Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da razjasnimo nesto...  (Pročitano 12404 puta)
28. Feb 2004, 06:04:56
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Evo bas sam pre par dana poceo malo da citam poruke na ovom forumu i stvarno su me iznenadili poneki komentari! I onda dolazi pitanje da li na ovom forumu ima i jednog pravog srbina??? Ili se samo tako nazivate jer je to cool??? Evo jedan primjer zbog cega postavljam ovo pitanje: Diskusija je bila o Karadzicu i Mladicu itd. i neko onda poce pricati o srebrenici i da ga je sramota da je srbin! E pa da ti objasnim sinko, mi srbi smo uvijek bili oni "zajebani" na balkanu! Onoliko naroda poklase ustase u jasenovcu i niko ni rijeci jedne ne prica vise o tome a 800 000 neduznog naroda umrije pod onakvim uslovima a sto je jos tuznije 400 000 srpske dece je tu isto umrlo i niko ni rijeci o tome! I onda je dosao taj rat i pokolj i srebrenici (trenutni broj nadjenih tijela je oko 7000) i cijeli svijet digao buku kao i nasi mladi na ovom forumu, i sad se stvarno pitam da li vi uopste znate o cemu pricate??? Pa Jasenovac ni ne spominjete a srebrenica je srpska sramota je li??? Pa koliko su nas samo pobili na kosovu a vi ponovo o srebrenici pricate! Neka vas bude sram sto ste srbi, neka vas bude sram sto ste pravoslavci jer isti ste oni koji su nas pre puno godina sve hladnokrvno klali u jasenovcu! Neka vas je sramota!!!
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cool je biti nacionlista? [!??!]
Nisam primetio.. napritiv ... kad kazem da sam srbin gledaju me ko kanibala... al nemogu da ti opisem koliko me za to boli kurac Smiley
Vukovar - 800 000 ljudi i 400 000 dece
1 200 000 stanovnika imao vukovar?
Ne znam malo su sve te broje prenaduvane ako se gleda samo poslednji rat.
Jasenovac je druga prica, za jasenovac su krive USTASE a ustasa nikad nije bilo isto sto i HRVAT.
Pa koliko su nas samo pobili na kosovu a vi ponovo o srebrenici pricate!
Pa dobro, slazem se... mada su mnogo masovnih grobnica albanaca isto tako nasli, nikad mi nismo bili nevinasca.

Ajde nemoj mi iz Nemacke prospiati mudrost, nemoj mi srati cega se ja ili neko ovde stidi, dok zivis od Nemacke plate svojih roditelja, nemoj meni pricati kako da zivim u ovom sranju od zemlje. Mi smo je sjebali. MI! Ne hrvati i ne ameri i ne nemci, mi! Mi sto smo stoka pa ni revoluciju ne mozemo da uradimo kako valja, pa ni promenu vlasti ne mozemo kao ljudi da uradimo, mi jer sami ubijamo i odricemo se najboljih medju nama.
Da. Mi Smo stoka.
Volim nas jer smo nasa stoka... ali smo ipak stoka.

Jel ti se cita?

Citaj:

STA ZNACI BITI DOBAR SRBIN

Ne moze niko biti dobar Srbin, a da, pre sveg, nije dobar covek

Dobar Srbin, si ako imas slatku dusu kralja Vladimira, izdrzljivost Nemawinu, hristoljublje Savino, revnovawe Milutinivo, krotost Decanskoga, smernost Urosevu, pozrtvovanje Lazarevo, vitestvo Strahiwino, pravdoljublje Markovo, srce Jugovica majke, pouzdanje Milicino, blagost Jevrosiminu, milost Kosovke devojke, trpeljivost porobljenog srpskog roblja, vidovitost slepih guslara, mudrost srpskih svestenika i kaludjera, stidljivost narodnih devojaka, nadahnuce narodnih pevaca, darovitost narodnih zanatlija, otmenost narodnih tkalja i vezilja, jasnocu narodnih poslovicara, odmerenost i umerenost srpskih seljaka, sjaj Krsne Slave svih krstenih Srba.

Vaistinu i osnova i podloga svemu nabrojanom jeste vera Hristova. Ako ti nemas u sebi nijednu od pobrojanih vrlina slavnih ti predaka a ipak se nazivas Srbinom, onda si samo jedna cuvena firma na praznom ducanu. A to, mislim, nezelimo ni ja tebi ni ti sebi. Reci nekome: budi dobar Srbin a vera je sporedno, isto je sto i reci jednoj ovci: budi ti ugojena a pasa je sporedna.

