Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:31:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da zvoni kad stigne novi e-mail  (Pročitano 8009 puta)
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
то није тема, ја ево нпр користим Оперу, и кад се лепо подеси најбржа је... такође, на peacekeeper benchmarku има неупоредиво боље резултате од Мозиле, као и на свим другим икад виђеним и невиђеним benchmark тестовима : V8, kraken, sunspider итд...

Кад кажем боље, мислим рецимо овако :
peacekeeper:       Firefox 1200 poena, Opera 3100 poena            - бољи је што већи резултат
sunspider:             Firefox 2120.7ms,    Opera 646.6ms                   - бољи је што мањи резултат
Celtic Kane:          Firefox 95                 Opera 214                          - бољи је што већи резултат
V8 - verzija 5        Firefox 207               Opera 1677                        - бољи је што већи резултат

________________

И после ће ми неко рећи да је нормалан овај свет у коме Мозила има 35% тржишта, а Опера 4%...  Smile

Извинте за офтопик, ал морао сам  Smile

Ко не верује у податке, може да проба, мада је мени комп доста стар, па би требало да имате много боље резултате, али ће свеједно бити исти односи између њих  Smile
_______________________

Толико о томе ко шта користи...
На тему: Користи или дадатке у Фајефоксу, Хрому, или подеси налог у Опери, или екстерну апликацију за проверавање  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
то није тема, ја ево нпр користим Оперу, и кад се лепо подеси најбржа је... такође, на peacekeeper benchmarku има неупоредиво боље резултате од Мозиле, као и на свим другим икад виђеним и невиђеним benchmark тестовима : V8, kraken, sunspider итд...

Кад кажем боље, мислим рецимо овако :
peacekeeper:       Firefox 1200 poena, Opera 3100 poena            - бољи је што већи резултат
sunspider:             Firefox 2120.7ms,    Opera 646.6ms                   - бољи је што мањи резултат
Celtic Kane:          Firefox 95                 Opera 214                          - бољи је што већи резултат
V8 - verzija 5        Firefox 207               Opera 1677                        - бољи је што већи резултат

________________

И после ће ми неко рећи да је нормалан овај свет у коме Мозила има 35% тржишта, а Опера 4%...  Smile

Извинте за офтопик, ал морао сам  Smile

Ко не верује у податке, може да проба, мада је мени комп доста стар, па би требало да имате много боље резултате, али ће свеједно бити исти односи између њих  Smile
_______________________

Толико о томе ко шта користи...
На тему: Користи или дадатке у Фајефоксу, Хрому, или подеси налог у Опери, или екстерну апликацију за проверавање  Smile


Koristio sam Operu neko vreme, ali pocela je nesto da baguje (po obicaju, pogotovo ove novije verzije), pa sam presao na Firefox, koji je skoro pa odlican Smile Da cisto kazem, na dr. kompu, koji je bolji, tj, jaci od mog, nekad treba i po pola minuta da se Opera otvori, i desava se da "crkne" sama od sebe.

Dok recimo na istom Firefox ucita za nekoliko sekundi, i radi odlicno.I to je bas jedna od poslednjih verzija... Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Искуства су различита, као и увек, мени се Опера рецимо пали за 3-4 секунде, Фајерфокс бар 6-8 секунди..

Никад ми се није десило да ми стабилна верзија Опере падне у раду, али никад.. што не могу рећи за Мозилу...

Уосталом ја уопште не коментришем ко шта воли, и дал зна нешто да подеси, да ресетује профил са времена на време итд...

Ја прочам о резилтатима конкретним... а ту не подразумевам само ово што сам написао, јер сам поприлична цепидлака, и ситничар, па у том контексту инсталирао сам неке штоперице на компу, па мерим времена учитавања одређених страница у Фајерфоксу и Опери...

Имаш доле на дну форума оно : "Baneri Foruma"...
Обриши кеш меморију у оба претраживача, отвори бурек прво у МОзили рецимо, сачекај да учита индекс, и чим кликнеш на онај линк банери, упали штоперицу, заустави је кад учита све... Биће непрецизно у оквиру једне секунде...
После затвори МОзилу и упали Оперу, и уради исто...

