Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:17:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li trebam da se osecam iskorisceno?  (Pročitano 13164 puta)
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
ma ona je htela to, pa se dan posle oseca glupo.

proci ce je ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
Има година свима се десило... неколико пута у просеку  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Sta da radim sa njim?

ubij ga i zakopaj telo ...  Smile

 ti si sebe predstavila kao zensku osobu koja sluzi upravo za to shto ti je on ponudio ( pijesh , dozvoljavash da te ljubi neko koga si prvi put upoznala a chak znash i da ima devojku ....) . prema tome nemoj da se chudish ako te on (a i ostali ) tako dozivljavaju .

 inache , sumnjam da cesh sad kod njega moci da popravish stvari ,bar izvesno vreme . ostavila si losh utisak a to se teshko menja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Problem je sto mislim da sam zaljubljena u njega i sto imam 21. godinu i ne znam racionalno da razmisljam i sto mi je to drugi decko u zivotu a sa prvim sam provela citave 4 godine  i ovo je prva osoba koja me posle njega zainteresovala a ispostavilo se da je kreten ili sam ja, ne znam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Sta da radim sa njim?

ubij ga i zakopaj telo ...  Smile

 ti si sebe predstavila kao zensku osobu koja sluzi upravo za to shto ti je on ponudio ( pijesh , dozvoljavash da te ljubi neko koga si prvi put upoznala a chak znash i da ima devojku ....) . prema tome nemoj da se chudish ako te on (a i ostali ) tako dozivljavaju .

 inache , sumnjam da cesh sad kod njega moci da popravish stvari ,bar izvesno vreme . ostavila si losh utisak a to se teshko menja.
pa sta mi onda preporucujes da radim, inace ne svrstavam sebe u grupu devojaka koje je lako iskoristiti , a pila sam zato sto sam bila razocarana u ljubav pa mi se ljubljenje sa potpunim neznancem cinilo kao beg od stvarnosti i pomisao da je ipak nekom stalo do mene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Citat
da li trebam da se osecam iskorisceno?
NE

Citat
Sta da radim sa njim?

NIsta, iskuliraj. Mucni malo glavom u sledecem izboru partnera.  Smile
hvala na prijateljskom savetu, tesi me sto postoje i ljudi koji me razumeju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Па вероватно би само да се друже... Мислим он јој јасно стави до знања да има девојку, да хоће само секс и она га зове??? Каквих ликова има добро је да се само на петингу завршило...
verovatno cu sa 30 imati slicno misljenje , sa 21 se vodim onom "ma neka ide zivot" sve dok se ne opecem i ne shvatim da se zakljucak pise na osnovu razrade
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6

pa sta mi onda preporucujes da radim, inace ne svrstavam sebe u grupu devojaka koje je lako iskoristiti , a pila sam zato sto sam bila razocarana u ljubav pa mi se ljubljenje sa potpunim neznancem cinilo kao beg od stvarnosti i pomisao da je ipak nekom stalo do mene


 znash shta ,ako se valjash u blatu onda ce s tobom postupati ko sa svinjom  Smile  ljubljenje i 'vatanje sa neznancem u pijanom stanju donosi odredjenu kvalifikaciju koju iz pristojnosti necu pominjati  Smile


  shto se tiche tog lika ,ako hocesh neku ozbiljniju vezu - zaboravi  Smile . vidi se da je dechko sklon svrljanju  Smile ,a osim toga posle svega shto se desilo jasno je da on ocekuje da je sledeci korak sex . i to je to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Samsung Galaxy S Advance
Uzasno se osecam i moram ovo da podelim sa nekim.  Pre 2 meseca upoznala sam jednog decka na zurci i to vece smo se samo ljubili a zavrsilo se tako sto sam odbila da se vidimo sledeci dan jer sam znala da ima devojku.  Kasnije sam saznala da se raspituje za moj broj ali bezuspesno.  tih dana smo se cesto sretali i on mi se uvek ljubazno javljao.  Prica se nastavlja na sl zurci na kojoj on nije hteo da bude sa mnom zato sto sam bila previse pijana (njegov kasniji komentar) i ja sam tada saznala njegov br i izvinula mu se sto sam prethodno vece bila previse napadna.  Od tada mi je poceo da salje poruke kada cu da ga pozovem na sex i sl.  a ja sam ga svo vreme odbijala sve do sinoc kada sam ga sama pozvala ali ne na sex naravno vec da se vidimo.  Prihvatio je i ozvao me kod sebe i sada sledi deo zbog koga vam pisem.  Cim sam usla on je postao toliko navalentan da sam u jednom trenutku morala da ga odgurnem i da mu jasno stavim do znanja da ne zelim da spavam sa njim , slagala sam da sam dobila.  I sve se zavrsilo petingom naravno na njegovu inicijativu.  Kada se sve zavrsilo nagovestio mi jeda je jako kasno i da treba da mu dodju cimeri.  Nije cak hteo ni da me isprati da nas neko poznat ne bi video zbog devojke naravno. Danas iz ne znam kog razloga sam mu pos poruku da doje a odg je bio mozda sl nedelje.  Sta da radim sa njim?

