Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Да ли верујете у моћ добрих дела?  (Pročitano 6565 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Ti trpis vecinu, oni trpe manjinu. Razlika je drasticna.
Ti dovodis u pitanje sve... svaki put kada odgovoris.

Nastavi ti sa svojim komentarima, leci svoje frustracije izdrkavajuci se okolo.
Vec znas da svi snose posledice svojih postupaka. Bili oni dobri ili losi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Raven dobro se dobrim vraca...
Koliko god da si razocaran u nekoga, shvati da ima i onih ljudi koji zasluzuju tvoja dobra dela...
Misli na one koji te vole, kojima bi prijalo da se ponekad zahvaljujuci tebi imaju osmeh na licu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Равен је, очигледно, нашао прави начин да привуче пажњу на себе.
Ја верујем у моћ добрих дела, да нас добра дела оплемењују и чине бољима, да се увек када некоме помогнемо осетимо чистији и снажнији.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Равен је, очигледно, нашао прави начин да привуче пажњу на себе.
Ја верујем у моћ добрих дела, да нас добра дела оплемењују и чине бољима, да се увек када некоме помогнемо осетимо чистији и снажнији.

Ako je ovo nacin da se privuce paznja... Onda mu je kreativnost na jako niskom nivou...
Tuzno je  privlaciti paznju na ovakav ili slican nacin.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Тужно или не, успео је.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Тужно или не, успео је.

Jadan je taj njegov uspeh Liv!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Вера у радост готово је иста као и сама радост.

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 11175
Zastava Zeljena...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6101
Prvo sam se obradovala kad sam naisla na temu, a potom rastuzila shvatajuci sustinu vezano za komentare..

Ja verujem u dobro, generalno i pojedinacno  Smile

Zelja da pomazem i cinim bilo sta sto nekome znaci dobro: od razumevanja, razgovora, kao i krupnih tkz. usluga materijalne prirode, je negde duboko u meni, kao potreba..

Donekle sam svesna uzroka, ostalo je nesvesno, podsvest..detinjstvo...Cinim i to je ono sto me ispunjava..Ne ocekujem nista, dovoljno je da onaj neko drugi to iskreno primi..i prosledi pozitivnu energiju..

E, sada..vrlo cesto budem ranjena ili onaj kome pruzam pomoc misli da me je 'iskoristio'..ali grdno se vara...

Sve primetim, registrujem, poput senzora...
Sustinski, cinim tako jer sama zelim i uvek se osecam ispunjeno bez obzira na razne materijalisticke i interesne pristupe.. 

Dobro delo je takodje, pomoci nekome da razume i zavoli prvo sebe...


IP sačuvana
social share
Усамљеност није у томе што смо сами, него у томе што не постоји ништа за чим чезнемо.

Nemoj traziti ljubav. Trazi i razbi sve barijere u sebi koje si izgradio protiv nje.

Не показујемо своју величину кад се нађемо у једној крајности, него кад одједном додирнемо две.

У великим стварима људи се показују онаквима какви би хтели да буду, а у малим онаквим какви јесу.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Mnogo mnogo puta sam pomogao nekom znajući da nemam ništa od toga. Mnogo puta sam pomogao nekom u korist svoje štete, ako ja tu štetu mogu da podnesem lakše nego što bi on podneo štetu nanesenu mojim nepomaganjem. Ne znam ni sam koliko puta sam pozajmio novac, za koji znam da mi nikada neće biti vraćen {i zbog toga ulazio u sukob sa suprugom}. Nebrojeno puta sam pozajmio novac za koji znam da će mi biti vraćen, a bio je namenjen za nešto drugo, ili iz fonda za crne dane {i zbog toga opet dolazio u sukob sa suprugom}

X puta sam prevezao, odvezao, dovezao ljude ili ljudima neke stvari za koje nisam naplatio ni gorivo. Ponekad zbog toga zakasnim na nešto drugo meni bitno.

