Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Danska zabranila nošenje burke i nikaba  (Pročitano 3972 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
da
doduse i ponasim selima jos uvek stare zene nose marame tako da ono
Pa nase zene nose marame iz potpuno drugih razloga. Ove nose to njihovo kao znak da su im islamske vrednosti vaznije od evropskih. Znaci salju jasnu poruku da mada zive u zemlji koja nema veze sa islamskim sistemom vrednosti, one nemaju nameru da se odricu svoje kulture. I to je ok, svako i treba da cuva svoju kulturu, ali ne vidim smisao da onda zivi u Danskoj. Jer drustvo ima smisla jedino ako se ljudi slazu o osnovnim vrednostima, i ako su dovoljno bliski da su spremni da prave kompromise. Zemlja koja je i etnicki, i religijski, i kulturno podeljena nema nikakvog smisla. Muslimane u Evropi zanima jedino to da dobiju sto je vise moguce para za dzabe, ali nas narod i kulturu preziru, i to pokazuju izmedju ostalog tako sto namerno nose odecu koja reflektuje islamski sistem vrednosti. Kada zivis ceo zivot u Danskoj, a namerno nosis odecu koju Danci nikad ne bi nosili, onda to radis zato sto im rkosis i zato sto ne vidis sebe kao deo tog drustva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
tako je, ima sasvim dovoljno islamskih drzava gde to mogu da rade
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
i to ce se resiti samo polako

i ja namerno nosim Zvezdine majice i dukseve da strcim ne smeta to meni dok nije nametljivo kao sa ovim nindzama izadje moja komsinica bez marame iznese smece sasvim normalno jedna cerka nosi maramu druga nosi dopicnjake i sise na izvolte,a za trecu ce da vidimo i meni komsija uredno zdravo zemo kad se sretnemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Kanada je zajebala samu sebe. Feministkinje, Liberali, LGBT i Muslidze, i naravno ona pizda Trudeau. 

Komso, sve si rekao u ovoj recenici  Smile

Sami sebe su sjebali i sad ne znaju kako da se izvuku iz toga.
Hvala komso. Ma znam, degeni brate, to polako uzima maha svuda. Svedska je jedna od onih koji ubrzano ulecu u problem. Eno vidis sta se desava u Engleskoj, ne smes ni reportazu da radis, oni odmah hapse, jer siroti Muslimani. A sto volim kad potegnu "rasizam" kao izgovor. Lele koji debilizam. 

da
doduse i ponasim selima jos uvek stare zene nose marame tako da ono
Da, sto sa time ona (ne] mora da to nosi, i to nema iste socijalno, kulturno, versko i politicke temelje.  Ono jesu nase bake nosile marame, mada je to vise bilo sto zbog mode, sto zbog tradicije, sto zbog toga da kosa ne ide u oci kad se radi na njivi, i pri tome te niko ne tera da to radis i nosis. Uostalom, koliko danas devojaka i starijih zena nosi to? Retko ko, generacija 1930- neka, i kad starija garda premine, ko ce vise to da nosi, niko.  Ovde se radi o tome sto oni namerno guraju ta njihova sranja u prvi plan, jer ne postuju niciju tudju kulturu. Pa jebem mu mater, u Nemackoj su valjda dobili da se priznaje Sherijatski zakon kao paralelna institucija, to hoce u Francuskoj, Engleskoj i Kanadi. U Americi im je to uspelo u Dearbornu do neke mere, jer Amishi zive na slicnu foru, pa su i oni poceli da se odvajaju na taj nacin. Pa jel vidis sta rade arapi u Bosni? Kupili zemlju i ogradili sve, a sve zene zamotane od glave do pete i ne smeju ni da privire. Dakle, ako zele tako da zive nek se vrate odakle sj su dosli, jer nisu potrebni ikome, niti je njihova "kultura" potrebna bilo kome.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ja u turskoj opušteno nosio krst oko vrata. dok me savetuju da u srbiji novom pazaru i crnoj gori skidam isti s retrovizora.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
sve je to meni ok dok se svoje nenatura drugima pogotovo kad to krene agresivno kao sto muslimani umeju,da je malo evropa pametnija da uvede odma deportaciju za bilo kakve prekrsaje taman i bio rodjen u eu, jebo te mene su proveravali 10 nedelja dal sam trazen dal sam osudjivan i ostala cuda muda i za to vreme nisam mogao nista osim da blejim cekajuci,a ovima odma dzabe stan,dzabe rezije,dzabe biciklo,dzabe skola,dzabe dzeparac,a oni svi potecijalne kokice, jedino dobro sto su i svabe pocele da se bune protiv toga i protiv socijalaca sto izbegavaju da rade dok sa druge strane deru porezima ljude koji rade, ja kao dodjos kad im objasnim da sam dosao da radim da idem na casove jezika koje sam placam nailazim na pozitivne reakcije jer nisam dosao da zivim na njihvoj grbaci i da im usput pljuljem kao ovi ``azilanti`` doduse i kad skontaju da Srbija nije isto sto i sirija i da nisam rumun ili bugar  Smile

meni veca frka bila kad sam iza coska naleteo na hrvatsku svadbu u Zvezdinom duksu pravio sam se englez  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
To je zato sto su Srbi mnogo sumnjivi po prirodi
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米

Исламска терористичка ношња.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
da
doduse i ponasim selima jos uvek stare zene nose marame tako da ono
Pa nase zene nose marame iz potpuno drugih razloga. Ove nose to njihovo kao znak da su im islamske vrednosti vaznije od evropskih. Znaci salju jasnu poruku da mada zive u zemlji koja nema veze sa islamskim sistemom vrednosti, one nemaju nameru da se odricu svoje kulture. I to je ok, svako i treba da cuva svoju kulturu, ali ne vidim smisao da onda zivi u Danskoj. Jer drustvo ima smisla jedino ako se ljudi slazu o osnovnim vrednostima, i ako su dovoljno bliski da su spremni da prave kompromise. Zemlja koja je i etnicki, i religijski, i kulturno podeljena nema nikakvog smisla. Muslimane u Evropi zanima jedino to da dobiju sto je vise moguce para za dzabe, ali nas narod i kulturu preziru, i to pokazuju izmedju ostalog tako sto namerno nose odecu koja reflektuje islamski sistem vrednosti. Kada zivis ceo zivot u Danskoj, a namerno nosis odecu koju Danci nikad ne bi nosili, onda to radis zato sto im rkosis i zato sto ne vidis sebe kao deo tog drustva.
Па не може нациста да носи петокраку, нити нациста може бити умерен.
Сасвим је нормално да муслимани у Европи штрче, као што је сасвим нормално да не желе да се интегришу и асимилују, јер идеолошка књига исламски мајн кампф куран има строга правила понашања, која на крају диктирају исламско право односно законе на територији на којој никада нису постојала, али где има довољно муслимана.
Код муслимана је нормално да њихове законе стављају изнад закона домаћина, јер ако неко покуша да им забрани те законе, он им директно дира ислам.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa kao zive onda svi muslimani koji ne zive po serijatu? Inace velika vecina muslimana sveta
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.