zajednički zaključak je da bi U. M. za pomenuti novac nakupovao toliko stvari, da bi bilo potpuno nemoguće da čak i u „Delta sitiju“ ostane neprimećen.
 


J. P.

Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Da sam na njegovom mestu, zapalio bih na Karibe (potplatis carinike  Smile ), otvorio bar i digao nogice u vis  Smile Smile Smile Smile

Ozbiljno, nadam se da ce se sve dobro zavrsiti i da je decko ok.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
  Tinejdžer koji je u petak nestao sa 90.000 evra ponovo kod kuće
Tatino bogatstvo spiskao u Delta sitiju

Samo trosi  Smile Smile Smile zaradice tata jos
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Hahaha sad ovo čitam na Blic Online i upishah se od smeha al će mali da se iživi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
Zaradice tajo...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
A svi kenjaju kako nisu primetili da je klinac trosip pare...  Smile
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson w350
koji lik... dao mi je strasnu ideju....  Smile samo, gde da nadjem tolku lovu...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung E250
90.000,00 Evra????? WTF Ako kod mene ima 100 Evra bicu presrecan!!!
Sta taj biznismen radi????
Mali bas glup!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 6300
pfff
budala...
umesto da kupi sebi stan negde daleko i zivi tamo dovoljno dugo dok ga ne zaborave posle moze da seta gradom nadje curu i zaposli se....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.