Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Патриотске организације  (Pročitano 9445 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung U900
Pa naravno da jesam!
 Nista ja nemam protiv crkve, sve dok se ne izjasnjava o bitnim politickim pitanjima, i ne mesa u vodjenje drzave!

Citat
Ma ja bih Pavla u penziju, dosta bre vise muce coveka, izem ti takvu religiju! A sto se tice ostatka crkve, pola bi islo u zatvor, zbog zamlacivanja naroda, a onaj ostatak bi imao pravo samo da cuti! Postadosmo pravoslavna dzamahirija, ja sam za iskljucivo sekularnu drzavu, svestenstvo nema mesta u drzavnim institucijama, mesto im je u crkvi!

Па одлучи се више,час имаш нешто против цркве час нема...у ствари си обичан Богохилник и боље је да нешто у шта се не разумеш не узимаш у уста тј речник.
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Posto ti izgleda ne umes da citas! Hajde da ponovim, ali poslednji put!

    JFront, vec sam ti napisao da tebi vise nemam sta da kazem!
 Ja sa takvima kao ti ne razgovaram ni o cemu!



A evo i da se samocitiram:



Nije vredno mog komentara, i nista  vise nemam da ti kazem Smile 



Dakle,

Meni se ne obracaj!
« Poslednja izmena: 27. Avg 2007, 01:25:32 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung U900
Posto ti izgleda ne umes da citas! Hajde da ponovim, ali poslednji put!
JFront, vec sam ti napisao da tebi vise nemam sta da kazem!
Ja sa takvima kao ti ne razgovaram ni o cemu!
A evo i da se samocitiram:
Nije vredno mog komentara, i nista  vise nemam da ti kazem Smile
Dakle,
Meni se ne obracaj!
Није ваљда да си се наљутио Smile Smile....зовите Др.Чедоморца да му да дозу почиње да кризира. Smile
« Poslednja izmena: 27. Avg 2007, 03:56:31 od JFront »
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson P910i
Pa dobro tebe ako je sramota ti onda nemoj da mislis kao ja! Mladic je najveca pi..ka na celom svetu jer nema muda da se preda! Hrabar covek nikada ne bi pustio svoj narod da ispasta zbog njega! Mladic je kukavica!

Gledao sam pre neki dan onaj film 300... Znate 300 spartanaca protiva pola miliona persijanaca. Znate onaj Leonida je PI*KA!! Lepo mu kaze kserks predaj se, a one nema muda za to... Kukavica...

Lepo mu kaze predaj se... a on se sakrio u misju rupu? Sto li nas heroj Mladic ne pogibe tako herojski nego se dade u herojsko bekstvo?  Smile

Mnogo si pametan kada pravis poredjenje izmedju dve sutuacije na razdoblju od preko 2.000 godina!  Smile
Znaci mi svi treba da se odrknemo civilizovanosti i da se vratimo anticki shvatanjima!

A sto se tice bitke kod Termopila i anticke Sparte, kada malo proucis istoriju javi se da razgovaramo!

Film 300 je pravljen po istoimenom bajkovitom stripu Frenka Milera, za koji sam autor kaze da je namerno zalazio u preterivanje kako bi pojacao dozivljaj citalaca! Smile

Termopilska bitka: Spartanaca 300, Persijanaca oko 40.000, bitka trajala tri dana i svi Spartanci izginuli, (Persijanci se vratili nazad na regrupisanje)! Uspeli da odloze napad Persije na Grcke zemlje za citavih godinu dana, kako bi Grci imali vremena da se grupisu! Dalje, bitka vodjena u klancu(tesnacu) kada saznas sta je to, shvatices da i nije neka filozofija braniti se u istom u vreme maceva, stitova i kopalja! Danas se ratuje na dugme i pare, ni jedno ni drugo nemamo!

Sparta: Brutalna robovlasnicka zemlja! Oko 70% stanovnistva su cinili robovi! Samo su pojedini rodjeni Spartanci imali pravo na slobodu: vojnici, njihove zene, cak ni njihovoj deci nije bila garantovana!

