Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:36:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 46 47 49 50 ... 85
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DC++  (Pročitano 316769 puta)
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Proguglaj jer je tako najlakse da nadjes. A i dosta hu bova je preporuceno na ovoj temi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Koji su hubovi najbolji za skidanje novijih filmova ?

www.google.com

mislim da su ti za to bolji torrenti

Zasto?

pa iz licnog iskustva,meni treba nekoliko dana da skinem neki film sa nekog huba,ako ne racunam lokalni hub,
a sa torrenta za jedan dan uglavnom,mada, mozda je to zbog kds-a, ne znam kako je sa drugim provajderima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
E pa vidis, iz mog iskustva je to drugacije. Racunajuci likalni hub ja skinem neki film i za dva i po sata pa zato samo sa lokalnih i skidam. Torrent iz tog razloga i ne koristim a od pre neki dan mi i ne radi jer su idioti iz SBB-a iskljucili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
i na torrentu noze se svasta naci Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
I na DC++ se moze "svasta" naci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N73
koristim strong DC++ 2.03....podesio sam sve kao sto je shone83 postavio na slikama i uputima.....sve radi samo ja ne mogu da otvorim bilo koga od korisnika (kako bi video sadrzaj za skidanje).....inace koristim ADSL telekom (modem Huawei)....od firewall ne koristim nista sem istaliranog wind....Inace sam sve procitao od prve stranice i podesavao kako je dato na ovoj temi i nece....jednostavno kad klinem na korisnika da mi otvori njegovu listu,stoji da se konektuje ali ne ostvari kontakt,mogu cekati do sutra.Desava mi se na hubovima...Srbija,VeseloSrce...i na jos bezbroj stranim hubovima...... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
koristim strong DC++ 2.03....podesio sam sve kao sto je shone83 postavio na slikama i uputima.....sve radi samo ja ne mogu da otvorim bilo koga od korisnika (kako bi video sadrzaj za skidanje).....inace koristim ADSL telekom (modem Huawei)....od firewall ne koristim nista sem istaliranog wind....Inace sam sve procitao od prve stranice i podesavao kako je dato na ovoj temi i nece....jednostavno kad klinem na korisnika da mi otvori njegovu listu,stoji da se konektuje ali ne ostvari kontakt,mogu cekati do sutra.Desava mi se na hubovima...Srbija,VeseloSrce...i na jos bezbroj stranim hubovima...... Smile

Jesi li sigurno procitaj ceo ovaj post? Dakle ne prvi na ovoj temi vec bas za Strong?

Postoji neka fora kod pinga izmedju korisnika. I meni se desavalo da od nekog ili nece ili ide toliko sporo skidanje njegove liste da ja uvek prekinem. Ali, mislim da je to privremeno i da je do tvoj provajdera ali nisam siguran.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N73
hvala...podesen je po tome...ali sve to tako lose radi.....otvori po nekog pa 100 njih nece..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Motorola V3x
koristim strong DC++ 2.03....podesio sam sve kao sto je shone83 postavio na slikama i uputima.....sve radi samo ja ne mogu da otvorim bilo koga od korisnika (kako bi video sadrzaj za skidanje).....inace koristim ADSL telekom (modem Huawei)....od firewall ne koristim nista sem istaliranog wind....Inace sam sve procitao od prve stranice i podesavao kako je dato na ovoj temi i nece....jednostavno kad klinem na korisnika da mi otvori njegovu listu,stoji da se konektuje ali ne ostvari kontakt,mogu cekati do sutra.Desava mi se na hubovima...Srbija,VeseloSrce...i na jos bezbroj stranim hubovima...... Smile

2 stvari mogu biti....

1. Windows firewall - cak i kad ga podesis da propusta sve sto ima veze sa strong-om on se jednostavno zabaguje, pobrljavi. Iskljuci ga... restartuj strong (dakle ugasi pa upali) i probaj.. ako ti ni to ne pomogne.. pogledaj tacku 2 Smiley

2. Strong - desava se da i on nekada pobrljavi .. pogotovo kod skidanja listi. Nece da skida.. i tek posle pola sata i jedno 100 prikazivanja Connection timeout krene da skida. Najbolje da probas neki drugi klijent.. cisto da uporedis. Moja preporuka ti je Apexdc++. Instaliraj ga i probaj (naravno ne moras da brises strong, jer ako ti se ovaj ne svidi ili ne bude radio kako treba... pokreni opet strong Smiley )


Trebalo bi ovo da ti pomogne... ako ne... onda je definitivno do provajdera i linka. E tu vec nema resenja.. tj ima... ali je tesko ugasiti telekom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 46 47 49 50 ... 85
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:36:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.