Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li su radikali stvarno barabe i primitivci??  (Pročitano 11468 puta)
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Ne moras da biras uopste....biram da ne biram......izmedju vecih i satro manjih lopova..bas zbog moje dece

Isto tako, mogu da biram da li cu otici, i to cu ozbiljno da razmotrim....nakon posete nekim forumima...to bi , ipak , bilo najbolje za moju decu...

Zao mi je sto ce ostala deca, morati da zive u zemlji, u kojoj mozes da biras samo izmedju lopova, lazova, bitangi i primitivaca..nije izbor s kojim se slazem..

Biraj, npr.stranku "Jogi letaca".....oni su bolji od svih ovih na sceni.....a Seceroskog za predsednika....i on je bolji...

Mislis da bi nesto u Srbiji krenulo na lose kad bi na izbore izaslo 5 % od birackog tela ????
Varas se....mozda bi to bio tek pocetak pravog oporavka....da im svima pokazemo kakva su govna, i sta o njima mislimo...

Nazalost, previse srba ceka da se njegova stranka docepa vlasti, nadajuci se da ce se i on, kao simpatizer ogrebati za nesto......oce....ali za snosaj.....




IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ako ne izadje dovoljno ljudi na izbore ovi koji su sada ce ostati na vlasti dokle god se ne izabere nova.
U svakoj zemlji u svakoj situaciji biras izmedju manjih i vecih skotova i lopova, samo sto u normalnoj zemlji to nije preterano bitno, jer cak i ako je neko najgora lopina to vecina naroda tesko da moze osetiti po svom novcaniku.

"Ajde da im se osvetimo tako sto cemo ih neograniceno pustiti da nas jebu u zdrav mozak... "

Ako vec mora neko da me jebe, a ocigledno u ovoj zemlji mora.. nek se bar malo promene, postaje monotono.
« Poslednja izmena: 25. Dec 2005, 18:09:17 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
barabe i primitivci??? to su blage reci. U Novom Sadu se nemozes zaposliti u neku javnu instituciju ako nisi clan SRS,a da negovorim o tome kako decu(punoletnu) zaposljavaju u upravnim odborima ... Smile
Inace to samo oni rade...odrasti mali veseljace.

P.S.1. Nadam se da meni neces reci da ne znam sta se desava u NS-u
P.S.2. I odmah da dodam, da mi se cini da je mnogo manje ljudi zaposleno nego za vreme Canka i Demokrata, takodje mi se cini da radikali za ovih nepunu godinu dana nisu izgubili podrsku u gradjanstvu, cak su je mozda i ojacali sto govori o njihovom radu u gradu, al da ne bi sada gubili vreme na licne utiske, najbolje je da sacekamo nove izbore pa da vidimo za koga ce gradjani Novog Sada glasati na njima, posle toga cemo moci da dajemo neke konkretne ocene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leben Ist Kampf

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 727
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 6120
...vidim napredak... Maja rules... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
SF....bajo, ne mora niko da te jebe....ako niko ne izadje ( sto je samo, nazalost teorija)....na izbore..
onda niko i nema pravo da te jebe, i da ti sapuce na uvo :"mene je narod izabrao"......

Svi bi morali debelo da se zamisle, pa cak i da promene ponasanje...ne zato sto bi se popravili.....
vec zato sto bi morali..
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
Ma trebalo ih je odavno zabraniti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7
SF....bajo, ne mora niko da te jebe....ako niko ne izadje ( sto je samo, nazalost teorija)....na izbore..
onda niko i nema pravo da te jebe, i da ti sapuce na uvo :"mene je narod izabrao"......

Svi bi morali debelo da se zamisle, pa cak i da promene ponasanje...ne zato sto bi se popravili.....
vec zato sto bi morali..

Ja mislim da bi njih bolelo uvo ,uzivali bi na vlasti narednih cetri godine (ili do narednih izbora) , a mi bi i dalje jeli govna.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens mc60
Sto se tice kradje imam samo jedno da kazem. Razni na vlasti a SRS non stop opozicija - kakva funkcija takva i kradja. Oni i nemaju neke uslove za kradju a opet uspevaju da lepo popune dzepove. Plasim se da im dam uslove...
« Poslednja izmena: 26. Dec 2005, 02:02:54 od flat »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
SF....bajo, ne mora niko da te jebe....ako niko ne izadje ( sto je samo, nazalost teorija)....na izbore..
onda niko i nema pravo da te jebe, i da ti sapuce na uvo :"mene je narod izabrao"......
Da, da .. kako da ne.. to sto neko mora obavljati vlast dok se drugi ne izaberu i taj neko je prethodna vlada nije bitno.
Covek ne treba da bude genije da bi shvatio da na izbore izaci moras pa makar napravio nevazeci listic ako hoces da se nesto u ovoj zemlji promeni.
Citat
Svi bi morali debelo da se zamisle, pa cak i da promene ponasanje...ne zato sto bi se popravili.....
vec zato sto bi morali..
Zasto? Ljudi nece izlaziti a njih nece imati ko da nasledi, a po zakonu oni su vlast dokle god se ne izabere neko novi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Siemens mc60
Da, da .. kako da ne.. to sto neko mora obavljati vlast dok se drugi ne izaberu i taj neko je prethodna vlada nije bitno.
Covek ne treba da bude genije da bi shvatio da na izbore izaci moras pa makar napravio nevazeci listic ako hoces da se nesto u ovoj zemlji promeni.

Tacno tako. Bravo za konstataciju... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.