Mini lekcija iz istorije!

Kad bi se ti pitao...
Ti bi "Pavla u penziju, dosta bre vise muce coveka, izem ti takvu religiju"... Smiley 1
Sta ti o nekoj religiji uopste znas,kad prosipas ovakve bisere...kakve drzavne institucije...o cemu ti govoris majke ti,i sa kojim pravom,dopustas sebi takav ton i sud,kad je u pitanju nesto kao sto je SPC???
Pa,da si akademik.... Smile

Znam vise od polovine onih koji sebe nazivaju vernicima! Zato tako i govorim! I imam svako pravo kao i svaki drugi gradjanin da kritikujem religiju kojoj po rodjenju pripadam! Doduse odrekao sam se SPC i sada sam samoduhovan, i dalje verujem u boga, ali nikada necu priznati ni jednu crkvu niti bilo kakav hram za bozji dom! Ne treba mi neki neobrijani, polupismeni, neosisani dripac u crnom mantilu da mi postavlja granice morala! Dovoljno sam trezveran covek da mogu sam da ih razaznam! Bog zivi u srcu onog koji veruje, a ne u crkvi!



Nemoj ti mene da ucis nesreco... Jesam li ja poredio desavanje iz filma ili iz istorije? I persijanaca nije bilo 40000 smesni decace   Smile Smile Smile Izvalis glupost za medalju  Smile Smile Bilo ih je izmedju 200 i 300 hiljada
« Poslednja izmena: 27. Avg 2007, 06:50:36 od Gondor Knight »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Koja li je ta istorija koju ti ucis? Da imas blake veze klinac, znao bi da tada nije bilo ni teoretski izvodljivo da neko skupi toliku vojsku za jedan rat!  Smile
« Poslednja izmena: 28. Avg 2007, 18:12:50 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson P910i
Evo ti Cenzura! Vredjanje ucesnika foruma je strogo zabranjeno!

lthough the Persians were many in number, and their manpower clearly exceeded that of the Greeks, estimates of their actual strength vary widely, from an army as small as 20,000 to as large as 5,000,000 (Greek historian Herodotus numbered the Persian army at 2,000,000); the most widely accepted number is between 200,000 and 300,000. The Athenian naval commander Themistocles protected the fighting Spartans from approaching Persian warships in the undecided naval battle of Artemisium, north of Thermopylae, by ramming his ships into the Persian warships.


Izvor:  http://en.wikipedia.org/wiki/Thermopylae

I nemoj ti da me ucis Cenzura! Vredjanje ucesnika foruma je strogo zabranjeno! , pogotovo ne o sparti...

Едит : А ти Первертито пре него што тврдиш нешто, макар се информиши!
« Poslednja izmena: 28. Avg 2007, 21:48:40 od Livingston »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Pa da si pismen video bi da i tu pise da je ukupna vojska Persije, koja je krenula na Helene, bila tolika, a ne u bici kod Termopila! Govori se i o mornarici ako nisi provalio! Moj savet kada ucis istoriju, citaj vise izvora i trazi dokazni materijal za to sto citas!  Smile

Zivis u zabludi kao i u vezi ostalog sto mlatis po forumu! A sada se Vrati Na Temu
« Poslednja izmena: 29. Avg 2007, 11:17:08 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson P910i
Evo citam opet i ne vidim to. A i da jeste tako ta vojska je islapreko termopila, pa je stoga ucstvovala u bitci. A i da to ima veze sa mornaricom, koja nije stigla do termopila, vec su je atinjani odsekli kako ne bi dosli leonidinim ljudima (i njegovim grckim pomagacima) sa ledja. A i da je u pitanju mornarica znaci niko mornaricu ne racuna u ljudstvu vec u broju brodova. Eto cak i da je u ljudstvo hoces da kazes da je 300 000 - 40 000 koji su se borili na kopnu = 260 000 ljudi u mornarici? Ili mozda 260 000 brodova?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ако ће вам бити лакше, ниједан од вас није у праву!

Сад се вратите на тему!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.