Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 07. Maj 2024, 20:16:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dante's Inferno  (Pročitano 5399 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Serem se i na E i na A! Najvece zlo gaming industrije!
slazem se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


The Only Thing I Ever Really Loved Was HATE!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava Leskovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Serem se i na E i na A! Najvece zlo gaming industrije!
slazem se.

Pa normalno kad gledaju da svaku jebenu žanrovsku igricu gledaju da preprave i približe je Casual igračima... I onda igrica ispadne sranje... pogledajte posledja 2 NFS-a kao primer... Sve bliži casualu ali sve lošiji... Zašato Bioware ne radi to, zato što znaju da naprave dobar RPG, to i rade... Odvalio sam se kada je KotoR izašao a još više za KotoR II, za Mass Effect pa da ne pričam jedva čekam drugi deo... Nego pobegosmo sa teme...

Inače... Mislim da je u redu što rade igre za konzole, ali neka ih rade i za PC kao konzolu i neka ih rade paralelno... Mislim da će Sony postati najveće pičketine ako ne isprate CapCom-ove poteze i ne portuju God Of War III, kao što gore pomenuti radi sa RE5 kog očekujemo septembra...

(Izvinite na psovkama ali ne postoje blaži izrazi za ono što želim da kažem i za ono što svi misle)

Što se tiče skupljanja benzina i paljenja kancelarija... Count me, I am in...
« Poslednja izmena: 28. Jul 2009, 03:02:15 od NickeY »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3953
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Nema sanse da izadje God of War 3 za PC, posto to pravi Sony, ali Dante's Inferno ce verovatno izaci za PC nekoliko meseci kasnije nego za konzole, kao sto je to bilo sa mnogim igrama do sada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pa normalno kad gledaju da svaku jebenu žanrovsku igricu gledaju da preprave i približe je Casual igračima... I onda igrica ispadne sranje... pogledajte posledja 2 NFS-a kao primer... Sve bliži casualu ali sve lošiji... Zašato Bioware ne radi to, zato što znaju da naprave dobar RPG, to i rade... Odvalio sam se kada je KotoR izašao a još više za KotoR II, za Mass Effect pa da ne pričam jedva čekam drugi deo... Nego pobegosmo sa teme...
slazem se...
Citat
Inače... Mislim da je u redu što rade igre za konzole, ali neka ih rade i za PC kao konzolu i neka ih rade paralelno... Mislim da će Sony postati najveće pičketine ako ne isprate CapCom-ove poteze i ne portuju God Of War III, kao što gore pomenuti radi sa RE5 kog očekujemo septembra...
slazem se...
Citat
(Izvinite na psovkama ali ne postoje blaži izrazi za ono što želim da kažem i za ono što svi misle)

Što se tiče skupljanja benzina i paljenja kancelarija... Count me, I am in...
iii...slazem se...  Smile Smile
ne,stvarno,sve sto si rekao je tacno...
meni se jos odavno popeo na Q*ac taj maltene-sovinizam i izdrkavanje nad PC-evima i PC-korisnicima... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46991
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
http://www.sk.rs/2010/03/siop09.html


edit

cena: 5999 dinara

 mnogo brate za ovakvu igru...
« Poslednja izmena: 05. Apr 2010, 22:41:50 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Izasao ljudi Dante za PC!! (da ne otvaram novu temu)



http://www.sk.rs/2010/03/siop09.html


edit

cena: 5999 dinara

 mnogo brate za ovakvu igru...
Izvini na izrazu ali ti si ili glup ili zajebant.Ovo je eskluziva za konzole i skoro nijedna EA igra verovatno nece da se radi za PC vise(jedino sam docuo da ce novi Need for speed biti ali bice samo online igra).Nema vise nijedne FIFE ni nicega jer ljudi odlucili da im se ne isplati vise
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46991
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Izasao ljudi Dante za PC!! (da ne otvaram novu temu)



http://www.sk.rs/2010/03/siop09.html


edit

cena: 5999 dinara

 mnogo brate za ovakvu igru...
Izvini na izrazu ali ti si ili glup ili zajebant.Ovo je eskluziva za konzole i skoro nijedna EA igra verovatno nece da se radi za PC vise(jedino sam docuo da ce novi Need for speed biti ali bice samo online igra).Nema vise nijedne FIFE ni nicega jer ljudi odlucili da im se ne isplati vise


Moja greška, sorry...   Smile

Igra je izasla samo za XbOX360 i PlayStation 3, ja sam mislio da je i za PC zato sto je objavljen opis u casopisu "Svet Kompjutera"... malo sam se zaletio,jbg, jer sam mislio da je igra za PC! 
« Poslednja izmena: 05. Apr 2010, 22:43:21 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
@marko 284
zato sto su PC korisnici malo pametniji i vec su shvatili da EA=djubre. pogledaj prethodnih 5 godina i sta su sve napravili ili izdali. da nema Biowarea tesko da bismo mogli da kazemo da imaju dobrih igara (casni izuzeci recimo Mirror's edge, Burnout serija,Brutal Legendl i Dead Space)

edit: ali bih rado probao Dante's Inferno, svidja mi se tematika
« Poslednja izmena: 07. Apr 2010, 17:33:36 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46991
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
@marko 284
zato sto su PC korisnici malo pametniji i vec su shvatili da EA=djubre. pogledaj prethodnih 5 godina i sta su sve napravili ili izdali. da nema Biowarea tesko da bismo mogli da kazemo da imaju dobrih igara (casni izuzeci recimo Mirror's edge, Burnout serijal i Dead Space)

edit: ali bih rado probao Dante's Inferno, svidja mi se tematika


Predpostavljam da ti se onda dopada i Darksiders.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Apr 2010, 16:17:08 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Bokac,apsolutno se slazem,neki put i ubodu ali vecinom rade samo preradjevine tipa FIFA i NFS koje samo preradjuju iz godine u godinu skoro bez trunke originalnosti

I ja bih pre igrao "Darksiders" posto sam citao po opisima da je "Dantes inferno" nikakva igra
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 07. Maj 2024, 20:16:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.