Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:55:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li verujete u psihicke moci?  (Pročitano 20499 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Citat: Hunab_Ku link=topic=240735. msg10885221#msg10885221 date=1360450219
pa dobro kad si ovo vec izvadio iz naftalina, koje je tvoje objasnjenje, msm cemu to sluzi ako nije slucajnost? :-k
Nazalost postoji mnogo deblinih ljudi.  Sve je to stvar volje i truda, mi to ne koristimo zato sto nam ne treba.  Da li mozda gledao na vestima kad je pala stena i prikrestilja zenu do struka,i muz dobio iznenadnu super snagu i podigo stenu koji nebi mogli cak i najveci bilderi.  Sve je stvar misli i volje.  Cesto se svima desavalo da na nekog pomisle i ta osoba te nazove posle 2 sekunde ? Dovoljno je da pomislis na golu zensku 20 sec i nadigne ti se kita.  Misli su cudo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pas koji laje ne ujeda

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 127
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Vjerujem da psihicko maltretiranje itekako moze uticati na neciju psihu! Sto se tice crne magije ne vjerujem ni u konekakav hokus bokus!
IP sačuvana
social share
Ako ti se ne svidja moje misljenje - nije moj problem!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Citat: Hunab_Ku link=topic=240735. msg10885221#msg10885221 date=1360450219
pa dobro kad si ovo vec izvadio iz naftalina, koje je tvoje objasnjenje, msm cemu to sluzi ako nije slucajnost? :-k
Nazalost postoji mnogo deblinih ljudi.  Sve je to stvar volje i truda, mi to ne koristimo zato sto nam ne treba.  Da li mozda gledao na vestima kad je pala stena i prikrestilja zenu do struka,i muz dobio iznenadnu super snagu i podigo stenu koji nebi mogli cak i najveci bilderi.  Sve je stvar misli i volje.  Cesto se svima desavalo da na nekog pomisle i ta osoba te nazove posle 2 sekunde ? Dovoljno je da pomislis na golu zensku 20 sec i nadigne ti se kita.  Misli su cudo.

Dakle muskarci svako jutro poseduju veliku kolicinu psihicke moci u djokama jer im se isti nadigne?
Damn.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Da li verujete u psihicke moci?

Manje-više. Što se tiče jačine karaktera i psihičke snage koja nije podjednaka kod svih ljudi, naravno.
Uzroke toga proučava ne samo psihologija, već ima dosta na tu temu, da ne razvlačimo.
Ali najviše verujem u kristalnu nepogrešivost bumeranga - šta daješ, to ćeš dobiti nazad.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pas koji laje ne ujeda

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 127
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Da li verujete u psihicke moci?


Ali najviše verujem u kristalnu nepogrešivost bumeranga - šta daješ, to ćeš dobiti nazad.
Apsolutna istina!
IP sačuvana
social share
Ako ti se ne svidja moje misljenje - nije moj problem!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57

Dakle muskarci svako jutro poseduju veliku kolicinu psihicke moci u djokama jer im se isti nadigne?
Damn.
Citat
Dakle ja sam pricao o mocima misli. O kakvim djokama tii mislis i kako si ih dozivljavala to ti znas najbolje! Drugo da vam kazem imam 19 godina i mogu vam reci da SVE JE MOGUCE I NISTA NIJE NEMOGUCE . Sta mislite da li ima veze sa psihom i mislima, kad odete kod nekog svestenika i osecate se lepo? Da li ima veze kad vidite neku osobu i pocnete da se tresete od straha? Da li ima veze sa tim kad neku devojku ili muskarca vidite prvi put i posle njegovog/njenog pogleda postajete kao zacarani? Da li je to sto on/ona ima mnogo lepe oci ili tu postoji nesto vise?
Neko ima cvrstu veru i volju bilo u sta da radi uspece ,za razliku od drugih koji nikad niste probali da prevazidjete neke granice i ismejavate se drugim clanovima ovog foruma koju pokusavaju da vam kazu nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pas koji laje ne ujeda

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 127
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57

