Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Дечак из Пирота брутално претучен  (Pročitano 4022 puta)
07. Jun 2011, 08:30:18
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
пошто је друг бф одсутан... Smile


Dečak iz Pirota brutalno pretučen

PIROT - Maloletnog Lazara Ćirića (14) iz Pirota pretukao je N. J. (17) i naneo mu teške telesne povrede, saopštila je danas novinarima dečakova majka Zdenka Ćirić.

Ona je rekla da je njenog sina brutalno pretukao sedamnaestogodišnji N. J. na mini pič terenima u Pirotu, gde se Lazar igrao sa društvom.

 


U Policijskoj upravi u Pirotu agenciji Beta je rečeno da je istraga u toku i da će zbog velikog broja maloletnih svedoka koji se saslušavaju u pratnji roditelja procedura biti nešto duža.

 

O događaju je obavešteno i Tužilaštvo.

 

Dečakova majka je navela da je njen sin operisan u Dečjoj hirurškoj klinici u Nišu, gde su mu stavljene titanijumske šipke u ruku koje bi, kako je rekla, trebalo da nosi šest meseci.

 

Dečak se nalazi na kućnom lečenju ali je u velikom psihičkom šoku.

 

Maloletni Lazar Ćirić rekao je novinarima da je dan posle maturske večeri sa drugovima izašao da se igra na sportskim terenima.

 

Prema njegovim rečima, mladić N.J. im je prišao i bez povoda počeo da ih maltretira.

 

"Prišao je i počeo da me tuče. Uhvatio me najpre za noge, vrteo me i bacio na teren dva puta. Uhvatio me potom rukama oko tela i bacio u vazduh. Prvi put sam uspeo da se dočekam na noge a posle sam pao na leđa i to na levu ruku koju sam polomio", rekao je Lazar.

 

Dečak je sa teškim povredama primljen na Ortopedsko odeljenje pirotske bolnice, a posle ukazane lekarske pomoći hitno je prebačen u Klinički centar u Nišu.

 

Ortoped u pirotskoj bolnici Nebojša Jovanović rekao je agenciji Beta da je te večeri primio dečaka u pratnji roditelja i policije.

 

"Primljen je sa otvorenim prelomima leve podlaktice drugog stepena i sa trnjenjem šake i prstiju. Dete je bilo pod velikim stresom i vidno uplašeno, tako da je to možda i veći problem od samog preloma", rekao je Jovanović.

 

On je naveo da će Lazar šest do osam nedelja nositi gips, nakon čega sledi fizikalna terapija i duži oporavak.

 

Dečakovi roditelji, majka Zdenka i otac Bojan, su u velikom šoku. Majka Zdenka tvrdi da je mladić koji je Lazaru polomio ruku "poznat po tome da voli da maltretira decu" kao i da je zapretio Lazarevim drugarima da ne svedoče o tuči.

 

"Nije mi bitno to što je on romske nacionalnosti, već što je moj sin brutalno pretučen. Pravda mora da bude zadovoljena. Takvim huliganima je mesto u popravnom domu i iza rešetaka a ne na ulici", rekla je Zdenka.

 

Lazar je nosilac Vukove diplome u Osnovnoj školi "Vuk Karadžić" u Pirotu i sprema prijemni ispit za upis u srednju Farmaceutsku školu.

 

Direktor škole Tugomir Cvetković rekao je da je samo saznanje da je Lazar pretučen poražavajuće jer je, između ostalog, reč o "odličnom učeniku za primer".

 

On je dodao da je škola uputila Ministarstvu prosvete dopis u kojem se traži da se Lazaru omogući da prijemni ispit za upis u srednju školu polaže kod kuće.

извор: блиц
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.77
mob
Nokia 
Stoka ciganska.
Jedini nacin da se resi ciganski problem jeste da se oni uklone iz drustva. Njihovom integracijom u drustvo samo ce se stvoriti novi problemi. Zar je moguce da su ljudi spremni da gaze sami po sebi samo da bi pokazali kako postuju ljudska prava. Jos da u u pitanju zaista ljudi pa da razumem nekako.
« Poslednja izmena: 07. Jun 2011, 09:28:08 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Ciganin opet, juče su sakrili klanje među ciganima danas su pokušali da prećute da je zlostavljač ciganin. Jebote, vrteo ga pa bacio, mogao je i vrat da mu slomi. To je samo za dotući ko besnog psa da se geni ne prenose dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Ajde posto tako postujemo cigane i njihova prava, neka nam dozvole da ponekad ispostujemo i njihove obicaje, pa kad se ovako nesto desi, da se svi rodjaci, komsije i sve musko sto poznaje jadno dete skupi, ode i polomi tog ciganina i sve njegovo sto ne stigne da pobegne. Tvrdim da bi se agresivno cigansko ponasanje smanjilo bar za 50%
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Apple iPhone 6s
Uzasna vest, nadam se u decakov brz oporavak, i da nece imati nikakve posledice.
A ovom ciganinu polomiti i ruke i noge.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nisu cigani problem mi smo problem Wink Kada covek prebije ciganina ide u zatvor i svi mediji bruje u tome... zbog toga niko ne sme da im kaze a.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
"Prišao je i počeo da me tuče. Uhvatio me najpre za noge, vrteo me i bacio na teren dva puta. Uhvatio me potom rukama oko tela i bacio u vazduh. Prvi put sam uspeo da se dočekam na noge a posle sam pao na leđa i to na levu ruku koju sam polomio", rekao je Lazar.

Jadan decak...

Citat
pretukao je N. J.

Ovo moji inicijali Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
SonyEricsson W800i


Citat
pretukao je N. J.

Ovo moji inicijali Smile
Cigansturo jedna,na lomacu!

















 Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
opet ti srpski drzavljani.  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450


I da... zelim decaku sto brzi oporavak.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.