Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 10:45:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da se zacudite kad ovo procitate  (Pročitano 5589 puta)
12. Okt 2013, 14:53:55
Zodijak
Pol
Poruke 2
Browser
Opera 12.16
Pozdrav ja sam Aleksa saslusajte moju pricu i odgovorite mi molim vas nesto strucno. . .
Lecim se na Kliniku za Neuroglogiju i Psihijatriju Dece i omladine Dr. Suboticac jos se lecim Palmoticeva Dnevna Bolnica za Adolescente i jos se lecim Tirosova kod neurologa procitajte dolle moj problem. .

Lecim se od dijagnoze F92 -Poremecaj ponasanja u detinjstvu tj.  u adolescenciji,ovako da predjemo na stvar pijem lekove Ripolept,Anafranil i nista drugo ovako sto se tice mojeg zdravlja sve je to ok samo me nesto zainma,
Oduvek sam osecaj energiju u rukama i svaki 3 dan sanjam da mogu da lecim ljude imam jaku energiju
jedna zena bioenergeticar iz bojnika mi je rekla da mogu da lecim ljude ali ne znam kako da ih lecim kada stavim na nekoga ruke osecam kako prelazi sad me interesuje doktorka mi je rekla da nisam psihotican niti imam sizofr. .  
niti ista kako osecam tu veliku energiju i tako se cudno osecam rekao sam to majku ali one kaze doce sve u svoje vreme pa bih podelio iskustvo sa nekim ko je jos to prosao i imao veliku energiju nemoj sad da kazem da sam vidovit ali svaki put dodje mi pomisao sta ce mojoj porodici da se desi od toga 60% tacno a 40% netacno i svaki put se nesto desi ne bas svaki ali retko sta pomislim desava se molim da mi se neko obrati na privatnu poruku nije laz nije nista samo mi treba pomoc ja sam rekao kod psihijatra to ali medicina je medicina !
Inace 99,sam godiste iauu zaboravio sam tacke !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
HTC Sensation
Ko te leci u Tirsovoj?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Citat: malkin link=topic=614272. msg11248624#msg11248624 date=1381594222
Ko te leci u Tirsovoj?


Neurolog neka Vesna
gastroentelog Dr. Lekovic
i niko vise imam nameru da idem kod Dimitrijevica sa Neurologije mozda i privatno jbg takav je zivot
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
HTC Sensation
Menjaj doktore..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Nokia 6630, valjda
Menjaj doktore..

Smejem se vec 15 minuta...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Rano si poceo da konzumiras neke stvarcice...Mani se toga i idi igraj neki sport...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ne sekireaj se-...i ja recimo ljecim ljude uspjesno..od depresije i reume ljenosti ..neodgovornosti..i tako...
moje metode su jednostavne...par samara i cizma u guzicu..i asov sa slomljenom drskom...
i cijeli dan kopa stojece rovove..a ja stojim u blizini sa onim komadom slomljene drske i dajem mu podrsku.-...kad malo stane... ja ga opizdim s njom po glavi
narvno terapija se primjenjuje samo zimi kad zemnlja smrzne.. Smile
posle toga im svaka bol..dodje..ko dasak vjetra...u usporedbi sa tom terapijom...
...a depresija ni ne znaju sta je...i sve pitaju jel treba sta iskopat ..jel treba trcat...pentrat se..ma sve rade...sa pjesmom...

tako sinko moj i tebe treba malo kroz sake propustiti...i malo uoposliti...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Juce mi je bio definitivno najgori dan u zivotu.  Smoricu ko ovo bude citao, ali moram ovo izbaciti iz sebe.  Nemam pojma koji mi se vrag juce desio.  Udjoh u parfimeriju, pogledah i uzeh sta mi je trebalo, a medju tim stvarima koje su mi trebale uzeh i jednu koja mi nije trebala.  Ne platih je i uhvatili su me.  Ok, platih kaznu.  Slucaj ce na sud, priznacu naravno, opet cu platiti kaznu.  Ne osecam strah.  Osecam uzasno velik sram.  Ne spavam, ne mogu ni da jedem.  Ubi me savest.  Ubi me sramota.  Toliko se stidim da nikom to ne mogu poveriti, a osecam da cu explodirati.  Evo, place mi se.  Mozda mi pomogne.  
Pozzzzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Alcatel One Touch
Pozdrav ja sam Aleksa saslusajte moju pricu i odgovorite mi molim vas nesto strucno. . .
Lecim se na Kliniku za Neuroglogiju i Psihijatriju Dece i omladine Dr. Suboticac jos se lecim Palmoticeva Dnevna Bolnica za Adolescente i jos se lecim Tirosova kod neurologa procitajte dolle moj problem. .

Lecim se od dijagnoze F92 -Poremecaj ponasanja u detinjstvu tj.  u adolescenciji,ovako da predjemo na stvar pijem lekove Ripolept,Anafranil i nista drugo ovako sto se tice mojeg zdravlja sve je to ok samo me nesto zainma,
Oduvek sam osecaj energiju u rukama i svaki 3 dan sanjam da mogu da lecim ljude imam jaku energiju
jedna zena bioenergeticar iz bojnika mi je rekla da mogu da lecim ljude ali ne znam kako da ih lecim kada stavim na nekoga ruke osecam kako prelazi sad me interesuje doktorka mi je rekla da nisam psihotican niti imam sizofr. . 
niti ista kako osecam tu veliku energiju i tako se cudno osecam rekao sam to majku ali one kaze doce sve u svoje vreme pa bih podelio iskustvo sa nekim ko je jos to prosao i imao veliku energiju nemoj sad da kazem da sam vidovit ali svaki put dodje mi pomisao sta ce mojoj porodici da se desi od toga 60% tacno a 40% netacno i svaki put se nesto desi ne bas svaki ali retko sta pomislim desava se molim da mi se neko obrati na privatnu poruku nije laz nije nista samo mi treba pomoc ja sam rekao kod psihijatra to ali medicina je medicina !
Inace 99,sam godiste iauu zaboravio sam tacke !
   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 10:45:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.