Код мене :
Опера 11 : 7-8 секунди
Фајерфокс 3.6.13 - 11,5-12,5 секунди
Фајерфокс 4.09 бета пре - 13-14 секунди...


Исто понови на било којим захтевнијим страницама, где ће доћи до утицаја систем рендера и енџин, јер просто на малим страницама то не може н и да се осети...
________________________

Извињавам се за офтопик модовима  Smile

Дакле, свако има право да користи оно што њему одговара, и воли и то стоји, али стоји и рецимо ово : Ја имам голфа 2, и бржи је од југа, ти имаш југа, ти волиш југа, и он теби више одговара него голф, али то не мења ситуацију да је голф бржи... (притом разлике у резултатима су много веће него између голфа и југа)...  Smile
_______________

О теми :
Како год окренеш, мислим да је увек боље избећи додатке у претраживачима, јер је доказано да сваки успорава, како му се додају екстензије/адонси...
Дакле неки mail nofitier, који стоји у "system tray" и проверава налог на одређено време (минут, два, пет, десет... )  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Дакле неки mail nofitier, који стоји у "system tray" и проверава налог на одређено време (минут, два, пет, десет... )  Smile

Tacno tako Smile Ima dosta po netu takvih programa, mislim, ali ja sam na brzinu nabavio ovaj gmail notifier, i za sad radi dobro.

E sad offtopic... Smile

Pa mozda, ja imam naviku da otvorim 5-10 tabova, dok ja otvorim zadnji, 8 njih je vec ucitalo, na firefoxu, dok sam na operi primetio da recimo opet od 10, ucita sam 5, dok ja otvorim sve.

Al' dobro, zavisi...fora je, sto i na dr kompu, dok opera jebava na nekim sajtovima, evo brat udje na hotmail preko Opere, i ne moze da posalje mail + ga samo redirektuje na inbox...otvorio mozillu, i sve normalno udje, i ne zajebava. Smile

I onda opet...Da ne valja, ne bi ga ljudi koristili Smile

Browser Statistics Month by Month
2010    Internet Explorer    Firefox    Chrome    Safari    Opera
November    28.6 %                44.0%    20.5%    4.0%        2.3%
October    29.7 %                 44.1%    19.2%    3.9%         2.2%
September 31.1 %                 45.1%    17.3%       3.7%        2.2%
August    30.7 %                   45.8%    17.0           3.5%    2.3%

Itd, sa w3schools sajta, nznm koliko je tacno sad, ali...si upravu, mislim, svako ima svoj izbor, recimo meni IE, u zivotu ga ne bih koristio, zato i drzim "portable Operu" na kompu, kad mi treba za vise akounta negde (Firefox 1, Opera 1...), na nekoj igri, itd Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2010, 23:22:35 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Citat
I onda opet...Da ne valja, ne bi ga ljudi koristili

Ја нисам рекао да не ваља... са друге стране, скоро 29% користи Експлорер, што довољно говори о интернет популацији...

Опера неке сајтове не приказује како треба, јер многи имају аверзију, па чак кажу да њихов сајт не подржава Оперу, нећу сад да улазим у то зашто на гугловој страници не ради инстант претрага у Опери... зато што то Опера не подржава... како да не  Smile   Smile


Ја сам само рекао ово, иза чега стојим :
1.Никад ми се није десило да ми страница коју често посећујем буде учитана пре у Фајерфоксу него у Опери.. сем у оних 1% кад неки претзраживач просто закуца и престане да учитава страну...
2. Никада нисам наишао ни на један једини тест везан за брзину/перформансе Интернет Прегледача, на којем Опера није имала барем 50% бољи резултат него Фајерфокс...