Sto bi nas narod, onako prostije rekao: "Sama si ga trazis"

Kad si znala sta ocekuje od tebe, sta imas ti sama da budis inicijator tog dogadjaja... Osim naravno, ako potajno (ili javno, pa sta, ovo je forum, mora malo da se ulepsaju stvari za publiku) nisi to i zelela da se desi...
Naravno, dopalo ti se ljubljenje, i ostala bi na njemu (naravno, to sa ljubljenjem sa potpunim strancem i pri tom sto ima devojku slazem se sa bf-om) ali avaj, decko ima druge namere pa sad... volela bi kad bi se on promenio po tom pitanju (jer si se "zaljubila") ali posto on nece, onda ce biti sistem "daj sta das" da ti bude lepo...
Sve u svemu, poenta dosadasnje price je - ne, nisi iskoriscena, sta vise, on bi se mogao pozvati na tu kartu (jbg, palis vatru pa odustajes)

Problem je sto mislim da sam zaljubljena u njega i sto imam 21. godinu i ne znam racionalno da razmisljam i sto mi je to drugi decko u zivotu a sa prvim sam provela citave 4 godine  i ovo je prva osoba koja me posle njega zainteresovala a ispostavilo se da je kreten ili sam ja, ne znam

Pa ako u 21. godini zivota ne znas za toliko racionalno da razmisljas, onda imam lose vesti za tebe... mozda nikada i ne naucis... osim naravno ako za svako "razmisljanje" ne platis skolu... zivotnu skolu... "ucenje na sopstvenim greskama"... gde ti je cena prevelika... i ponekad mnogo veca od petinga, samo da znas...

Ovim opet dokazujes da se ponasas kao pustena sa lanca... Zato se tako i osecas i zato je do ovoga i doslo... ali to nikako ne treba, i ne sme da ti bude opravdanje... I tesko da ti je taj drugi decko zapravo "decko" ako mene pitas...
Sve u svemu, nadam se da ovo ne radis iz osvete prema prvom, ili zato sto ne znas kako da ostavis pravi utisak na nekog ko ti se svidja... A to moze biti posledica tvoje pasivnosti u prvoj vezi ili mozda cak iste situacije upoznavanja... (da si se napila pa "do'vatila" sa prvim)

Citat
pa sta mi onda preporucujes da radim, inace ne svrstavam sebe u grupu devojaka koje je lako iskoristiti , a pila sam zato sto sam bila razocarana u ljubav pa mi se ljubljenje sa potpunim neznancem cinilo kao beg od stvarnosti i pomisao da je ipak nekom stalo do mene

Samo ti nastavi da pijes i da se tako ponasas po zurkama ali i uopste (sto se "trazenja vraga" tice) i vrlo brzo ces se uvrstati u tu grupu... ali ako ce ti biti lakse... tad te to nece pogadjati... jednostavno ces se navici... mozda cak i uzivati u tome...
A za pice i opravdanja njegovog konzumiranja... znas sta... malo grublje ce da zvuci, ali iz najbolje namere... sto sledeci put ne bi probala smrkanje/extazi/bockanje... cujem da je to mnogo bolji beg u mnogo bolji svet od realnog...
Vidi ti nju... bezala od stvarnosti pa se ljubila sa drugim... Za takve sto beze od stvarnosti pa se "vacare" sa drugim u mom recniku postoji drugaciji izraz... ali necemo sa vredjanjem...
Prijateljski savet: Nemoj da pijes svaki put kad se razocaras u zivotu... na svetu ne postoji toliko alkohola, pa ces se opet razocarati zbog toga...

Citat
verovatno cu sa 30 imati slicno misljenje , sa 21 se vodim onom "ma neka ide zivot" sve dok se ne opecem i ne shvatim da se zakljucak pise na osnovu razrade

Taj (tvoj) zivot nekada ce tom logikom da ode u pm... sto ce reci, losa ti je taktika i teorija... jer ces imati gomilu situacija "tacke bez povratka" a onda ti te 30-te i nece biti mnogo od koristi... ako ih docekas uopste nacinom zivljenja u 21-oj... (opet, bez kletvi i uroka, shvati ovo kao preventivnu meru)

Pocni na vreme sa racionalnim razmisljanjima, strategiju "ma nek ide zivot" primenjuju obicno oni koji ne mogu da upravljaju istim pa im to sluzi kao opravdanje...

I za kraj
Citat
Sta da radim sa njim?

Sto bi (opet), malo prostije rekao nas narod: "Pa... 'ebi ga..."

Ili to ili bataljuj... vidis da sa nijm treceg nema...
« Poslednja izmena: 26. Dec 2009, 11:42:57 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:17:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.