Nemoze niko biti dobar srbin, a da, pre svega, nije dobar covek. U svetu, pak, niti je bilo niti ima kakve sile, koja moze coveka uciniti savrseno dobrim, osim sile vere Hristove. Nemoj, dakle, zeleti Srpstvo bez sadrzine. Ne bio ti covek bez pameti putovodja, ni srbin bez vere ortak. To ti zelim i pozdravljam.

[vladika Nikolaj]

Jel vidis ti takve Srbe oko sebe?
Kad ih budem video malo vise, bicu 200% ponosan na svoj narod.
Trenutno... nemam drzavu, nemam zastavu, nemam grb, nemam himnu, predsednika, vladu, skupstinu.... ne mogu majke mi.
Voleo bih da sam tolika budala, ali ipak nisam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Slazem se sa SF-om skoro po svakom pitanju... sem po jednim a on zna dobro na koji stavku ja mislim....

Ovde u Nemackoj neko da prica o Srpstvu..... preterano je.....

Zivim 28 godina ovde i nikad nisam ostavljen sam kad mi je trebala pomoc, nikad nisam izdat kad mi je trebala podrska, nikad nisam ignorisan kad mi je islo lose nego sto su to SRBI takozvani mogli da urade.

Imao bih dosta primera da navedem ali niko nebi citao post jer bi bio jedno 4 kilometra dugacak.....

Znaci, nemoj da mi pricaju o srpstvu oni koji zive u inostranstvu, a pogotovu ne oni koji zive u nemackoj.

Bio sam u Australiji, imam prijatelje u Kanadi i u Chicagu i u mnogim drugim mestima sirom sveta gde je mnogo ali MNOGO drugacije nego kod nas u nemackoj. Tamo su ljudi bar slozni.

Samo jedan primer:

Kad je bilo bombardovanje Srbije od strane nato-a, organizovane su demonstracije sirom sveta i evrope. U Becu ih je bilo SVAKI DAN skoro po desetak hiljada ljudi na ulicama. Najveca demonstracija u evropi je odrzana u Becu. U americi su bile pune ulice, u Sidney-u i Melburnu da ne pricam sta se radilo, a kod nas?????????????

Kod mene u Frankfurtu i okolini ima preko 60.000 hiljada srba, mi bre nismo bili u stanju da skupimo vise od 4000 ljudi, to nam je bio REKORD........

Nemojte ovde da pisete o nekim srpstvu i tome slicno a zivite u nemackoj......

U pravu si kad si reko da nas treba biti sramota i da smo izdajice, ali u to ukljuci i SEBE kao i ja sto uljucujem sebe mada sam bio na SVAKOM MITINGU ali ipak, zbog NASE (u celini) nesposobnosti i ja smatram sebe medju te ljude, zato bolje cuti.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Prvo i prvo mislio sam na jasenovac a ne na vukovar ali jebiga u 5 ujutru i jos onako ljut, stisne se uvijek pogresna tipka! Da ti kazem serbianfighter, nemam ja nista niti protiv hrvata niti muslimana, sve dok oni nemaju nesto protiv mene! Znam mi smo se sjebali i sad sjedimo u govnima! Ali brato citaj malo, sad sve dolazi na svjetlo, ko je poceo rat i zasto! Alija je htjeo suverenu Bosnu a srbe za srbiju, a ti isti srbi tu vec zive preko 500 godina a mozda i vise! Zato mi nemoj pricati da smo mi jedini krivci za sve jer to stvarno nije istina! Care-Dusane slusaj ja sam tek 2001 dosao u minhen, i znam sta mislis o tome da se ovde o srpstvu ne moze pricati! Ali brate dok si ti protestovao moji su na ratistu ginuli, nemoj da mislis da hocu da kazem da si izdajica ili nesto ali jednostavno je tako! Ja sam jos bio mali ali se sjecam da su granate padale oko nas i da je moj djed uvijek govorio "Majku im Ustasku". Tek 10 godina poslije sam shvatio sta je sa tim mislio, i poceo sam da citam i da se informisem, i brate vidio sam ko je kriv za sva ta govna, ne mi niti hrvati nego muslimani! Dobro ni hrvati nisu nevinasca, ali to sta je alija htjeo da uradi i koliko je samo mudzahedina u bosni, stvarno me cudi da je i jedan od nas u RS ziv! I zbog toga sam postao Nacionalista, i zbog toga volim zato sto sam srbin jer mi nismo genocidni sljam kao hrvati ili muslimani! Jasenovac ni oprostiti niti zaboraviti!!!
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da sumiram:
1. Hrvat i dalje nije isto sto i ustasa.
2. Musliman ti moze biti vrlo blizak rod, a da toga nisi ni svestan, to sto pogresno tumaci svoju svetu knjigu koja ponavljam jos jednom NIGDE NE POZIVA NA RAT!
3. Jasenovac je bio pre 50 godina, i to se ne sme ni zaboraviti, ali se ne treba ni toliko potencirati jer to nase mrtve vratiti nece... samo ce napraviti nove.
4. Podratime nisi ti izdajica, nije ni on, ne smatram vas izdajnicima, niti cu vas ipak smatrati, ali smatram da nema niko ko nije u govnima do vrata u ovoj zemlji da mi prica kako u njoj zivim i kako treba da zivim. Dok god ti i tvoja zena primate tacno 10x vecu platu nego moj otac i majka, malo je surovo da poredimo i pricamo o zivotu. Znam da ti neces pogresno shvatiti sve ovo.
5. U nemackoj ima 700 000 srba zvanicno, ej pa to je vise nego sto bilo koji grad sem BGD i ima [mada sumnjam da u BGD ima i toliko SRBA, ima stanovnika 2 000 000, ali srba je mnogo manje].
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
1. dosta Hrvata je bilo u ustasama! Ne opravdavam nazivanje svih Hrvata ustasama ali velika vecina je zasluzila taj epitet! I inace se monogi i danas dice time!