________________

Зашто већина људи користи Фајерфокс :
1. Зато што им треба неки додатак без кога не може да се живи : "foxytunes" "weather" итд... - Ко ће још да подише плејер да промени песму, или да убаци контоле у систреј, иовако сви држимо срање мјузу, и никад нисмо чули за листе, где убацимо само ствари које нам се свиђају, укључимо рандом бирање и љуљај..... Не нама треба foxytunes, јер ми претражујемо веб, док одрађујемо тезгу - по професији смо Ди-Џејеви, па нам је то битно...
2. Не постоји, своди се на први...

Хвала, довиђења  Smile Smile

Ко ми пкаже скриншот неког теста где се Фајерфокс покарао боље, скидам капу, ко ми каже : "Тај и тај сајт ми учита у Фајерфоксу за 5 секунди, а у Опери за 9.." скидам капу (овде подразумевам да ако има блокираног садржаја, реклама итд, морају бити блокиране исте у оба претраживача, Опера има urlfilter.ini.. )

О теми :

http://www.gmailnotifier.com/

овај је солидан, има и звук и све, може и више налога  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
I onda opet...Da ne valja, ne bi ga ljudi koristili

Ја нисам рекао да не ваља... са друге стране, скоро 29% користи Експлорер, што довољно говори о интернет популацији...


Ја сам само рекао ово, иза чега стојим :
1.Никад ми се није десило да ми страница коју често посећујем буде учитана пре у Фајерфоксу него у Опери.. сем у оних 1% кад неки претзраживач просто закуца и престане да учитава страну...
2. Никада нисам наишао ни на један једини тест везан за брзину/перформансе Интернет Прегледача, на којем Опера није имала барем 50% бољи резултат него Фајерфокс...


________________

Зашто већина људи користи Фајерфокс :
1. Зато што им треба неки додатак без кога не може да се живи : "foxytunes" "weather" итд... - Ко ће још да подише плејер да промени песму, или да убаци контоле у систреј, иовако сви држимо срање мјузу, и никад нисмо чули за листе, где убацимо само ствари које нам се свиђају, укључимо рандом бирање и љуљај..... Не нама треба foxytunes, јер ми претражујемо веб, док одрађујемо тезгу - по професији смо Ди-Џејеви, па нам је то битно...
2. Не постоји, своди се на први...

Хвала, довиђења  Smile Smile

Ко ми пкаже скриншот неког теста где се Фајерфокс покарао боље, скидам капу, ко ми каже : "Тај и тај сајт ми учита у Фајерфоксу за 5 секунди, а у Опери за 9.." скидам капу (овде подразумевам да ако има блокираног садржаја, реклама итд, морају бити блокиране исте у оба претраживача, Опера има urlfilter.ini.. )

О теми :

http://www.gmailnotifier.com/

овај је солидан, има и звук и све, може и више налога  Smile

Ehem...o temi...taj mi se cini kao dobar, ja imam onaj jednostavniji, sto isto pise koliko imas unread maijlova, pocetak svih, itd...

Sad...za prvo, za Operu...nisam gledao tacno u sekunde, ali ima u Firefoxu opcija da se podesi, da prakticno "koristi" net potpuno, i onda cini mi se radi brze...jbm li ga sad tacno kako se zove, posto sam namestio pre koji mesec.

Drugo, nisam gledao rezultate po netu... Smile

Firefox...barem ja nista od toga ne koristim, teram za muziku good ol' Rad Light Smile Radi skoro pa odlicno.Ne zauzima mnogo memorije, itd.

Da li postoji Redirect Remover addon za Operu? Smile Cisto pitam, da znam Smile

...

Da, cisto da napomenem stvari koje sam video u Operi...
Nema u podesavanjima da se namesti da kad kliknem "Open in new tab", da ne prebacuje tamo odmah...nego mora "Open in backround tab".Open new tab mi je potpuno visak onda...dok u Firefoxu, znam da je odmah odozgore drugi iz navike, i ne moram da gledam kad otvaram.Dok u Firefoxu, ima u podesavanjima...

