Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Danijelu Vranic pijanu izneli iz kola u pritvor  (Pročitano 3385 puta)
20. Sep 2011, 14:47:54
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 14.0.835.163
mob
Apple iPhone SE 2020
„Kraljica splavova“ pretila policajcima prilikom hapšenja
Danijelu jedva izvukli iz džipa
Utorak - 20.09.2011
„Vi ste suviše mali i niko i ništa za mene! Bežite od automobila! Poznajem ljude iznad vas!“, ovim rečima preksinoć se policajcu J. Đ., navodno, obratila pijana pevačica Danijela Vranić (36) dok ju je ovaj privodio u policijsku stanicu Stari grad.

Kako „Alo!“ saznaje, prilikom hapšenja, Vranićeva je policajcima pretila svojim navodnim vezama u policiji.
„Kraljica splavova“, kako „Alo!“ saznaje, bila je preksinoć u provodu na Kalemegdanu sa svojom sestrom od tetke Jasminom K. Potom je nešto posle 21 čas sela u svoj džip „rendž rover“ i vozila u suprotnom smeru u Uzun Mirkovoj ulici! Njen prekršaj je oko 21.40 primetio policajac J. Đ. i dao znak pevačici da stane.
- Kada je policajac Vranićki rekao da vozi u suprotnom smeru, pevačica ništa nije rekla već je samo čvrsto držala volan. Njena sestra od tetke se umilnim tonom obratila policajcu rekavši mu da su malo slavile i da će se vratiti u pravu traku. Međutim, čim je policajac zatražio dokumenta, Danijela je dala gas i projurila pored njega - priča naš izvor iz policije.
Za pevačicom je tada usledila jurnjava po beogradskim ulicama. Policijska vozila pod rotacijom jurila su za njenim džipom i nekoliko puta patrola je pomoću megafona uputila poziv pijanoj pevačici da zaustavi vozilo, na šta se ona nije obazirala.
- Iznenada se zaustavila ispred hotela „Balkan“ u Prizrenskoj ulici jer joj je put preprečio automobil BMW, koji je stajao na semaforu. Do njenih vrata došao je policajac, ali su ona bila zaključana i pevačica nije htela da ih otvori. Kako bi izgladila situaciju, iz džipa je izašla njena sestra i pitala: „Zašto nas jurite, u čemu je problem?“ Da li zbog alkoholisanosti ili nečeg drugog, pevačica je ponovo htela da pobegne, ali zbog automobila koji je stajao na semaforu to nije mogla. Ubrzo je stigla i patrola saobraćajne policije - navodi naš sagovornik.
Prema našim saznanjima, kada je videla da nema kud i da je okružena policajcima, Vranićeva je odbila da se legitimiše i bacila se i legla na vozačevo i suvozačevo sedište.
- Kada su policajci pitali njenu sestru ko je osoba za volanom, ova je odgovorila: „Kako ne znate, pa estradna zvezda Danijela Vranić.“ Policajac J. Đ. je zatim pokušao da pijanu pevačicu izvuče iza automobila. Međutim, Danijela se opirala i u jednom trenutku mu pocepala džep na uniformi - objašnjava naš sagovornik.
Revoltirana zbog svega što se dogodilo, nakon alkotestiranja, Danijela je rekla policajcu da je „on suviše mali za nju i pozivala se na svoje navodne prijatelje u policiji“. Testiranjem je utvrđeno da je pevačica imala 1,85 promila alkohola u krvi i tada je policijskim vozilom prevezena u PS „Stari grad“ na trežnjenje. Policija je pokušala da je sasluša, ali pevačica ništa nije govorila.
Kako „Alo!“ saznaje, u nedelju oko 23 sata patrola policije Danijelu je prevezla u PS „29. novembar“, gde je na trežnjenju ostala do juče ujutru, kada je puštena u 5.10.
Naš izvor u policiji navodi da se pevačica kasnije pomirila sa sudbinom.
- Nije se opirala ulasku u ćeliju. Odmah se popela na krevet i zaspala već posle pet minuta. U toku noći nije se budila dok je nisu obavestili da napusti ćeliju - objašnjava naš izvor.
Prema našim saznanjima, protiv Danijele Vranić biće pokrenuta krivična prijava zbog sumnje da je napala službeno lice u vršenju dužnosti i ona će biti saslušana kod istražnog sudije Prvog osnovnog suda u Beogradu. Takođe, zbog vožnje u pijanom stanju i počinjenog saobraćajnog prekršaja, Vranićeva će biti ispitana u policijskoj stanici Stari grad.
Zaprećena kazna za napad na službeno lice je od tri meseca do tri godine zatvora. Za vožnju u pijanom stanju Vranićevoj preti kazna od 15 do 45 dana zatvora, ali je alternativa novčana kazna od 100.000 do 120.000 dinara. Takođe, pevačici može da bude oduzeta dozvola na period od osam do 12 meseci.
 
