Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da razjasnimo nesto...  (Pročitano 12438 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
hm , hm , po prvi puta se slažem u nečemu sa tobom Radikal , mislim o definiciji genocida i to , ali je ti upotrebljavaš u svakoj misli i u svakom postu pišući o Hrvatima . Još ni jedan post nisam pročitala a da to nisi bar spomenuo . I Jasenovac , dakako . Ali Jasenovac se dogodio prije 50 godina !!! Sa tom tvojom logikom koja kaže da je Srebrenica samo osveta ( ops , 7 000 ljudi , vauuu ) , mislim da upadaš u kontradikciju koju i sam vidiš , ali ne priznaš . Moj cilj nije da ja tebe uvjerim kako su i Srbi činili zločine , jer je to činjenica , nego da ti samo pokušam dokazati da ono što želiš drugom narodu prikačit imaš i u svom , tj. da se ne razlikujemo ni po čemu . Uvik iz povjesti možemo izvlačiti djelove koji nam pašu , i opravdavati postupke nekog zbog nečeg , zar nije tako ?
Kada kažem da nisam kompetentna u nečem , to je moje mišljenje , nisam stručnjak , ali i ne virujen svemu što neko tvrdi , nije važno , može to napisati i neko od Hrvata . Na ovim prostorima oduvjek je postojala netrpeljivost koju su moćnici koristili kako im je pasalo . To niko ne želi javno reći jer ispada da je narod stado ovaca . A nađi mi ti bar jedno čeljade koje će reći da je ovca !!!!
Tako ti za Ovčaru ! Zar se nisi zapita jel to istina što si čuo , ili gutaš sve što ti se servira bez pitanja KAKO , ZAŠTO , ZBOG ČEGA , GDJE , ....
Biti domoljub je nešto oko čega se oduvjek lome koplja . Možda da izneseš svoju definiciju domoljublja ja bi shvatila na koji način voliš svoju zemlju . Ja ću ti napisati što je za mene ;
VOLIM , OBOŽAVAM KRAJ IZ KOJEG JESAM , DALMACIJA U MOM OKU ( Mišo Kovač ) , KADA SE VRAĆAM SA PUTA I DOĐEM POVIŠE SENJA SRCE MI ZAIGRA , MIRIS BOROVINE I MORA MI ISPUNI DUŠU , I ONAJ VELIČANSTVENI POGLED NA MORE , TOLIKO SVJETLA , PROSTORA , PUT U SVIJET ... A TEK KAD SAM BLIZU SPLITA , ZRAK ŠTO MIRIŠE NA KUĆU , POZNATI LJUDI ...NE ŽELIM ŽIVJETI NEGDI DRUGO . ALI AKO U TOM MOM KRAJU VIDIM DA NEŠTO NE VALJA , MORAM KAZATI , JER VIŠE NE VIDIM LJEPOTU , NEGO TUŽNA LICA LJUDI , A VIRUJ MI DA SAM SE NAGLEDALA , I IZBJEGLICA IZ KIJEVA , ONE RETARDIRANE KOJI SU TIH 50 KM PUTOVALI 2 DANA I DVOJE IH JE U PUTU UMRLO ... NEŠTO ŠTO NE VALJA , JEDNOSTAVNO NE VALJA I TOČKA . NE ŽELIM DA JE MOJA ZEMLJA PREMA MENI MAĆEHA , ALI ZNA SE TAKO PONAŠATI U MALI MILION SITUACIJA , ZLOSTAVLJA TAJ SVOJ NAROD KOJI SLIPO IDE U SVETE RATOVE , PREODVRATNO !!! MOJA ZEMLJA TRIBA BIT NAJBOLJE MISTO NA SVITU , SA NAJBOLJIM LJUDIMA , A TO NEĆE BITI DOKLE GOD POSTOJI MRŽNJA , BILO KAKVA .   .......

mogla bi do ujutro
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mogla bi... al sjashi sa tim ALLCAPS... ne volim kad se neko na mene dere.... moguce da je to moja frustracija iz detinjstva... al kad se neko na mene dere i ja se derem na njega... a to ne valja....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: miaana
hm , hm , po prvi puta se slažem u nečemu sa tobom Radikal , mislim o definiciji genocida i to , ali je ti upotrebljavaš u svakoj misli i u svakom postu pišući o Hrvatima . Još ni jedan post nisam pročitala a da to nisi bar spomenuo .

О геноциду Хрвата пишем само када видим неког Хрвата како овде соли памет Србима. Да се сами не петљате у српски национализам не бих вас ни споменуо. Веруј ми да нисте моја омиљена тема за разговор Wink.

Citat: miaana
I Jasenovac , dakako . Ali Jasenovac se dogodio prije 50 godina !!! Sa tom tvojom logikom koja kaže da je Srebrenica samo osveta ( ops , 7 000 ljudi , vauuu ) , mislim da upadaš u kontradikciju koju i sam vidiš , ali ne priznaš .

Оно што ја кажем је потпуно јасно и недвосмислено речено и не мораш да то изокрећеш. Потпуно јасно сам реако да је то злочин. Сваки злочин има свој мотив и околности које су довеле до њега. Значи тај злочин који се у Сребреници догодио је последица афективне жеље за осветом а не неког плански смишљеног геноцида као што је то био случај са вама Хрватима и вашим геноцидом који има континуитет током читавог прошлог века. И само да те исправим да је тренутно доказана цифра за Сребреницу негде око 4000 људи и да је све преко тога злонамерна шпекулација.

Citat: miaana
Moj cilj nije da ja tebe uvjerim kako su i Srbi činili zločine , jer je to činjenica , nego da ti samo pokušam dokazati da ono što želiš drugom narodu prikačit imaš i u svom , tj. da se ne razlikujemo ni po čemu .

Не постоји народ који у својим редовима нема неког убицу и злочинца, али то ти не даје за право да вређаш све Србе говорећи да се не разликујемо од вас Хрвата. Разликујемо се итекако, нема ништа ни приближно слично ономе што сте ви починили у Другом св. рату што се нама може приписати. Разлика је огромна!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ima tu istine.. u kolicini se svakako razlikujemo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
И по количини и по мотивима. Ми никада нисмо дирали неког из чисте жеље за геноцидом, што потврђује и велики борј националних мањина по Србији којима никада ништа није фалило, већ само оне који су нас угњетавали и убијали.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
To je ta mržnja na koju ja nikako da dobijem odgovor, dosadno s moje strane, al dok ne dobijem odgovor na moje pitanje neću se smiriti.
Pa mi čak ni ne znamo da mrzimo, dok je rata i đene đene desi se osveta al u globalu po sistemu napravi logor iživljavaj se nad ljudima, ubijaj i to smišljeno godinama nikako, i to što nam se desilo olako zaboravljamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemoj Smiley ti ne znas da mrzis Smiley ja sam uvezbao Smiley jeste to ne hriscanski , al sta cu... neke ljude je zadovoljstvo mrzeti zbog njihovih reci i postupaka Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Ja ne mrzim, ja prezirem ljude kojima je u krvo genocid. Kako rece radikal jasenovac je isplaniran i to bas od katolicke crkve, pa jedan od najgorih koljaca u jasenovcu (alojzije stepinac) je bio katolicki svestenik. Zato nemojte mi pricati da se stidite jer 80% hrvatskog naroda slusa thompsona, to isto gvono koje pjeva "Jasenovac i Gradiska stara to je kuca maksovih mesara..."  Smile
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.