Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:39:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 55 56 58 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Darvinova teorija evolucije?  (Pročitano 64269 puta)
Hronicar svakodnevice

Ko zna zasto je to dobro?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 790
Zastava GB
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Pantech N73
Izvini, nisam te prepoznao  Smile Smile

Bješe jednom jedan međed, konj ili krava, šta bilo od toga, pošto su to skoro iste životinje.  Smile Smile
Ta životinja je silno željela da pliva i da joj izrastu peraja, ali nije mogla sama to da izvede. Pošto nije mogla sama, u pomoć poziva Moćnog Dizajnera - Prirodnu Selekciju. Ta Prirodna Selekcija je bila toliko pametna i bistra da je, doduše za nekoliko miliona godina, toliko izmijenila DNK međeda da mu je depiirala dlaku i pretvorila kožu u debeli sloj masti sa pokrivačem, zadnje noge mu je otkinula, prednje noge mu je pretvorila u peraja, rep mu je razdvojila i proširila, a nozdrve povukla na vrh glave!!! Uz sve to, povećala mu je veličinu i težinu za najmanje 30 puta.

Namjerno sam napisao "međed".

Vjerovali ili ne, u ovu priču vjeruju mnogi na ovom forumu, gospoda Obaviješteni i oni koji se drže činjenica, a sprdaju se meni i onima koji razmišljaju kao ja zato što ne vjerujemo u ovu priču, jer je ona naučno utemeljena. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
Sta si ti sada napisao osim sto si opet pokazao svoju zaslepljenost i los talenat za pisanje... jos da je neka od zivotinja i progovorila, pa da kazem da si los basnopisac.

Drzi se ti tvog dokaza da je zemlja stara 100000 godina i zanemari sve sto ti je pred ocima... oci evoluirale ali razum ne fercera  Smile

A da... naucnice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Одслушао сам 37 минута филма, до Маркса и Енгелса. Није лоше урађен, мада се мање бави истинитошћу еволуције колико њеном злоупотребом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
Одслушао сам 37 минута филма, до Маркса и Енгелса. Није лоше урађен, мада се мање бави истинитошћу еволуције колико њеном злоупотребом.

Upravo... sve da je i bio gori rasista od Hitlera to ne menja stvar da je jedno naucni rad a drugi licni stav... a nista cudno za to doba, pa retko ko nije bio veci ili manji rasista... sto se ni danas ne razlikuje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ko zna zasto je to dobro?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 790
Zastava GB
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Pantech N73
Sta si ti sada napisao osim sto si opet pokazao svoju zaslepljenost i los talenat za pisanje... jos da je neka od zivotinja i progovorila, pa da kazem da si los basnopisac.

Drzi se ti tvog dokaza da je zemlja stara 100000 godina i zanemari sve sto ti je pred ocima... oci evoluirale ali razum ne fercera  Smile

A da... naucnice  Smile

Greška, napisao sam jednu nulu više. Mislio sam 10 000 godina.
Sa druge strane, ja mislim da si ti taj koji je zaslijepljen i da ne vidiš ono što ti je pred očima. Ne mogu da vjerujem da neko ko ima dvije čiste može povjerovati da je kit nastao od izumrle vrste medvjeda!!! Ti vjeruješ u to, ja ne mogu. Nemoj samo da nipodaštavaš moje mišljenje, jer nisi dao nikakvu argumentaciju za to. Nisi ništa što sam napisao opovrgao, samo se sprdaš. Dokazi su ti crteži koje je nacrtao neki evolucionistički falsifikator.

I napadaš svakog ko se usudi da dirne svete krave evolucije.

Možda nekad i promijeniš mišljenje, kad budeš dovoljno zreo da pogledaš istini u oči.
Do tada...
« Poslednja izmena: 15. Avg 2009, 12:19:48 od Predrag_NK_77 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Sony xperia
@Cool
Daj drugar o'ladi malo. Argumenti, ... ostavi sitna peckanja i provokacije. Za puno stvari nije u pravu, sa druge strane za puno stvari je u pravu, ... nauka jos nije nasla objasnjenja za sve to. Dosta nejasnoca ima, dosta malverzacija, ... koja jos vise uticu na donosenje ili ne donosenje pravilnog suda. Ali to ne znaci da treba sada i licnost da strada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
Ali ja ne peckam... lepo kazem, ljudi nemaju crtez, ljudi su nasli sve prelazne fosile... pa na prosloj strani kada je isto pomenuo crtez lepo rekoh da ne pricam o tome (sam je rekao da je to neko 1974) vec o dokumentarcu od pre 2-3 godine koji je nastao na osnovu istrazivanja do tada. A on opet vraca na nekog medveda i neku sliku iz '74.

A sto se tice 10000 ili 100000, koji argumentima da to opovrgavam?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ne moraš opovrgavati. 10000 godina je premalo, dovoljno je malo razmisliti i naći gomilu razloga. Hajde neka mi neko objasni suživot svih biljaka i životinja koje postoje i za koje znamo da su postojale (sigurno ima još bar toliko za koje i neznamo) u tom  vremenskom periodu, nemoguće. Isto važi i za 100000 godina, osim ako Bog svakih 1000 godina nije uništavao neke vrste i stvarao druge. Puno posla, čak i za Boga. A kao sveznajući, svemogući... mogao je izmisliti evoluciju da obavi to umesto Njega. Toliko posla zbog ovog zrna prašine na kome živimo, šta li je tek sa ostatkom svemira, ne bih voleo da sam na Njegovom mestu. Odjednom uzrečica živim kao Bog, dobije potpuno drugo značenje.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Дарвинова теорија је наметнута да би се народ одвојио од Вере.
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
Religija je nametnuta da bi se narod odvojio od zdravog razuma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 55 56 58 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:39:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.