Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li vas vara?  (Pročitano 42270 puta)
30. Jul 2007, 22:57:33
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Apple iPhone 6s
DA LI VAS VARA?

Saznajte koji su znakovi sigurni pokazatelji da vaš partner nije više samo vaš

Umesto s vama, vreme radije provodi s prijateljima, nestale su male nežnosti koje ste pre razmenjivali, odsutan je dok vodite ljubav i izgubljen kad se budi ujutru jer očigledno ne zna gde je.

Intuicija vam govori da ovo ima više veze s trećom osobom nego s nekom krizom. Saznajte koji su znakovi sigurni pokazatelji da vaš partner nije više samo vaš.

Ako sumnjate da vas partner vara, najbolji način da to proverite je da otkrijete da li pokazuje neke od znakova koje je u svom dugogodišnjem radu utvrdio privatni detektiv i profesor psihologije Rejmond B. Grin. Ako primetite nešto od dole navedenog kod svog dragog, vreme je da preduzmete određene korake. Naravno, jedna stavka nije dovoljna za stroge optužbe, pa dobro razmislite i pokušajte da budete objektivni.

Provera telefona - sigurni dokaz

Veoma drastično i indiskretno sredstvo za utvrđivanje vernosti (neopreznog) partnera, proveru telefona, ostavite za kraj, kada već budete gotovo sigurni da ima nekog sa strane. Osim ako niste patološki ljubomorna osoba, ukoliko imate osećaj da nešto nije u redu u vašem odnosu, poslušajte svoje instinkte. Ako ih zanemarite, verovatno znači da ne želite sebi da priznate istinu. Vi najbolje poznajete navike, rutinu i stavove svog partnera, pa ako primetite da su se iznenada promenili, opravdano sumnjate.


- Ako je mnogo pažljiviji nego obično, postoji velika verovatnoća da je reč o klasičnoj griži savesti. Ovakvo ponašanje je tipično samo za početak afere. Isto je i sa kupovinom poklona.

- Jedan od pokazatelja da u vezi postoji i neko treći su i česte svađe koje započinje vaš partner. Time dobija dobar razlog da u ljutnji odjuri iz stana, što mu, naravno, daje novu priliku za susret s ljubavnicom. Svađe takođe može da izazove i zbrka emocija koju oseća zbog toga što vas je prevario.

- Ako spominje sve češće da bi možda trebalo da raskinete, u smislu da, ako se to ikada dogodi, on želi da ostanete prijatelji ili na bilo koji drugi način stavlja vaš odnos u kontekst koji nema previše budućnosti, to gotovo sto odsto znači da već ima nekoga sa kim bi počeo novu vezu.

- Jasni pokazatelji su i nagle promene raspoloženja. Odlazi od kuće dobro raspoložen, ali u nju ulazi namrgođen - jasno je koliko je sati. Isto je i ukoliko je postao hladan i bezobziran prema vašim osećajima, a vaša komunikacija se svela na službenu razmenu informacija vezanih za zajednički život.

- Iako možda na prvi pogled ne biste to pomislili, ako vaš partner iznenada promeni ukus za muziku, postoji otvorena mogućnost da ga zanima drugi tip muzike jer to sluša njegova nova partnerka.

- Sve češće kritikuje stvari kod vas koje su mu pre bile privlačne, pa se lako uvredi na vaše komentare bez obzira na to koliko bezazleni bili. A kada učinite nešto lepo za njega, počne da pokazuje jasne znakove krivice.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ova tema bi se mogla zvati i: "kako naterati partnera da vas vara"
U tom slucaju bi se tema svela na jednu recenicu: "sto intenzivnije o tome razmisljate, veca je verovatnoca da se to zaista i desi"  Smile

Covece, zar nije pametnije resavati i ukrstene reci, nego razmisljati o tome da li te partner vara....i buditi u sebi paranoju koja moze delovati samo negativno na jednu vezu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Kako kaže Lala: Bože, ne daj da me moja Sosa vara. Ta ako me i vara ne daj da ja to saznam. Ta ako baš i saznam, ne daj Bože da se zato jedim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung Z 240
Ovaj moj nema ni jedan od navedenih simptoma. Smile
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 79
Zastava Beograd
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Pa-pa-paranoja,
doviđenja lepa moja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cekaj, ako sam dobro skontala, text je samo za zene, nigde ne pise "partnerka", vec "partner"  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Najgore je kad neko umisli da ima razlog za sumnju pa pocne da smara. Sumnjajuci na zgodnu koleginicu, supruga moze da, upravo time, skrene suprugovu paznju  na nju.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 983
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako kaže Lala: Bože, ne daj da me moja Sosa vara. Ta ako me i vara ne daj da ja to saznam. Ta ako baš i saznam, ne daj Bože da se zato jedim.
 
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
Citat
  Provera telefona - sigurni dokaz

ovo kad bi dozvolila o'ma' bi se ubila  Smile

IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Samsung Z 240
Ma oprostila bih mu...ako je bio pijan, i ako se ničeg ne seća...mnogo je gore kad te ne vara (fizički), s tobom je, a u glavi mu je neka druga.
A da proveravam telefone, džepove, da izigravam agenta 007...ispod svakog dostojanstva.
A pošto ovaj moj zna kakvog zmaja ima...mislim da mu to ni ne pada na pamet Smile...ok tu se već zezam.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.