2. musliman ti ne moze biti blizak rod, jer je cak i da je rod to u nekom 6-7 koljenu! Sto je daleko! A to sto oni tumace njihovu svetu knjigu to je njihov problem ne nas! To ih ne opravdava! Naprotiv!

3. Nece pamcenje Jasenovca napraviti nove zrtve! A sto se pozivanja na njega tice, CSerb17 ga je spomenuo da bi smanjio znacaj Srebrenice i pokazao da su nase zrtva stotinama hiljada mnogobrojinije od njihovih i da se ne treba stidjeti sto si Srbin zbog Srebrenice! Mi smo mnogo cesce bili zrtve nego sto smo pravili zrtve na drugoj strani!

4. To za vani stoji! Ali ipak znaj da ni ovdje nije lako! Meni tu i tamo jer ja ne moram da radima, ali gledam one koji rade! I ovdje zivot kosta dosta vise nego tu. Sigurno da je neuporedivo lakse, ali nije lako! Znaj da ovdje ima dosta neobrazovanih nasih ljudi sto tek cini zivot ne podnosljivim!

5 Sto se tice broja Srba (velikim slovom Smile ) u Njemackoj treba znati da ne zive svi na jenom mjestu! To sto nisu organizovani kao negdje drugdje nije samo do ljudstva! Treba neko da ih animira! Pa neces Care ocekivati da sami izadju na ulicu i cekaju da jos neko dodje! U Becu su dobro organizovani! Ne znam sta je bio razlog slabog odziva tu gdje si ti ali ne sumnjam u odanost dijaspore!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Slusaj to sto ja dobijam 10x vecu platu od tvojih roditelja ne znaci da ja nisam u istim govnima bio kao i ti, pa brate ako toliko places da ti je u srbiji lose, nadji sebi nekoga i pici za njemacku, pa ces da vidis kako je nama ovde "lako"! Znas nama ovde iz guzice pare izlaze! To sto je rekao vojvoda pod brojem 3, potpuno podrzavam i slazem se sa tim! Ali doce tebi brate srbine jednom u glavu a onda ces videti sta sam mislio sa ovim svim!

P.S.: Moze i meni jedan dobar avatar??? Onako zna se se po srpski...
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@SERB:
1. Sad opet procitaj sta sam napisao, pa ako ne vidis da nigde ne pise to sto ste i ti i on odgovorili, onda definitivno imas problem sa vidom [u vezi jasenovca]
2. Ne izlaze vama pare iz guzice, samo nisam primetio da ako i malo mozga neko ima [pritom ocenjujem da nasi tamo tog istog mozga nemaju u velikoj vecini slucajeva] mozes ziveti do jaja.
3. Da li cu ja da odem ili ne to je moja stvar, ja cu prvo pokusati da uradim sve da se ovde snadjem i da ovde plivam po povrsini... ako postane nepodnosljivo oticicu... ali kad jednom odem... necu se vracati.
4. Avatar? Nesto nije jasno u pravilniku?