Sva Danijelina pijanstva
Situacija u kojoj je uhapšena u alkoholisanom stanju nije iznenadila bolje poznavaoce estradnih dešavanja. Naime, Danijela Vranić je već nekoliko puta izazvala incidente, i to, kako tvrde očevici, pod vidljivim dejstvom alkohola. Pevačica je tako ovog leta ispalila publiku u budvanskoj diskoteci „Trokadero“, a za to je kriv alkohol. Tada je na scenu izašla vidno pijana, njeno pevanje je bilo kritično i nakon desetak minuta posetioce je ostavila u rukama benda koji je pratio. Ali, to nije sve. Kraljica splavova se spoticala i na snimanju „Grandovog“ novogodišnjeg programa, navodno zbog alkoholisanog stanja, a u štampanim medijima smo više puta mogli da vidimo njene slike sa čašom u ruci i „ukrštenim očima“.
 
Danijela: Nikad se bolje nisam osećala!
Pevačica Danijela Vranić napustila je sinoć pritvor u kome je provela oko 24 časa i tim povodom izjavila da se oseća odlično.
- Odlično sam, nikad se bolje nisam osećala, samo sam malo umorna i neispavana. U pritvoru su se ponašali korektno prema meni - kaže Danijela i odgovara na navode pojedinih medija da je juče ujutru izašla iz pritvora.
-Izašla sam pa sam se ponovo vratila. Tek sada sam i zvanično napustila pritvor – izjavila je Vranićeva.
Podsećanja radi pevačica je privedena u nedelju oko 21.30 sati u Policijsku stanicu Stari grad na trežnjenje, kada je, posle odbijanja da zaustavi automobil i svađe sa policajcima, ustanovljeno da je vozila sa 1,84 promila alkohola u krvi!

E. SADIKU- J. PETROVIĆ - E. A. - S.A.



Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.163
mob
Apple iPhone SE 2020
Danijela Vranić juče pala u depresiju!

Press, Mondo - 20. 09. 2011.00:28h Komentari (35)
Odlično sam, izjavila je po izlasku iz zatvora a onda otišla kući, spustila roletne i nikom se nije javljala...
Folk pevačica Danijela Vranić , koja je u nedelju uveče zbog vožnje pod dejstvom alkohola i napada na policajca noć provela u zatvoru, nakon izlaska na slobodu pala je u tešku depresiju.
 
Kako saznajemo, noć u ćeliji je provela sa ćebetom preko glave, a ujutru nije mogla da se seti nemilog događaja! Ona se juče nije pojavila u policijskoj stanici „Stari grad" da bi dala izjavu povodom napada na policajca Jugoslava Đ. već je poslala svog advokata.
 
Pevačica je, naime, u nedelju oko 21.30 sa 1,84 promila alkohola u krvi jurila džipom „rendžrover" kroz centar Beograda, prolazeći kroz crveno svetlo na semaforu i ne obazirući se na policajce. Nakon što je patrola uspela da je zaustavi kod hotela „Moskva" i izvuče iz auta, Danijela je udarila pesnicom policajca, lupila mu šamar i pocepala košulju!
Zbog napada na službeno lice i vožnje pod dejstvom alkohola kraljica splavova privedena je u policijsku stanicu „Stari grad" u Ulici Majke Jevrosime, a tokom noći je prebačena u ćeliju SUP-a u Ulici 29. novembra, koju je napustila juče ujutru u pet časova i deset minuta.

