Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:37:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Da Vincijev kod" nije plagijat  (Pročitano 6074 puta)
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Snimaju se naravno, ali upozoravam te da ne gledas svakojako smese na tu temu jer ces odustati i ako si pobornik Dana Browna i ako si protiv njega... recimo "Dekodiranje Da Vincijevog Koda" vece smece od dokumentarca nisam nikad gledao (osim USA propagandnih, ali oni ne obuhvacaju tematiku...)
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ei Jehovan poika ansaitse kunniaa!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33
секташка књига
još kada bi ti znao šta je sekta sve bi bilo lepo...
IP sačuvana
social share
Kad je teško - Rosoner!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Nothing Else Matters

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 64
Zastava Valea Teilor
mob
Samsung jebem li ga
"Da Vincijev kod" je za one koji malo razmisljaju svojom glavom, kao i "Andjeli i demoni", "Digitalna tvrdjava" i najnovija Braunova "Tacka prevare". Oni koji nisu procitali ili shvatili o cemu se sve tu radi, ne bi trebali da trose svoje i vreme drugih na pisanje glupih komentara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Cek.. cek...
Audiatur et altera pars ~ Cujmo i drugu stranu

Svako ima pravo na svoje misljenje.. Inace, ne slazem se da ne treba gledati raznorazne serije snimljene povodom ove knjige.. Treba sve te pro et contra informacije uzeti, razmisliti o njima i doneti konacan sudi.. istina je uvek negde izmedju.. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Imam sve te knjige od Dana Browna na engleskom, a to mi je dosta muka citati... Smile

Slazem se s Aneom da treba procitati dosta knjiga, tekstova, rasprava o doticnoj temi da bi se moglo osnovati kakvo-takvo misljenje o svemu tome... Sve je to vrlo zanimljivo pocevsi od masona, iluminata, tajnih sekti, tajnih organizacija itd.  Smile

Procitati samo "Da Vincijev Kod" od Dana Browna i zabrijat o tome je kao da kad gradite kucu postavite vrata, a jos nemate niti temelja niti zidova - cudna usporedba, ali je prilicno tocna  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Definitivno, covek uci dok je ziv.. Smiley
Hm.. Kod.. na engleskom.. neka hvala Smile
Kupila sam stampano izdanje, ali sam kasno primetila gresku.. tj. fali mi jedna strana Smile
Doduse, ne narusava se tok price, posto je u pitanju prazan hod.. ali ipak.. malo je neugodno ... Smile
Inace, kad je u pitanju tema - tajna drustva - knjiga koja mi je najteze pala, ali apsolutno najbolja je Fukoovo klatno Umberta Eka... tih 750 stranica su bile kao 750 godina robije, ali isplatilo se Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Najgore je doci kuci umora, sjesti iprocitati nesto i onda zbog manjka koncentracije ponavljati recenicu deset puta... jos kad ubace neku englesku rijec koju nitko ziv ne koristi, a ima nekoliko znacenja, nikad kraja ludnice  Smile

Od Umberta imam samo onu knjigu o ruži, a dan budem i dalje doslijedan svoje nesposobnosti nemam pojma gdje je.  Smile
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Da, uvek je najteze krenuti.. Smiley
Sta ja znam, glavni problem sa Ekom je sto je on ipak jedna hodajuca enciklopedija, stvarno intelektualac par excellence...
I onda u zelji da upozna svet sa svojim znanjem, nas uboge citaoce bombarduje tolikom kolicinom informacija da je u  pojedinim trenutcima potreban predah... Npr. "Ime ruze" sam citala nekih 3 nedelje, "Fukoovo klatno" skoro 2 meseca.. "Ostrvo dana predjasnjeg" pocela sam da citam jos pre godinu dana i fali mi jos poglavlje, dva.. Jednostvno.. prezasicenje Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
A kako citas? Komp-rucno racunalo-mobitel-printer ili kupujes tiskana izdanja? Recimo OK je kupiti rucno racunalo za te stvari, cak i za neku malu lovu i nakrkati ga s e-booksima  Smile
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Jeste.. zavisi.. uglavnom stampano izdanje, posto na srpskom moze da se nadje jako mali broj knjiga u e-formatu... A, ono sto ne nadjem na srpskom, skinem preko Irc kanala i citam preko Rudenko Bookreadera.. na PC-ju naravno.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:37:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.