Ne znam ni sam koliko puta sam davao na veresiju, nekad zauvek.... koliko popodneva sam izgubio pomažući ljudima u njihovim poslovima, a nisam proveo to vreme sa svojom decom i porodicom. LJudima za koje znam da me ogovaraju, da nemaju mišljennje kako treba o meni, a opet ih nije sramota da pozovu u pomoć kada im treba i znaju da mogu {i skoro uvek i hoću} da pomognem.

I znate šta? Osećam se lepo. Na kratko. I onda se zapitam, da li sam ja budala? Zašto? Čemu? Za čije babe zdravlje?

A posebna je priča što ni meni ne cvetaju ruže, što kada dajem , ne dajem viškove koji meni prelivaju, već odsecam od onoga što mi ionako ne stiže dovoljno ...

Tako da polako prestajem da veerujem u sve to ....

I polakoc počinjem da biram kome ću i šta pomoći ....

I ne, ne dajem više na veresiju .... retki su ti koji imaju privilegiju ...

Zvuči sebično, ali ni meni niko ne poklanja, mojoj deci niko ne donosi, u moje ruke gledaju kada dodjem kući.

Moja porodica, pa drugi ..... i kraj ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Mnogo mnogo puta sam pomogao nekom znajući da nemam ništa od toga. Mnogo puta sam pomogao nekom u korist svoje štete, ako ja tu štetu mogu da podnesem lakše nego što bi on podneo štetu nanesenu mojim nepomaganjem. Ne znam ni sam koliko puta sam pozajmio novac, za koji znam da mi nikada neće biti vraćen {i zbog toga ulazio u sukob sa suprugom}. Nebrojeno puta sam pozajmio novac za koji znam da će mi biti vraćen, a bio je namenjen za nešto drugo, ili iz fonda za crne dane {i zbog toga opet dolazio u sukob sa suprugom}

X puta sam prevezao, odvezao, dovezao ljude ili ljudima neke stvari za koje nisam naplatio ni gorivo. Ponekad zbog toga zakasnim na nešto drugo meni bitno.

Ne znam ni sam koliko puta sam davao na veresiju, nekad zauvek.... koliko popodneva sam izgubio pomažući ljudima u njihovim poslovima, a nisam proveo to vreme sa svojom decom i porodicom. LJudima za koje znam da me ogovaraju, da nemaju mišljennje kako treba o meni, a opet ih nije sramota da pozovu u pomoć kada im treba i znaju da mogu {i skoro uvek i hoću} da pomognem.

I znate šta? Osećam se lepo. Na kratko. I onda se zapitam, da li sam ja budala? Zašto? Čemu? Za čije babe zdravlje?

A posebna je priča što ni meni ne cvetaju ruže, što kada dajem , ne dajem viškove koji meni prelivaju, već odsecam od onoga što mi ionako ne stiže dovoljno ...

Tako da polako prestajem da veerujem u sve to ....

I polakoc počinjem da biram kome ću i šta pomoći ....

I ne, ne dajem više na veresiju .... retki su ti koji imaju privilegiju ...

Zvuči sebično, ali ni meni niko ne poklanja, mojoj deci niko ne donosi, u moje ruke gledaju kada dodjem kući.

Moja porodica, pa drugi ..... i kraj ...

Potpuno se slažem sa tobom. Ako daš nekome nešto posle toga:

- Kreće priča kako ti imaš čudo jedno koliko samo kriješ
- Počinje bežanje preko ulice da ne zapitaš za svoje pare ili pozajmljenu stvar
- I naravno ono što najviše mrzim počinje trač kako si time hteo da nekog dovedeš u situaciju pa da mu onda tražiš bog zna šta zauzvrat

Ali ja volim da iskušam karakter ljudi davanjem ili nuđenjem male pozajmice ili pomoći. Oni koji to iskušenje prođu sigurno su časni ljudi diostojni poštovanja. Onda zaista znam sa kim imam posla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Zvuči sebično, ali ni meni niko ne poklanja, mojoj deci niko ne donosi, u moje ruke gledaju kada dodjem kući.
Zvuci normalno, ne sebicno.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.