Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DB koristio rokere da otupljuju i drogiraju omladinu?  (Pročitano 4582 puta)
29. Jan 2010, 02:06:47
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Portal “Urbana Srbija” objavio je šokantnu priču pod naslovom “Velika zavera YU roka”, u kojoj navodni službenik DB Jugoslavije Živan Velisavljević tvrdi da je kontrolisao sve najpoznatije muzičke zvezde iz regiona.

Prema njegovim rečima, on je po nalogu Staneta Dolanca regrutovao najpopularnije bendove da otupe oštricu studentskih protesta i da koristeći ideju hedonizma i upotrebu opojnih droga progresivne mlade ljude pretvori u bezopasne klovnove bez jasne revolucionarne ideje.

Živan Vasiljević je vodio tu operaciju pune 22 godine, a sada je izneo pomalo neverovatne detalje, poput onih da je Alen Islamović radio za britanski MI6.

- Prvi regrut prirodno bio mi je Goran Bregović. Sa njim nije bilo problema, on je voleo i ideju jugoslovenstva i seks i drogu, tako da smo se lako dogovorili. Sa njim sam čak primenjivao i jedan sistem koji je Služba koristila sa kriminalcima-omogućavala im je da kradu u inostranstvu a da dobijaju sklonište u Jugoslaviji u zamenu za obavljanje ponekog posla za nas. Tako sam i ja omogućavao Bregoviću da krade strane pesme, da ih objavljuje ovde kao svoje, a da u njima propagira ono što je nama bilo potrebno - izjavio je Velisavljević i onda pojasnio kako je počeo saradnju sa Zdravkom Čolićem:



- Zdravko Čolić je bio izuzetno talentovan izvođač i njega nismo mogli da regrutujemo tek tako. On nije imao ništa protiv nas, ali nije želeo da ikome išta duguje. Ipak, kada je uhapšen u Ohridu zbog razmenjivanja deviza, obišao sam ga u zatvoru i dogovorili smo se za 15 minuta, dok je Alen Islamović bio naš čovek i razarao je englesku karijeru “Divljih jagoda” iznutra. On je bio zdrav element u toj grupi i zato smo ga i nagradili mestom pevača u “Bijelom dugmetu” - naveo je Velisavljević.

- Napravili smo tajni sastanak jedne noći u Skenderiji. Bili su tu Arsen Dedić, Đorđe Novković, Kornelije Kovač, Bojan Adamič, Žika i Radovan iz Zane, Momčilo Bajagić, mali Zlaja Arslanagić iz Crvene Jabuke, Iztok Turk, Jasenko Houra, Jura Stublić, Vladimir Divljan, Zoran Lesendrič i mnogi drugi. Onda sam ja izašao za govornicu, osetio sam se kao Tito i rekao im da je svako dužan da pripremi po jednu pesmu za Čolin povratnički album - priseća se Živan.

Povodom ovog teksta, list “Alo” je kontaktirao detektivsku agenciju SIA, koja im je rekla da čovek po imenu Živan Velisavljević nikada nije radio za DB. Kornelije Kovač, jedan od pomenutih u priči, je rekao da je očigledno reč o psihopati, koji je smislio notornu laž.

Izvor: SrbijaNet


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 29. Jan 2010, 06:59:02)
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Nokia Lumia 630
 Smile

Ili se zaneo ili je ovo tacno..mada za Bregovica je tacno 100%  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 229
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Јел сте приметили да се не спомиње Бора Чорба, није им падало напамет да њега врбују знали су који је он човек, отерао би их у 3пм и написао 2 песме против њих  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Nokia 
у титославији се само за копање рака није тражила ''друштвено-политичка'' подобност....
зато само очекујте и нове Живане да проговоре,да нас просветле.... Smile
Citat
kontaktirao detektivsku agenciju SIA
а ви као очекујте од,чиними се-спасића да изда служву која га је стборила(да не кажем извукала из го*ана).... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Are you talking to me?

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung 
Ali bar mi sad znamo za Živana Strašnog!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Biće bolje posle rata.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Урбана Србија  Smile

Просто волим када неко пусти неку измишљотину на интернет и маса се прими. Милина је гледати. Smile
« Poslednja izmena: 29. Jan 2010, 20:01:39 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Ti si mi u krvi

Pogledom me milujes
k'o da me dodirujes
i svaki put kao da je prvi

Ja stalno mislim prestat ce
iz cista mira nestace
al' pozuda ne prestaje
ti si mi u krvi

Toliko dugih godina
uzimanja, davanja
ostajem posljednji i prvi

Zbog tebe sanjam Cigane
i smisljam slatke prevare
al' djavo se ne predaje
ti si mi u krvi

Ref.
Ako te odvedu Cigani cergari
ili te ukradu strasni Haremski cuvari
ako te odvedu ja cu da poludim
bez tebe ne umijem
vise jutrom da se budim

Ako te odvedu sve ce da se srusi
pamti me k'o prijatelja
cuvaj me u dusi i onda kad mislis
da je prekasno za snove, za sve

Toliko dugih godina
uzimanja, davanja
ostajem posljednji i prvi

Zbog tebe sanjam Cigane
i smisljam slatke prevare
al' djavo se ne predaje
ti si mi u krvi



Džanki himna. Smile


IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony 
ovde neko u tekstu kaže da je Čola roker , bože me sačuvaj , Čola i rok je isto kao i Rus i Gruzijac , ne mogu da idu zajedno , teoreme nema... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ovde neko u tekstu kaže da je Čola roker , bože me sačuvaj , Čola i rok je isto kao i Rus i Gruzijac , ne mogu da idu zajedno , teoreme nema... Smile Smile
Кажем ја да је текст спрдња. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.