Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Danilo, diskretni heroj - Tukli ga, šikanirali i ponižavali - zato što ne čuje!  (Pročitano 6744 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Ali ....zar je moguce da bas niko, niko ne zeli sa njim da se druzi?
Za ne upućene Dal' zbog ne idenja u školu ili zbog velike popularnosti u istoj imaš grupu muškaraca koji pokušavaju da dokažu da su alfa mužijaci i tako dobiju najbolje devojke. Imaš grupu koja želi da se njima ušlihta i rade isto što i oni.
 I ostali samo gledaju da im se ne nađu na putu. Što bi značilo beži od onih koji su meta napada.

Ma daj majke ti Vlastimire jel ti zivis na divljem zapadu, gde?
Kakve su sada to podele? Znam da se deca dele, znam da ima svega ali uvek bude neko ko se druzi i sa tom decom...
Sad za NG izveli klinci, komsije mog devera, drugara koji ide na stakama, dete boluje od neke strasne bolesti nisam detaljisala, posadili ga u separe, cuvali ga, kasnije vidim dvojica ga vode u kola i voze kuci...
Imao je drustvo oko sebe, pazili ga, bili su na 2 metra od mene sve smo videli...
Nije sve tako jbt, kao da odgajamo Dilana sa Beverli Hilsa....nije Srbija jebeni gnusni Zapad, sta je vama Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
mob
Samsung SGH-E590
Ja se secam da je kod mene u kraju bio jedan gluvonemi klinac sa kojim smo igrali fudbal i kome su svi pomagali bas zbog toga. Nije mi jasno kako je moguce da neko bude meta maltretiranja zato sto je gluv...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Slican primer iz Amerike,ali ovaj je nasao drugara srecom,mada nisam najbolje shvatio zasto nosi odelo...

IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Ja se secam da je kod mene u kraju bio jedan gluvonemi klinac sa kojim smo igrali fudbal i kome su svi pomagali bas zbog toga. Nije mi jasno kako je moguce da neko bude meta maltretiranja zato sto je gluv...

Verujem da su roditelji napravili ovaksvo okruzenje za decaka, namerno ili slucajno.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Klinac je otišao u Petnicu i odmah našao društvo, ali tamo nije bilo nikoga ko ga je poznavao.
Znači morao je lično da se potrudi i da ostavi utisak.

Problem ovdje je što imaš grupicu klinaca kojima niko ne želi da se suprotstvi i koji ga kinje od prvog osnovne.
A onda imaš pametnog psihologa u srednjoj koji kaže - a ova dječica se znaju iz osnovne, de da ih stavimo u isti razred da im bude lakše.
I kinjenje se nastavlja.
Prosto niko nije lud da se zbog nekog drugog suprotstavi grupi tj. čoporu bjesnih, bahatih, bezobraznih, agresivnih...

A niko od odraslih nije u stanju da tu grupu rastjera i taj krug nasilja prekine.

IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Instikt je ljudima i djeci da zajebavaju al ovo je previse.
Majmunski instikt da se izopstava razlicit, dominira slabiji.

Ali  Smile Smile Smile Postoji granica preko koje se kaze stop.
Mozes malo zajebavat ako je neko posmotan, ali decko ima hendikep. Nema on sanse da se odbrani "stavom".

To se mora razumiti jebemu misa.

Tu djecu kretene treba zesce sankcionisat.

Mene su malcice zajebavali jer sam bio kilavko, al sam se izvukao sam na humor i ostrinu.
Al lako je meni, i niko mi nije skido kozu s ledja kao ovi kreteni.

Па и кад упалиш Пинк, раније, могло се видети на оним аудицијама за певаче колико Поповић зајебава људе, који очигледно имају менталних проблема.  Smile


Bravo! Izuzetno zapazanje.

Popovic ide na fazon kafana-zajebancija al na televiziji ne mozes tako.
Vide ljudi da je to prihvatljivo i degradiras ljudima moral.
Jbga poznato je da je Popovic sirovina i da daje bukvalno ono najsirovije sto se trazi, bez ikakve promisli.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2014, 15:12:11 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Jeste,Popovic je kriv sto su ljudi stoke i primitivci  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
(uostalom i on, vrijednostima koje plasira on i slicni njemu)

Ili neka agencija-institucija koju nemamo, koja ce na taj show gdje on zajebava ljude koji su drugaciji, da krne prituzbu, kaznu, da baci u novine.

A niko od odraslih nije u stanju da tu grupu rastjera i taj krug nasilja prekine.

Da. To je smjesno.

Ajd ne  pricamo o samarima, nego o mjerama.
 Al stvarno zar nemaju bas nikakvog autoriteta - makar direktor. Ako su profesori vec obeshrabreni.
Direktor ipak moze i protiv ljutih roditelja i slicno.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2014, 15:19:56 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Citat
(uostalom i on, vrijednostima koje plasira on i slicni njemu)

Ili neka agencija-institucija koju nemamo, koja ce na taj show gdje on zajebava ljude koji su drugaciji, da krne prituzbu, kaznu, da baci u novine.
da se zabrani slazem se s tobom,ali mesati primitivizam,prostakluk i cinjenicu da smo mi duboko necivilizovano drustvo,sa nekakvim televizijskim emisijama je potpuno pogresno...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Primitivni smo ali postoje faktori koji uticu +/-  na tu primitivnost i na njih treba djelovati.
I djeluju uredjene zemlje.

Mass mediji imaju prilican uticaj na drustvo.

Bukvalno kutija koja je u svakoj kuci prikazuje slike. Onda je vrlo bitno kakve su to slike, narocito za one koji nemaju kriticko misljenje i stavove. Djeca, stari a bogami i svi.

Cak i u SAD gdje koristeniji internet, TV je jos uvijek glavniji mediji za formiranje javnog mnijenja.
Sto se koristi npr tokom izbora. A van izbora je ipak regulisano. Pored reality show-ova, ima vise pravila nego kod nas.

--
Slazem se da kod nas ima jos dosta faktora. I neimastina, nezaposlenost, korupcija itd itd.

Ali je Lazin primjer dobar i bitan. Jedan od faktora.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2014, 15:52:17 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.