@VOJVODA:
6-7 koleno je dovoljno blisko za mene.
A za svetu knjigu.. ima jako mnogo onih koji pogresno tumace i svetu knjigu koju ti verujes i postujes... u sustini vise ih je nego onih koji je pravilno tumace.

A za dijasporu.
Zivot je tezak svuda, ali o jednoj stvari ne moras da razmisljas, ako radis znas da ces imati leba da jedes, a ne vidim da im i sa drugih osnova nesto fali. Sada sto vecina trosi novac neracionalno i glupo to je problem toga sto nikad nisu ziveli ovde kad su bila govna pa ne znaju da trose racionalno i pametno, ne kupuju ono sto im ne treba i ne bacaju pare u najskupljim prodavnicama u gradu.
Komp istih performansi moze kupiti i za 400 i 1500e. Ja cu kupiti onaj od 400 oni onaj od 1500 jer ima kuciste sa neonkom koje kosta 25evra, ali nema veze sjaji lepo. Kupice dvd rezac i ako im ne treba, kupice mis i tastaturu od 200e jer jako lepo svetle u mraku. Nebrojano puta sam se oko takvih stvari svadjao sa svima koji tamo zive, jer oni bacaju pare svakog meseca koje su barem duplo vece od penzija mojih matorih i recimo moje plate. Nek bacaju, kad se neko ponasa kao idiot nek se ponasa, samo nek mi ne sere kako mu je zivot tezak.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Citat
1. Sad opet procitaj sta sam napisao, pa ako ne vidis da nigde ne pise to sto ste i ti i on odgovorili, onda definitivno imas problem sa vidom [u vezi jasenovca]


Naravno jasenovac je bio pre 50 godina ali srebrenica se stalno jos spominje jebote! Ovako sam shvatio sta ti hoces da kazes, 800 000 srba je ubijeno i posle 50 godina hrvati cak nece da priznaju da su to uradili, 7000 muslimana ubijeno, srbi priznali, svaki put kad kazes da si srbin gledaju te onako kao ubicu! E pa vidis ja necu da zaboravim niti da oprostim iako to nece vratiti mrtve! Zar ce prica o srebrenici vratiti mrtve ako se ja budem sramio sto sam srbin???

Citat
2. Ne izlaze vama pare iz guzice, samo nisam primetio da ako i malo mozga neko ima [pritom ocenjujem da nasi tamo tog istog mozga nemaju u velikoj vecini slucajeva] mozes ziveti do jaja.


Pa jebiga ako se ima, stvarno se ima! Ali ja licno imam 200 € mjesecno za zivot a plata 2000€! Pitas se kako??? Da ti objasnim:

Stan: 900€ (Trosoban stan)
Telefon: 150€ (prosjek mjesecno, stvarno previse telefoniram)
Mobitel: 200€ (Previse telefoniram + pisem puno poruka)
Struja, Voda, Plin: 500€ godisnje a mozda i vise

I sad ti izracunaj, jos koliko moram dati za hranu, pice i ostalo! A jos trebam i dolje mojima nesto da posaljem itd.! Zar nije tezak zivot ovde???

Citat
3. Da li cu ja da odem ili ne to je moja stvar, ja cu prvo pokusati da uradim sve da se ovde snadjem i da ovde plivam po povrsini... ako postane nepodnosljivo oticicu... ali kad jednom odem... necu se vracati.


E vidis drugacije totalno mislimo, ja sam otisao da zaradim para a ne zato sto je dole nepodnosljivo, ja sam dole imao dobru platu (oko 200€) sa kojom sam mogao da prezivim! Ali sta cu ja dole?? 21 godinu, zavrsio informatiku! Sta ja dole da radim??? Tjerala me tehnika za njemacku buraz! Ali neboj se, vraticu se ja...

Citat
4. Avatar? Nesto nije jasno u pravilniku?


Ups, sorry nisam ni procitao pravilnik a pravo da ti kazem niti sam znao da ga ima! Znaci cekati jos do 150 upisa i onda traziti! Nema problema..
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vidis, kad se sabere ostane ti 700e mesecno posto imas 2000 oduzmes 900 oduzmes 200 i 100 i oduzmes 500/12 .
A to ti ostane toliko i pored toga sto imas trosoban stan koji ti svakako ne treba, ali volis ziveti po sistemu ima se moze se.
Inace... svi su otisli jer je ovde bilo zajebano cekajuci da bude bolje da se vrate... i niko se nije vratio.
Inace... uvek su mnogo bolnije sveze stvari iz pamcenja od onih koje su matore 50 godina.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.