Dakle muskarci svako jutro poseduju veliku kolicinu psihicke moci u djokama jer im se isti nadigne?
Damn.
Citat
Dakle ja sam pricao o mocima misli. O kakvim djokama tii mislis i kako si ih dozivljavala to ti znas najbolje! Drugo da vam kazem imam 19 godina i mogu vam reci da SVE JE MOGUCE I NISTA NIJE NEMOGUCE . Sta mislite da li ima veze sa psihom i mislima, kad odete kod nekog svestenika i osecate se lepo? Da li ima veze kad vidite neku osobu i pocnete da se tresete od straha? Da li ima veze sa tim kad neku devojku ili muskarca vidite prvi put i posle njegovog/njenog pogleda postajete kao zacarani? Da li je to sto on/ona ima mnogo lepe oci ili tu postoji nesto vise?
Neko ima cvrstu veru i volju bilo u sta da radi uspece ,za razliku od drugih koji nikad niste probali da prevazidjete neke granice i ismejavate se drugim clanovima ovog foruma koju pokusavaju da vam kazu nesto.
Ja smatram da postoji fizicka i psihicka privlacnost. Smatram da fizicka privlacnost ne mora da znaci isto kao i psihicka. Vidis lijepu curu progovoris dvije sa njom , osjecas kao da razgovaras sa dijetetom od 3.godine. Iako ti se njeno misljenje, govoreci o razmisljanju opcenito ne svidja ipak zbog fizicke gradje doticne djevojke zazmirit ces na nj.stavove. isto tako imas ljudi kojima je bitnije kako neko razmislja pa makar da je i ne zelim da nekoga uvrijedim invalid ili da ima neku mahanu pa zbog nacina razmisljanja zazmiri na mahane i zdravstveno stanje osobe i bude s tom osobom.  I bude s njom bez obzira sto kada doticnu osobu vidi nj.drustvo pocnu konekakvi komentari..a da ne spominjem brak. Iako cemo svi neke stvari negirati ali danas, na zalost jos uvijek postoji uticaj roditelja, okoline govoreci drustva opcenito na prihvatanje ili ne prihvatanje necije veze s nekim zbog nacije, imena, vjere, zdravstvenog stanja jel rom ili nije li...! Sve to utice na psihu! Sto je najtragicnije neke stvari zaista na neopisiv nacin mogu uvrijediti covjeka da se krivi zbog imena, boje koze, mjestu rodjenja ili sta ja znam cega jos...sve to utice itekako na psihu.
« Poslednja izmena: 11. Feb 2013, 00:13:09 od Dexion »
IP sačuvana
social share
Ako ti se ne svidja moje misljenje - nije moj problem!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0

...
Sta mislite da li ima veze sa psihom i mislima, kad odete kod nekog svestenika i osecate se lepo? Da li ima veze kad vidite neku osobu i pocnete da se tresete od straha? Da li ima veze sa tim kad neku devojku ili muskarca vidite prvi put i posle njegovog/njenog pogleda postajete kao zacarani? Da li je to sto on/ona ima mnogo lepe oci ili tu postoji nesto vise?
...
Извуци понеки одговор из феноменалног интервјуа испод. Овај видео није генерални "одговор", ово је један увид у одређене 'моћи'.

IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Citat: Hunab_Ku link=topic=240735. msg10885221#msg10885221 date=1360450219
pa dobro kad si ovo vec izvadio iz naftalina, koje je tvoje objasnjenje, msm cemu to sluzi ako nije slucajnost? :-k
Nazalost postoji mnogo deblinih ljudi.  Sve je to stvar volje i truda, mi to ne koristimo zato sto nam ne treba.  Da li mozda gledao na vestima kad je pala stena i prikrestilja zenu do struka,i muz dobio iznenadnu super snagu i podigo stenu koji nebi mogli cak i najveci bilderi.  Sve je stvar misli i volje.  Cesto se svima desavalo da na nekog pomisle i ta osoba te nazove posle 2 sekunde ? Dovoljno je da pomislis na golu zensku 20 sec i nadigne ti se kita.  Misli su cudo.
Vrlo olako deliš epitete "debilnosti" a navodno si otvorenog uma. Odakle sad ta nelogičnost? Smile

Nemoj mešati iznenadni skok adrenalina i "vidovitost". To je kao da mešaš kvantnu mehaniku sa horoskopom. Just don't.
« Poslednja izmena: 11. Feb 2013, 16:03:33 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:55:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.