Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Да ли су жене грађани другог реда?  (Pročitano 37189 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Marko,niti sam kvazi-feministkinja niti smatram da će ikad doći do jednakosti niti smatram da je potpuna jednakost potrebna

ne živim u Švajcarskoj ,pa da mi je sve lagano i da je sve uredjeno,pričam o položaju i ponašanju žena u mojoj i manje-više,okolnim zemljama

onda- taj citirani dio se odnosio na to da žene,čak iako imaju šansu za nešto,previše drame i komplikuju,jer po stavovima okruženja ili onih koji su ih vaspitali,to često ne bude 'ispravno',iz ovog ili onog razloga

Grobar,objasnila sam ti u prethodnom postu,da se ne ponavljam
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Marko,kao i obicno,slazem se sa tobom,mene je mrzelo da to previse studiozno odradim,stoga 'fala ti druze na trudu  Smile
Sofija-nista ti nisi objasnila,al' nema veze.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Nisam ni imala namjeru da ti objašnjavam više od onoga
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Nisam ni imala namjeru da ti objašnjavam više od onoga
To sam primetio  Smile
Zato i rekoh-nisi ti na tamo,a ni ovde nista objasnila,pucas u prazno,ali ono...tvoj problem  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Tako je.
U pravu si
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Tako je.
U pravu si
Ma ne znam ni u cemu,al' ajde.
Nego masis poentu.
Marko ti je ispricao sustinu ovog "problema".I to su ta pitanja jednakosti,i izlozio je neku svoju utopiju...
A ti pricas o ovome
Citat
čak iako imaju šansu za nešto,previše drame i komplikuju,jer po stavovima okruženja ili onih koji su ih vaspitali,to često ne bude 'ispravno',iz ovog ili onog razloga
To nije deo ove teme,vec je nesto globalno.To se desava i muskarcima,da zbog okoline,roditelja itd,odustaju od nekih stvari-a mozda je trebalo da odrade to i uspeju.To se desava na obe strane,i to nema veze sa temom "da li su zene gradjani drugog reda",nego sa tim da li nekoga cima to sta ce komsije ili okolina reci(a uvek ce Boga mi,i kada nista ne uradis biti tu da nesto nadju),i u kakvoj porodici ili sa kakvim momcima/devojkama zivis...
Al' eto,kako je Cherry Kiss uspela?  Smile
« Poslednja izmena: 08. Avg 2012, 16:54:00 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Pa da,fala ti na pojašnjenju

nisu svi ljudi od poente
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
"nemoj ti sine nista, ja cu sve" - pretvara muskarca u onog koji nikad i nece nista ili moras da se posvadjas sa njim da bi nesto uradio..

zato je jako vazno kako te u kuci nauce da samom sebi budes upotrebljiv..

ako si samom sebi neupotrebljiv, ti nisi vredan kiseonika.. i niko te nikad nece hteti.. tacnije niko te danas nece hteti, jer da je neko staro vreme, neka bi i trpela tako nesto.. a danas moze da te trpi samo ako dobija kompenzaciju za to trpljenje.. dakle takvi sirotani zive u zabludi da ih neko voli zbog njih samih..

Moja pokojna baba nije dozvoljavala mom ocu i stricu nista bukvalno u kuci da urade, nista. Moja majka kada ga je upoznala on je bio nesposoban da sebi ispegla kosulju, bukvalno. Nije umeo. Ali je HTEO. U tome je razlika.. pa je vremenom naucio, naucila ga je moma mama.. i da skuva i da opegla i da koristi masinu za ves, jer je koriscenje masine za ves za muskarce poput pokusaja resavanja najtezeg matematickog problema .. i vremenom joj je bio pomoc u svemu po malo, sam se nudio, a onda je poceo i da se ne nudi, samo da odradi bez reci..

moj drug iz srednje ozenio je neku nabedjenu ribetinu koja i dan danas odbija da nauci da kuva.. komplikovano joj.. dobili su i dete i dalje narucuju hranu iz restorana.. uglavnom sve nosi na hemisjko ciscenje a u kucu joj dolazi zena da joj pegla, usisava, pere prozore, brise prasinu.. ona radi kao broker i nema radno vreme.. on je obozava, a nije glup decko.. jednostavno odgovara mu takva cura.. on ne podnosi zene koje provedu 5 sati dnevno u kuhinji ili sa peglom u ruci..

i ja ga podrzavam..

zasto bi zena bacala svoje dragoceno vreme koje moze da provede sa svojim muzem ili decom na kucne poslove ako moze neko drugi sve to da odradi za nju.. okej, mogla bi da nauci da kuva.. ali ne zato sto treba to da zna, nego zato sto je zdravije od restoranske hrane..

a nas treci drug, kaze za njih oboje da su idioti.. da je on budala, a da je ona jedna obicna dronfulja koja nije vredna nicijeg prstena.. taj lik koji to kaze je inace zakleti Srbenda.. napravio je 4 muska deteta nekoj sirotici koja ne zna gde je levo.. i koja izgleda kao moja tetka..

i tako..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Pa da,fala ti na pojašnjenju

nisu svi ljudi od poente

Nema smisla da nastavljam dalje,niti da odgovaram na ove glupe ironije.  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Super,hvala ti na tome  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.