Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li uopste postoji hrvatska nacija?  (Pročitano 129492 puta)
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson G 502
Citat
niko ne zeli ratovati,samo dokazati da ne postoji hrvatska nacija, a ako ti zelis to je tvoja stvar...

Kakav si ti to četnik,a ne želiš ratovati za V.Srbiju.. Smile Smile
Srami se.. Smile
Šta bi ti rekao mentor u Hagu da čuje za ovu tvoju izjavu..
 Smile
« Poslednja izmena: 22. Jul 2009, 08:39:16 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
SonyEricsson W580i
ja nisam rekao da odavde treba da se odvije rat,ako bude potrebno ratovace se moyda se ti i ja nadjemo nekad na bojnom polju prsa u prsa hahaha...ajde nemoj da skreces sa ovako lepe teme kad sam te vec satjero u cosak sa svim ovim govorima i dokazima a oism toga imam i one koji me podrzavaju...ako imas jos kakvih dokaza iznesi ih ako ne nastavi da posmatras diskusiju ali bi bila sramota da te jedna 16-godisnjak izbaci iz politike pa nadji jos koji dokaz da diskutujemo bice mi jaaako drago...pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson G 502
ja nisam rekao da odavde treba da se odvije rat,ako bude potrebno ratovace se moyda se ti i ja nadjemo nekad na bojnom polju prsa u prsa hahaha...ajde nemoj da skreces sa ovako lepe teme kad sam te vec satjero u cosak sa svim ovim govorima i dokazima a oism toga imam i one koji me podrzavaju...ako imas jos kakvih dokaza iznesi ih ako ne nastavi da posmatras diskusiju ali bi bila sramota da te jedna 16-godisnjak izbaci iz politike pa nadji jos koji dokaz da diskutujemo bice mi jaaako drago...pozdrav Smile

Malo me je sramota diskutirati sa djecom od 16 god.koji kao relevantan dokaz o postojanju hrvatske nacije uzimaju izjave jure sa jelačić placa ili j.štulića čovjeka koj plače za jugom a iz iste te juge je nagulio osamdesetih godina prošlog stoljeća.. Smile Smile

Što se tiče rata,(ne ponovilo se nikad više)ko zna možda sam protiv tvog starog i ratovao 91-95 mada koliko vidim stari ti je stvarao v.srbiju u okolici Gline starom hrvatskom gradu u kojem je nekada stolovao J.B.Jelačić  dok sam ja krstario ličkim bespućima objašnjavajući ljudima da je v.Srbija tamo,tamo daleko..
  Smile
Ko je bio uspješniji,tvoj stari ili ja,sam zaključi..
  Smile
Pozdrav i tvojoj podršci na forumu.. Smile
« Poslednja izmena: 22. Jul 2009, 10:54:58 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
SonyEricsson W580i
mene  nije sramota da diskutujem s nekim ko je mladji od mene ako zna bolje,mene moj mali rodjo moze uciti o snimanju filmova jer stvarno to super zna...sto se tice dokaza,tu su dokazi seselja nemoj zaboraviti...a logicno da je moj stari uspjesniji jer je on ratovao za Veliku Srbiju, a za nju svi znaju u svijetu i za njenu ideologiju koja je besmrtna a ko zna za Vase krastarenje po lici i objasnjavanju ljudima o Srbiji,znaju 5.000 ljudi kojima ste to govorili...kod koga je veci uspjeh i znacaj???
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson G 502
Citat
sto se tice dokaza,tu su dokazi seselja nemoj zaboraviti...a logicno da je moj stari uspjesniji jer je on ratovao za Veliku Srbiju, a za nju svi znaju u svijetu i za njenu ideologiju koja je besmrtna a ko zna za Vase krastarenje po lici i objasnjavanju ljudima o Srbiji,znaju 5.000 ljudi kojima ste to govorili...kod koga je veci uspjeh i znacaj???

 Smile Smile
 Smile Smile

No comment...
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
SonyEricsson W580i
pa normalno da je no comment kad ti dokazem cinjenicama
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson G 502
pa normalno da je no comment kad ti dokazem cinjenicama

Aj pitaj tatu zašto još nije zapovjednik 53 korpusa i di mu je sad korpus..
 Smile
A tu drogu što koristiš,pošalji recept na PM da i ja probam..
 Smile Smile
« Poslednja izmena: 22. Jul 2009, 13:28:22 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
SonyEricsson W580i
nisam na narkoticima mozes da vidis na mom profilu,ako bude potreban moj zivotopis ja cu ti napisati...korpusa nema ali ideologija je tu,a gde je tvoja krstarica sto si plovio istrom i gde je tvoj obraz i cast...prodase vam drzavu,nemate naciju a i drzava se raspada...jadni...
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 213
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple 3G
nisam na narkoticima mozes da vidis na mom profilu,ako bude potreban moj zivotopis ja cu ti napisati...korpusa nema ali ideologija je tu,a gde je tvoja krstarica sto si plovio istrom i gde je tvoj obraz i cast...prodase vam drzavu,nemate naciju a i drzava se raspada...jadni...
Ma tako je!  Smile  Smile  Smile
U zadnjih 18 godina država vam se smanjila za 30 % a ti i dalje upireš suzne okice prema prvom zapadnom, bogatijem i naprednijem susjedu i govoriš: "Nema vas! Ne postojite! Nemate niti države!"
Neka je tvoj obraz čist, a ideologija besmrtna k'o i nebeska srbija, ali ispuši malo nosić, otrljaj okice, progutaj slinu i priznaj: Jao majko šta me ne pobaci!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson G 502
nisam na narkoticima mozes da vidis na mom profilu,ako bude potreban moj zivotopis ja cu ti napisati...korpusa nema ali ideologija je tu,a gde je tvoja krstarica sto si plovio istrom i gde je tvoj obraz i cast...prodase vam drzavu,nemate naciju a i drzava se raspada...jadni...

'bemti ova danjašnja omladina se navukla na gadnu gudro.. Smile Smile

hebeš ideologiju bez korpusa... Smile
To će ti i tata reći..
Zato i jesi u Tesliću,jer nema tatinog korpusa.. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.