Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste zadovoljni nacinom na koji mediji izvestavaju o aktivnostima vulkana.t  (Pročitano 853 puta)
03. Jun 2010, 18:46:25
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pozdrav!

   Da li ste Vi zadovoljni nacinom na koji ste preko javnih medija bili informisani o aktivnostima onog vulkana tamo negde gore na Islandu?

   Mislim - imamo koliko ja znam, a ispravite me ako gresim - prvi aktivan vulkan u skorije vreme, odnosno vulkan koji pokazuje bar nekakvu aktivnost (ovaj je ako sam dobro shvatio - izbacio ogromne kolicine dima?) a ni u jednim (televizijskim) vestima NIJE bio u goste pozvan niti jedan jedini vulkanolog?!?

   Ali zato niti jedna avio-kompanija nije izostala da "proplace" (a to naravno sve u udarnim terminima!) o finansijskoj steti koju je prisiljena da trpi zbog obustave letova uzrokovane tamo-nekakvim vulkanskim pepelom...!

   Nisam vulkanolog mada znam da tipicno ponasanje vulkana nije uvek lako pretpostaviti, ali imam utisak da se ovi ili nisu ni trudili(!), ili pak jesu, samo nisu uspeli da dospeju na prve strane casopisa - od finansijski ostecenih avio-kompanija???

   Jesmo li stvarno postali toliko sebicni (kao ljudski rod) da jedino sto (na vestima) mozemo cuti u vidu komentara o aktivnostima jednog zivog vulkana jeste sledeca (snobovska!) recenica, koja glasi nesto poput:

   "Ijaaooo, aerodrom je zatvoren (zbog vulkanskog dima), kako cu sada stici kuci sa svog raskosnog letovanja???"

   I na kraju, da li ove preterane kise koje nas obasipaju vec nedeljama imaju ikakve veze sa ogromnom kolicinom vulkanskog pepela izbacenom u stratosferu od strane ovog vulkana (?)




Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora RASMC (Vreme: 03. Jun 2010, 18:52:10)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Mani se vulkana, ljudi kučićima seku šape i uši na sve strane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
(ne odnosi se direktno na autora teme,vec na novinare i medije koje teraju tu izandjalu pricu vec nedeljama i stalno tupe jedno te isto)
taj vulkan postade popularniji i od Breda Pita jebote...  Smile

hype,hype,hype,hype,hype...pumpaj,pumpaj,pumpaj...

kao i ovo sa kisom...kakva kisa ovde ima veze sa vulkanom u onoj pizdariji?naravno,pepeo se siri svuda,i utice na sve,ali,mislim,nase vreme je postalo njesra(iz ekstrema u ekstrem) jos pre 10 godina,a ne sad.
radi se o tome da je kod nas,kao i sve uostalom,i vreme kontra,i razjebano u odnosu na ostatak sveta,te se desava to da jedne nedelje dodje bolesna ultra-vrucincina gde se cak i trava usijava i susi,a onda sve to lepo ispari,i onda nam lepo dodje nedelja u toku koje samo pada kisa.i tako u krug.zasto?ne znam,nisam meteorolog.ali svakako znam da ranije nije bilo tako,i da je vreme bilo normalno(zime kakve treba da budu zime,sa snegom i hladnim vremenom,a leta retko kad sa preko 35'),i onda se,kao i sve ovde,i vreme razjebalo,i otislo u kurac.
uostalom,jos je pretprosle godine u februaru bilo 25',a u avgustu 18'.mislim,to samo kod nas moze da se desi...  Smile

sto se samog vulkana tice-boli me bre patka za vulkan.bice kako ce da bude.mi tu ionako nista ne mozemo da promenimo.ljudi su danas postali toliko plitkoumni i natovareni poslom,da im trebaju novinari da im daju nesto o razmisljanje i zanimaciju u slobodno vreme...

ovo je u stvari jedna vrsta Gonzo zurnalizma.s tim sto,kao u pravom,ne postaje novinar deo price,vec prica postaje deo druge price,tj-prica se tera i kotrlja kao matora balega dokle god moze,dok ne postane toliko matora da se sama ne raspadne.

mislim,sve u svemu,bas genijalna ideja...
« Poslednja izmena: 04. Jun 2010, 00:44:46 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
mob
Sony 
postoje i mnogo važnije teme nego vulkanska prašina koja dok od Islanda dođe do Srbije izgubi se 99,99%...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.