Otvori 20 tab-ova...da vidim kako ces da kliknes na njih u Operi Smile Umesto da ostave u "full" tabu, tj, da bude isto kao kad su samo 2 otvorena, pa da skrolujes levo/desno, kao u mozili, oni stave sve u tom windowu, pa se ti jebavaj onda, kako znas i umes.Sad trazim resenje za to po googlu...

Umesto da kao u Firefoxu download otvori u malom tabu, ono otvori u novom tabu, koji je preko celog ekrana...to moze da se sredi, ali mora da se jebavas bese po Opera:config-u .

Kad otvorim novi tab...ode na kraj...ima opcija da ide odmah pored, ali umesto sledeci koji otvorim, da ide iza njega, on jos uvek ide pored onog na kojem sam, ako kapiras...

itd, ima jos, ali sam vec te neke stvari sredio, i zaboravio...U svakom slucaju, u Firefox-u, ima sve pod Tools-Options, dok u Operi moras prvo google, pa ako imas srece da nadjes na nekom od sajtova, pa onda opera:config, ili da se jebavas po standardmenu.ini, a Firefox za 1-2 min sve podeseno. Smile

Da...http://www.wikihow.com/Make-Firefox-Load-Pages-Faster ...http://www.techradar.com/news/software/applications/8-hacks-to-make-firefox-ridiculously-fast-468317    Smile

Btw, probaj ovo za tab-ove...otvori 15-20...jos ako imas manji monitor, oces qrac da otvoris tab neki, a da ga ne zatvoris...dok u firefoxu... Smile Smile

Edit:

Ako znas resenja za ovo sa tabovima u Operi, da ih otvara kao u Firefoxu, a ne da ih "stisne" sve...napisi...cini mi se da nema, ali cu jos gledati po google-u...

Edit 2: Nvm, snasao sam se...wrap to multiple lines...nije to to, ali moze da prodje.Bas me zanima sta ce da urade oni koji otvore 50+ tabova, pa im dodju do pola ekrana... Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2010, 00:32:26 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Што се тиче хакованња Фајерфокса, све сам урадио, и нема подешавања које немам, а везано је за убрзавање, да није тога страница о којој сам причао би била учитана у Опери за 8-9 секунди, у Фајерфоксу нема шансе мање од 16 секунди....  Smile

Што се тиче табова, управо сам отворио профиле скоро целог бурек тима, неких 40 табова, поред овог у коме пишем и сви су нормално учитани и на све могу да кликнем опуштено, као и да их затворим..
Мене лично нпр нервира опција скроловања табова, или још горе, ређања табова у више редова...
Што се тиче самог таба, реци ми како у Фајефоксу постижеш да имаш рецимо 4 таба, тренутно се налазиш на првом слева, одеш на последњи, погледаш нешто, завториш последњи, и он да те врати на онај таб на коме си био, не на онај који је предпоследњи.. - не може без екстензије..
Што се тиче фокусирања таба, има опција "Open new tab next to active", ако је штиклираш радиће оно што јој име каже, отвориће увек нови таб, поред тог у коме је отворен, без обзира где је његов апозиција мењу табовима..
Ако опција није штиклирана, онда ће нови таб увек отварати на крају, скроз десно...

Што се тиче самих опција у претраживачу, не рачунајући : opera:config / about:config
стварно немамо о чему да причамо, отвори прозор са опцијама Фајерфокса и прођи кроз све табове и изброј све Опције, онда то исто уради са опцијама у Опери, видећеш да их у Опери има барем дупло више...

Свима нама фале неке опцијице кад прелазимо на друге претраживаче...

