Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Crna Gora ce...
napredovati bez Srbije
napredovace, ali ce ih pojesti albanski lobi
nece napredovati bez Srbije
otici u ponor
nisam siguran-a
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 111
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li su Crnogorci izmisljena nacija!?  (Pročitano 62885 puta)
14. Dec 2006, 22:04:18
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
Za pocetak evo jedan tekst koji je nastao na osnovu izjave Ruske poslanice u Parlamentarnoj skupstini Savjeta Evorpe Natalije Noročickaje:
Svako vrijedjanje i off-ovanje bice strogo sankcionisano.


ПОДГОРИЦА, 4. ЈУЛА (СРНА) - Руски посланик у Парламентарној скупштини Савјета Европе Наталија Нарочицкаја оптужила је ЕУ да води политику двоструких стандарда када је ријеч о рјешавању питања српског народа и државе.

Учествујући на међународној конференцији "Црна Гора на почетку 21.вијека стабилност и ризици", која се одржава у Подгорици, она је оцијенила да је садашња "тешка ситуација на Балкану посљедица двојних стандарда, које примјењује европска политика".

"Данас се може причати о независности и одвајању Косова од Србије, али нико не смије говорити о одвајању Републике Српске од БиХ. Сви се уједињују у Европи, само се раздробљава и уситњава православни народ, прије свега Срби на Балкану", наводи Нарочицкаја.

Она је критиковала ЕУ и због тога што од "особености појединих дијелова српског народа прави разлике и нове нације, као што то случај у Црној Гори, гдје злонамјерно подстиче стварање црногорског језика и црногорске цркве".

"Циљ европске политике на Балкану је једноставан и јасан - не допустити обједиљавање православних народа на Балкану , посебно Срба у једну јединствену државу, а саму Србију раздробити на што ситније дјелове. Зато је и присутна кампања у којој се јака и јединствена Србија у западним медијима представља као страшило и чудовиште", сматра Нарочицкаја.

Говорећи о тероризму, као највећој пошасти савременог свијета, Нарочицкаја је критиковала однос ЕУ према Русији.

"Русија данас штити Европу од продора тероризма, а Европа је и даље незахвална и злонамјерна према званичној Москви. Европа је за себе изградила рај на земљи, али се није ослободила страха од јаке Русије", каже Нарочицкаја.
« Poslednja izmena: 15. Dec 2006, 01:01:43 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K530i
Sad nijesam bas pripremljen i potkovan argumentima, niti mi se nesto posebnorazglaba o ovome, jer znam da ce me neko poslije desetak postova izbaciti iz takta svojim budalastinama, pa cu ga poslati negdje i vjerovatno biti kaznjen... Ali, ko god uzme objektivno da gleda, znaci ne trazeci samo temelj za svoje stavove, nego malo da procunja pa da vidi da je CPC kanonizovana prije SPC, i tome slicn, shvatice da se nacionalni identitet Crnogoraca vecinom stopio u Srpski, ali da nije novostvoren...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
Ti si me i podsjetio na ovu temu, pa sam je otvorio. Nemoj da se osjecas ugrozen, uziveces svu moju zastitu, kao i svi ostali. Budi siguran da ce vrijedjanje, bez argumnata biti najzesce sankcionisano.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. ako bih pitala caleta mog decka, rodjenog u crnoj gori... odgovor bi bio: "Da!"
ako bih pitala danasnje politicare, odgovor bi bio: "Ne!"

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K530i
Evo nesto iz ckl-a, br. 98:

berlinski ugovor (berlin, 13. Jul 1878)