- Policajci su je doslovno nosili do ćelije u kojoj je morala da provede noć na trežnjenju jer je odbijala da sarađuje s njima. S obzirom na to da je sat vremena vikala na sav glas, psovala, pretila i otimala se policajcima dok su je privodili, u ćeliju je došla potpuno iscrpljena.
Odmah je legla na krevet, pokrila se ćebetom po glavi i zaspala. Spavala je skoro do pred izlazak. Ujutru se žalila na glavobolju i bilo joj je potrebno malo vremena da shvati gde je i šta se sve dogodilo - kaže naš izvor blizak policiji.
„Kraljica splavova" tokom jučerašnjeg dana zatvorila se u stanu na Novom Beogradu, spustila roletne i nije izlazila niti odgovarala na telefonske pozive.
- Danijela je u teškoj depresiji jer je shvatila koliko je daleko otišao njen problem s alkoholom. Pošto se ne seća svega što je rekla policajcima i trenutka kada nije htela da izađe iz auta da uradi alko-test, zabrinula se za stranu svoje ličnosti koju je ispoljila pod dejstvom alkohola. Dodatno joj je teško jer je ta priča osvanula na naslovnicama svih novina - kaže naš izvor blizak pevačici.
 
Drugi izvor navodi da je juče čim je izašla iz pritvora izjavila za jedan naš nedeljnik, da se oseća bolje nego ikada(!?).
- Odlično sam, nikad se bolje nisam osećala, samo sam malo umorna i neispavana. U pritvoru su se ponašali korektno prema meni - rekla je Danijela i  dodala da će detalje hapšenja otkriti u emisiji "Ekskluziv" na TV Prva.
 
Prema Zakonu o bezbednosti saobraćaja, Danijeli preti kazna oduzimanja dozvole na godinu dana, šest kaznenih bodova i 25.000 dinara, koje može kompenzovati ležanjem u zatvoru.

Ana Nikolić:
Pijana više ne sedam za volan

Pop pevačica Ana Nikolić u novembru prošle godine napala je policajca koji ju je zaustavio tokom vožnje i utvrdio da u krvi ima 2,04 promila alkohola.
- Otad zovem taksi svaki put kada popijem čašicu alkohola. Bilo mi je teško jer sam dospela na sve naslovnice, ali se nadam da je to bar u nekim ljudima probudilo svest da takve stvari ne treba raditi. U takvom stanju čovek nije svestan koliko u saobraćaju može da naudi sebi i drugima - ističe Ana.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
ко је ова калаштура? Smile

чек да видим....



није лоше...може за бразерс,тичер,мадер,милфхантер итд...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Citat
Odlično sam, nikad se bolje nisam osećala, samo sam malo umorna i neispavana. U pritvoru su se ponašali korektno prema meni - rekla je Danijela i  dodala da će detalje hapšenja otkriti u emisiji "Ekskluziv" na TV Prva.

Sta sve nece uraditi zarad dva minuta na televiziji.... Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.163
mob
Nokia krntija
Ova je dobila temu? Ja juče video ovu vest, mislio da bi bila dobra za stjupid spojld hor, al onda skontao da je isuviše nebitno.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
neko izdaje CD-ove,neko kompilaciju svih pijanstava
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Jadna ona Smile



















Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
Шлюха
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.163
mob
Nokia 
Jos jedna u nizu pevaljka sto je pusila pandurima zbog prolaska na crveno - i sada ona "ima veze"  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Motorola 
Jos jedna u nizu pevaljka sto je pusila pandurima zbog prolaska na crveno - i sada ona "ima veze"  Smile

Kako znas da je pusila,koja je jos pusila pandurima?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.