А на конто табова, замисли да их ја имам 30, и знам им позиције, а претраживач ми скролује табове, односно виде се прва 4, шта да радим... једном руком да скролујем, а другом да ставим воду, мало сачекам да проври, и после закувам кафу, док он мени дође на последљи/предпоследњи таб  Smile


__________________________________
едит:
Ево још мало обавештача да је пристигао мејл :
http://www.giveawayoftheday.com/gmail+tray+notifier/
« Poslednja izmena: 27. Dec 2010, 00:41:54 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
једном руком да скролујем, а другом да ставим воду, мало сачекам да проври, и после закувам кафу, док он мени дође на последљи/предпоследњи таб  Smile



 Smile Smile

Meni to odlicno radi, u sekundi sam tamo ;P

Pa ako odem na poslednji, ne planiram da se vracam na pocetak... Smile Ne pamtim kad sam to uradio, iskreno Smile Mozda ne moze bez extenzije, ali makar ima za firefox, skoro sve moguce...i treba ispod 2 min da se nadje, skine, instalira...dok ja krenem za neka opera podesavanja da trazim, bez 5-10 min da pronadjes, iz 3 lepe materine, i onda da podesis.

Next to active thing...da, tu si mozda u pravu, ali (mozda zbog navike), lakse mi je kad otvorim 5, i zadnji koji sam otvorio, bude na kraju...a ne da moram da odem skroz na kraj, da bih video prvi, kojeg sam sa razlogom otvorio prvo.

Da, primetio sam, ima vise...preko 50% koje su "obicnim" userima nepotrebni Smile

Za skrolovanje, bolje tako, nego da stisne sve...desavalo mi se mali milion puta da zatvorim grekom neki, jer je stisnulo tabove sve...a u pm.

Redjanje tabova, definitivno je lose, ali sta cu kad nema opcija za skorlovanje cini mi se, bolje ovako, i onda makar vidim po nazivu sta je, ono sto trazim.Dok normalno onako stisnuto, moras da stanes na svaki, da bi video kako se zove sajt, tj, stranica, pa da znas dal' je to sto trazis...

Na temu...e jbm li ga sad Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
ајде овако, не кажем да је лошији, само кажем да се спорији, за шта имам конкретне доказе  Smile
За додатке стоји, када ми докажеш да се ~брзина/свежина/реакција при промени табова/количина заузетог рама..итд~ неће смањивати сходно броју додатака који су убачени, знам људе који их држе то 15-20, и њима је скроз ок што им се претраживач подиже преко 15-20 секунди, и што кад мењају табове, могу да оду да кењају, док он промени на други таб...

Ко каже да је икад постојала апликација, која се није успоравала, и дуже подизала, затим постајала све спорија, инсталацијом разних додатака/плагинова/скинова, тај не да лаже... него баронише за Нобела...  Smile

Дакле, ниједног тренутка нисам рекао да је Фајерфокс лош, ја од 2005 године, од кад сам увео АДСЛ, стално наизменично користим ова два претраживача...
Све је тренутно боље од Итернет Експлорера, и његових деривата (Макстон ,Гирн...)
мада је чак и ИЕ мало бољи, односно, сад је можда 300% лошији од конкурената, док је то пре било много више  Smile


___________________
Подвлачим црту, нећу више да тестирам стрпљене модератора клинике, извињавам се још једном  Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2010, 01:15:25 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Za prvo, pa, zavisi i od net-a/ram-a, a i od samog Windows-a (verujem).Posto meni recimo brzo otvara Firefox, dok se desavalo da cekam preko 10 sec za Operu, kako kad.To dok sam imao instaliranu, ne portable Smile

Znam, nisi rekao da je los Smiley.Ali dok Firefox ima neke recimo, ove opcije sto sam napisao gore (+ mnogo addons), Opera nema, ima widgets, ali i to malo, i neke opcije koje treba da su tu, nema...a nista ih ne bi kostalo da ubace.

Tako sam i ja...dok mi opera nije ublokirala, i uopste nije htelo da otvori...ni posle restarta.

IE, je blago receno katastrofa...

Priznajem, dosta off-a, tako da i ja palim sa teme Smile


Bas cu da vidim da skinem onaj dr. program, ili neki slicni, umesto gmail notifier-a, cisto da vidim dal' je ista bolji, i jel' ima opcija da se namesti na koliko min da proverava mail Smiley
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:31:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.