u ime svemoguceg boga

nj. V. Car njemacke, nj. V. Car austro-ugarske, predsjednik republike francuske, nj. V. Kraljica ujedinjenog kraljevstva velike britanije, carica indije, nj. V. Kralj italije, nj. V. Car rusije, nj. V. Atomanski car, u zelji da, prema evropskim principima, a u skladu sa odredbama pariskog ugovora od 20. Marta 1856. Godine, rijese pitanja koja su se pojavila kao posljedica dogadjaja posljednjih godina i rata ciji je kraj oznacio preliminarni mirovni ugovor iz san-stefana, bili su jednoglasni u misljenju da bi odrzavanje kongresa bilo najbolji nacin da se postigne sporazum. U tom cilju njihova velicanstva i predsjednik republike francuske imenovali su opunomocenike sa propisno sacinjenim punomocjima, cija imena slijede, i koji su se, prema predlogu austrougarskog dvora i na poziv njemackog, sastali u berlinu.
buduci da su postigli medjusobni dogovor, ugovorili su sljedece odredbe:

cl. 26 nezavisnosti Crne Gore definitivno priznaju visoka porta i sve visoke strane ugovornice koje je jos nijesu priznale!



[Edit by vlado85: Zabranjeno pisanje ALL CAPS pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 14. Dec 2006, 22:27:02 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
hm.. ako bih pitala caleta mog decka, rodjenog u crnoj gori... odgovor bi bio: "Da!"
ako bih pitala danasnje politicare, odgovor bi bio: "Ne!"



Dobro Anea znaci to sto otac od tvog decka kaze to mora da je tako...a sto su oduvijek postojali Crnogorci to je nesto deseto...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
on je iz crne gore... on bolje zna od tebe koji si 3000km daleko u svabiji... Smile
moji su se doselili iz cg... znaci.. hm... citava njegova porodica, citava moja porodica je u zabludi... Smile
svi srbi iz crne gore su u zabludi...  Smile

mnogo podcenjujes ljude.... Smile


doduse... znajuci hrvate... a, posebno ove na forumu... da kojim slucajem pingvini zatraze status nacionalne manjine u srbiji, vi bi pojurili da im pruzite podrsku... LOL
« Poslednja izmena: 14. Dec 2006, 22:31:06 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz
on je iz crne gore... on bolje zna od tebe koji si 3000km daleko u svabiji... Smile
moji su se doselili iz cg... znaci.. hm... citava njegova porodica, citava moja porodica je u zabludi... Smile
svi srbi iz crne gore su u zabludi...  Smile

mnogo podcenjujes ljude.... Smile


doduse... znajuci hrvate... a, posebno ove na forumu... da kojim slucajem pingvini zatraze status nacionalne manjine u srbiji, vi bi pojurili da im pruzite podrsku... LOL

znaci, zakljucivanje ide ovako: cale tvog decka je srbin...tvoja porodica je srpskog porijekla...----->svi koji zive u cg su srbi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
on je iz crne gore... on bolje zna od tebe koji si 3000km daleko u svabiji... Smile
moji su se doselili iz cg... znaci.. hm... citava njegova porodica, citava moja porodica je u zabludi... Smile
svi srbi iz crne gore su u zabludi...  Smile

mnogo podcenjujes ljude.... Smile


doduse... znajuci hrvate... a, posebno ove na forumu... da kojim slucajem pingvini zatraze status nacionalne manjine u srbiji, vi bi pojurili da im pruzite podrsku... LOL

Pa stani Anea...prvo nisu 3000km nezivim u danskoj....nego Deutschland...

A drugo znaci ono sto Srbi u Crnojgori kazu to je tako....mene ne interesuje sto tvoji govore jer necinis ti sa svojom porodicom i od tvog decka otac necini jedan narod nego mislim da ih ima malo vise....

A manjina oni moraju postati jer niste vise u saveznoj zemlji nego su oni sada gradjani druge drzave..koliko ja znam i koliko mogu da primjetim sa ovih mojih 5000 km udaljenosti...

Ja nista netrazim a da su pingvini dio naroda koji zive u Srbiji i da su jedan narod koji ima svoju drzavu pa naravno da bi im trebalo dati prava manjina...hehehe
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K530i
Ovdje cete naci da je RPC priznavala CPC i prije 1891

Pogledajte, covjek je dao i izvor iz knjige...

A evo i jednog malog poredjenja

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Poredjenje.jpg
(87.99 KB, 604x476)
« Poslednja izmena: 14. Dec 2006, 22:52:15 od pekom »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 111
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.142 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.