Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:36:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dali - Ja sam genije  (Pročitano 12081 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: sarmica
Citat: Arianna
Citat: sarmica
ja licno nisam toliko odusevljena slikama (mislim, ima i boljih slikara

Zavisi iz kojeg ugla gledas...  


naravno.
postovanje prema onome sto je radio, svakako, abnormalno, ali divljenje, samo prema jednom malom broju njegovih dela.

Slazem se. Medjutim, ja se divim velikom broju njegovih radova, jer pored toga sto mi se dopadaju, radio je nesto potpuno novo- a to ni u kojem slucaju nije lako, treba puno hrabrosti.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
hvala (za link)... ulepšao mi je dan
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat: Arianna
...ja se divim velikom broju njegovih radova, jer pored toga sto mi se dopadaju, radio je nesto potpuno novo- a to ni u kojem slucaju nije lako, treba puno hrabrosti.


ili ludosti
ok, slazem se da je novo, ali da li treba prihvatiti kao dobro i pozitivno sve ono sto je "novo" ili neobicno?
sa druge strane nije li pogresno bezati od stvari koje nisu bas uobicajene?

but, ti si ovde psihijatar, pa proceni sama :wink:
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@sarmica


Da li si procitala njegovu knjigu Ja sam genije ?!
Ako nisi procitaj i delom ce ti biti jasno sta Arijana hoce da kaze.

Tacno je da to sto je novo ne mora biti i dobro ali osvrni se malo po istoriji i pogledaj koji je genij od umetnika (mislim i na slikare, pisce, muzicare) pa cak i koji od naucnika je bio shvacen od svog vremena?! Retko koji da je ziveo u svojoj slavi. Ili su ga proglasavali ludim ili je njegovo delo cenjeno kao lose. Moj neki optsi zakljucak bi bio da nove stvari svako licno i ponaosob treba da pogleda, razmotri i odluci svidja mu se ili ne a ne da sa predrasudama osudjuje ili ne ceni radi i trud...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Retko koji da je ziveo u svojoj slavi

Ne mogu svi SF biti Smiley
Salim se Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
ocigledno da sam bila nejasna.

SAnja apsolutno sam shvatila sta je Arianna htela da kaze, samo sam pokusala da svoju tacku gledista obrazlozim i eventualno pokazem da postoje bar dva ugla iz kojih na dalija moze da se gleda.

nisam rekla da dali nema pojma, ali sam rekla da nisam bas njegov ljubitelj.

knjigu sam procitala i udisevljena sam, zato sam i pomenula ludost. svakako sam fascinirana vecim delom onoga sto se nalazi u knjizi ali isto tako postoje i situacije za koje bih ja rekla, jednostavno razmazen, znaci ni lud ni genije.
i veruj da ako neko razume te "neshvacene" to sam ja, stvarno imam razumevanja za takve ljude i za ono sto rade, ne nipodastavam niciji rad, cak mi zbog mojih reakcija i na to kako gledam neke od tih "neshvacenih" svi kazu da nisam normalna.

osim toga "njegovo vreme" je proslo, jos za zivota je postao slavan, uvek je bilo onih koji ga vole i onih koji ne, tako da ne vidim bas kakve veze ova konstatacija ima sa mojim komentarom.

u svakom slucaju, nisam nista lose htela da kazem o daliju, sve sam savrseno razumela (valjda  :wink: ) i samo sam rekla da nije moj omiljeni umetnik.

uhhhhh....
ako vas ne mrzi citajte, ako vas mrzi necu se naljutiti :wink:
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
ja sma procitala sta si napisala ali.... dana sam od 8 na faxu... dvaipo sata programskih jezika, dvaipo sata baza podataka, dva sata elektronskih racunarskih sistema i dvaipo sata matematike i ja vise uopste ne funkcionisem!... sutra cujes nesto pametno od mene Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat: SAnja
ja sma procitala sta si napisala ali.... dana sam od 8 na faxu... dvaipo sata programskih jezika, dvaipo sata baza podataka, dva sata elektronskih racunarskih sistema i dvaipo sata matematike i ja vise uopste ne funkcionisem!...


     

posle svega ovoga verujem da ne funkcionises Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A sta ja da kazem.... svako jutro bio od 7 u skoli do 2 od 2 do 6-7 radio jedno, od 7 do 11-01 drugo pa na spavanje....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Da ali ja nisam SF
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:36:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.